Philips SHN2500 Kulaklık Yorumları

Philips SHN2500 Kulaklık Yorumları

3 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Philips SHN2500 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

Mikro yapıda sürücülere sahip olduğu halde yalıtım konusunda oldukça başarılı olan Philips, yüzde 70 seviyesine kadar izolasyonu garanti ediyor. Kulağı çevreleyen süngerli kulaklıklara göre bu değer her ne kadar daha düşük olsa da Philips’in bir mikro kulaklık olduğunu ve kolayca taşınabileceğini her zaman göz önüne almak gerekiyor. Farklı tipteki kulak deliklerine uyum sağlayabilmesi açısından üç farklı boyutta lastik ile gelen ürün, tek bir AAA pille beslenen bir gürültü engelleyiciye sahip. Gürültü engelleyici ünite dışarıdaki sesleri analiz ederek kulağa gönderilen titreşimlere ters dalga üreterek izolasyon sağlıyor. Ürünün kutusundan uçakta kullanım aparatı ve 6.35 mm’lik jack bağlantıları için çevirici de geliyor.

NI1 aracılığıyla, 03.11.2019

başarısız

Malesef dış sesi kesmek için başarısız, aktifleştirildiğinde ses oldukça tiz geliyor ve yakınlarda telefon çaldığında herkesten daha önce haberiniz oluyor ( sinyalden etkilenip o gıcık sesi üretiyor)

NI1 aracılığıyla, 10.05.2017

Ses azaltmıyor. Yanıltıcı.

Kesinlikle beğenmedim.

Philips SHN2500 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Philips SHN2500 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele