Sony MDR-XB450APB Siyah Kulaklık

Sony MDR-XB450APB Siyah Kulaklık Yorumları

52 yorum
535 kişi 
413 kişi 
33 kişi 
21 kişi 

 • Fiyatına göre çok iyi
  Avantajlar : Bass kalitesi beklentinin üzerinde<br />Dezavantajlar : Kulağı kaplamaması sebebiyle rahatsız gelebilir.<br />Bassların diğer frekansları çok ezmediği güzel bir kulaklık.
 • Beş Yıldız
  bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklıklardan birisi tavsiye ederim
 • titreyen kulaklık
  baslı müziklerde kulağınızda titriyor bastan dinlediğim kulaklıkların en iyisi.sesi çok fazla çıkmıyor ancak
 • çok iyi
  Ürünü Note 5 telefonum için almıştım. ses kalitesi ve bass performansı beklenin üzerinde diğer telefonlarda nasıl bilemiyorum...kargo bir günde elime ulaştı ayrıca teşekkürler.
 • Güzeel
  Almak isteyenler , tereddutte kalanlar kesin alin arkadaslar urun cok guzel parasini kurusu kurusuna hak ediyor kargo hizli paketleme guzel kisacasi alin iste
 • Beş Yıldız
  Kargo hızlı geldi.Ben bu ürünü org için aldım geceleyin kimseyi rahatsız etmeden çalayım diye.Ses kalitesi güzel.Kafamı, kulağımı hiç rahatsız etmedi ve terletmiyor.Kulaklıklar Dj kulaklığı gibi dönebiliyor.Kablosu yassı kablo gayet sağlam gözüküyor.Cep telefonunda ve mp3 playerda denemedim ama onlarda da güzel br performans vereceğini düşünüyorum.Fiyatına göre çok iyi bir ürün.Dış kısmı da baya kaliteli ve göze hoş gelecek şekilde duruyor. Tavsiye ediyorum alacak arkadaşlara...
 • Mikrofon nasıl ?
  Ben henuz almadım ama alanlar icin soruyorum


 • Baslı müzik dinleyen alsın
  Avantajlar : baslı müziklerde süper<br />Dezavantajlar : kullanımı sınırlı<br />Ürünü iki hafta oldu alalı. İlk olarak Ürün kaliteli ve şık. Baslı müzik dinlerken süper . Müziğin içinde gibi hissedebilirsiniz. Fakat film izlerken , türkü tarzı müzikler dinlerken istediğiniz sesi alamazsınız . Yabancı müzik dinleyenler için süper, tavsiye ederim.
 • Sony yaparsa
  Öncelikle satıcı firmaya ve Hepsiburada ya teşekkür ediyorum ürün sıkıntısız elime ulaştı ürüne gelince Sony yaparsa gözü kapalı alın ürün hoşuma gitti ses kalitesi güzel ama tek sıkıntısı yüksek seste sesi dışarı veriyor
 • kaliteli
  yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, ses kalitesi çok iyi basslar tizler kusursuz. alalı hiç sorun yaşamadım. -takıldığı zaman dışarıya ses çıkmıyor. -uzun kullanımda kulağı acıtmıyor (6-7 saatten sonra 10 dk kulak dinlense yetiyor). -mikrofonu idare eder ses kalitesi iyi fakat çevre sesleri az da olsa iletiyor.
 • Bu fiyattan alabileceğiniz en iyi ürün
  Ses kalitesi ve bass gerçekten çok iyi ayrıca kafanızdan her an düşecekmiş gibi durmuyor.
 • Orijinal ürün,ortalama hızda kargo.
  Kulaklıktan çok memnun kaldım.Sesi son seviyede açınca dışarı ses veriyor biraz ama önemli değil o kadarı.Kafada uzun süre durunca rahatsızlık vermiyor ,kafadan kaymıyor,terletmiyor.Kablo boyu 170 boyundaki birine göre uzun ,zaten bağlamışlar bir kısmını .Uzun boylular da rahatça kullanabilir.Yassı kablosu zedelenmeyecekmiş gibi bir izlenim yarattı bende.Geceleri dinlerken şarkıları yaşıyor gibi oldum ama gündüzleri gürültülü ortamda etkisi haliyle daha az.Almadan önce çok tereddüt içinde kalmıştım kötü yorumlar yüzünden ama şu an iyi ki almışım diyorum.Fiyatı fazla bulanlar da yenibosnada üst geçitten 20 liraya 2 gün sonra bozulacak kulaklıklardan alsınlar diyorum...
 • Fiyatını hak etmiyor
  Çok iyi bir kulaklık değil bassları bence normal seviyede extra bass denilemez rahat değil üstelik bu fiyata daha iyi bir kulaklık alınabilir almadan önce deneseydim büyük ihtimal almazdım zaten
 • Bass Sevenler İçin Mükemmel
  Avantajlar : Bass,5 hz frekans,Katlanabilir başlıklar<br />Dezavantajlar : Tuş<br />Bass kalitesi gerçekten harika. Kulağınızın titrediğini hissedebilirsiniz. Bass sırasında sesler,tizler çok net çıkıyor kesinlikle bozulma dağılma olmuyor seste. Son ses müzik dinlerken sessiz ortamda dışarı ufak bir ses verebilir ancak oda çok normal. Dışarının sesinide son ses dinlerken kesinlikle duymazsın herhangi bir gürültü vs. seni rahatsız edemez. 5 hz ye kadar düşen ses frekansı sayesinde sadece müzik dinlerken değil film izlerkende gerçekten çok başarılı. Filmlerde o ince detayları sesleri çok net ve temiz bir şekilde duymanıza olanak sağlıyor. Baş kısımlarının içe doğru dönüyor olması da kulaklığın sırt çantanızda yada başaka yerde taşınmasını gerçek anlamda kolaylaştırıyor. Kulaklığın mikrofonun olması telefonda kullanılması içinde gerçekten çok güzel ve kaliteli bir mikrofon kullanılmış. Telefon konuşması sırasında karşıdaki kulaklıkla yada kulaklıksız konuşuluyor ayrımını ayırt edemiyor. Temiz bir şekilde sesiniz karşı tarafa iletiliyor bir sıkıntı görmedim mikrofonda ve mikrofonun olduğu konum gerçekten çok güzel ayarlanmış ne çok aşağıda ne de çok yukarıda.Benim Tek Sorun Olarak Gördüğüm Nokta Mikrofonun olduğu bölüme yapılan bir tuş var. Bu tuş play/stop olayını yapıyor ve ayrıca playstoreden sony'nin onun için yaptığı uygulama indirilirse o tuşu daha farklı kombinasyonlar ile kullanılabiliyor. Evet bu kulağa çok hoş geliyor ancak bunu kullanmak o kadar da kolay değil bazen o programda ki kombinasyonlar çalışmayabiliyor. Next/Back tuşu yada +/- ses seviyeleri tuşu eklenmiş olsaydı daha bir güzel olabilirdi o tuşun pek işe yaradığını söyleyemem. Bu negatif yönü dışında 100-150 tl civarında ki bu kaliteli ürünü almamanız için başka bir neden yok.


 • Bass Sevenler İçin Mükemmel
  Avantajlar : Bass , 5 hz frekans , Katlanabilir başlıklar<br />Dezavantajlar : Tuş<br />Bass kalitesi gerçekten harika. Kulağınızın titrediğini hissedebilirsiniz. Bass sırasında sesler,tizler çok net çıkıyor kesinlikle bozulma dağılma olmuyor seste. Son ses müzik dinlerken sessiz ortamda dışarı ufak bir ses verebilir ancak oda çok normal. Dışarının sesinide son ses dinlerken kesinlikle duymazsın herhangi bir gürültü vs. seni rahatsız edemez. 5 hz ye kadar düşen ses frekansı sayesinde sadece müzik dinlerken değil film izlerkende gerçekten çok başarılı. Filmlerde o ince detayları sesleri çok net ve temiz bir şekilde duymanıza olanak sağlıyor. Baş kısımlarının içe doğru dönüyor olması da kulaklığın sırt çantanızda yada başaka yerde taşınmasını gerçek anlamda kolaylaştırıyor. Kulaklığın mikrofonun olması telefonda kullanılması içinde gerçekten çok güzel ve kaliteli bir mikrofon kullanılmış. Telefon konuşması sırasında karşıdaki kulaklıkla yada kulaklıksız konuşuluyor ayrımını ayırt edemiyor. Temiz bir şekilde sesiniz karşı tarafa iletiliyor bir sıkıntı görmedim mikrofonda ve mikrofonun olduğu konum gerçekten çok güzel ayarlanmış ne çok aşağıda ne de çok yukarıda.
 • Dedikleri Gibi Bas Canavarı
  Eğer senfoni ve metal müzik dinleyecekseniz harikûlade bir malzeme ancak eksi yönü şu ki, bas o kadar fazla var ki film izlerken insan konuşması açık duyulmuyor.
 • Adamlar Yapmış
  Arkadaşlar ürün gayet güzel. Parasının hakkını veriyor. Gayet sağlam duruyor ve kafadan kaymıyor. Baslar süper. Müzik dinlerken elektrik süpürgesi bile duyulmuyor ve dışarıya neredeyse hiç ses vermiyor. Toplu taşımalarda kimseyi rahatsız etmeden müzik dinlemek mümkün. Çok profesyonel bişey aramıyorsanız gayet güzel. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
 • Idare eder
  Urun bas konusunda mukemmel. Fakat tizlerde o kadar basarili degil. Kulakta zor duruyor. Yururken kafanizdan kayiyor. Kafaniza takinca cok kaba duruyor. Disari ses iletiyor. Bangir bangir müzik dinleyeceksseniz insanlar muzigi rahat bur sekilde duyacaklardır. Yine bu fiyata iyi bir ürün.
 • Dört Yıldız
  ürün gayet güzel
 • Beş Yıldız
  Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum , sorunsuz ve ses kalitesi oldukça iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum, gümbür gümbür ve çok temiz bir ses kalitesi var, bass lar gayet başarılı. Ben çok memnun kaldım, kesinlikle pişman etmeyecek bir ürün.
 • Tavsiye Ederim
  Sony yine ayrıcalıklı olduğunu göstermiş.Kulaklik gayet güzel,ürüne dokunduğunuzda farklı olduğunu hissediyorsunuz, ses kalitesi-bass-tiz süper zaten.Normal seviye bir kulaklık ihtiyacınız var alın derim..Kargonun 1 günde gelmeside HB farki :) Teşekkürler


 • XB450AP SONY
  extra bass xb450ap sony
 • Kaliteli
  Uzun zamandır böyle bir kulaklık arıyordum beklentilerimi fazlasıyla karşıladı tam bir fiyat performans ürünü müzikler önceliğim ama ben ps4te için almıştım tavsiye ediyorum kesinlikle !!!baş ağrısı yapmıyor
 • Fiyat kalite performansı iyi
  Bass isteyenler için ideal ses kalitesi iyi ama mucizeler inanılmaz ses beklemeyin normal bi kulaklık.
 • Ürün 10 numara
  Sony kalitesi ve mağazanın birleşmesiyle ürün 10 numara kargo 1 gün içinde geldi teşekkürler
 • harika !!
  ürünü sipariş vermeden önce iyice araştırıp aldım.2 gündür kullanıyorum şahane bir ürün fiyat performans olarak kesinlikte hakkını veriyor.. bass tiz sesler herşey çok net tek yapmanız gereken hangi cihazda kullanıyorsanız eko ayarı yapmanız .. ürün malzeme kaliteside çok başarılı ..
 • Gerçekten çok mükemmel bir kulaklık.
  Öncelikle hepsiburadaya çok teşekkür ederim ürünü aldığımdan ertesi gün gönderdiler. Kulaklığa dönecek olursak sesler inanılmaz ayrıntılı ve bass lar çok güçlü 5khz olması sayede en ince sesleri bile duyabiliyorsunuz müziğin içerisindeki bütün enstrümanlar hissedilebiliyor Kablosu Y şeklinde ve yatsı bir kablo kullanılmış bu sayede dolaşmıyor kulaklığın bir diğer artı sı da bir mikrofon bulundurması telefonla Konuşabiliyorsunuz üzerindeki tuş sayesinde müziği degistirebiliyorsunuz müthiş bir cihaz. Sony yine her konuda olduğu gibi kalitesini ortaya koymuş. Kesinlikle herkese tavsiye ederim fiyatına göre mükemmel bir kulaklık.
 • sony
  sony den beklenilen güzellik
 • Bass bass bass..
  Sırf extra bass özelliği için almıştım hakkını veriyor. Hiç düşünmeden alınmalı. Kulakta çok rahat, estetik açıdan çok güzel. Ses çok net, dışarıdaki sesler duyulmuyor. Bayıldım.. 1 günde geldi hızlı ve kaliteli.. Teşekkürler ..
 • Tek kelimeyle muazzam
  Müzikle uğraştığım için bas ve tiz dengesi güzel olan ama öğrencilikten dolayı makul bir fiyatta kulaklık ararken bunu gördüm. Dün sipariş ettim ve bugün geldi. Ürünü alır almaz telefonumda denedim ve çok verimli bir sonuç aldım. Kablosu da hem kalın hem de sağlam malzemeden yapılmışa benziyor. Kulaklığı takar takmaz sizi dışardan soyutluyor. Müzikleri çok daha ayrıntılı aktarıyor. Mikrofonu normal bir kulakiçi kulaklığıyla aynı, standart. Ama işinizi görür. Kulaklık oldukça hafif. Çok şık bir görünümü var. Sony kesinlikle mükemmel bir iş çıkarmış. Fiyatını sonuna kadar hakediyor.
 • sony kalitesi
  Öncelikle hepsiburada.com a teşekkür ederim hem hızlı hemde piyasadan oldukça düşük bir fiyata ürüne sahip oldum.Ürün oldukça kaliteli baslar olsun tizler olsun oldukça tatminkar özellikle baslar mükemmel ayrıca ürünün dış mukavvamiyeti de sağlam ve estetik fakat çizilmeye müsait -benim gördüğüm tek sıkıntı bu- dikkatli olmak gerekiyor oldukça hassas, ama göz yumulabilir buna tavsiye ederim...
 • Aüzel alınabilir
  Aldığım ürün güzel kalite hissi veriyor kulağı ağrıtmıyor ve sıkmıyor her sey güzel fakat seslerde fazla bişey beklemeyin standart bir ses kalitesi sunuyor. Ama genel olarak memnunum.Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!