Sony MDR-EX650AP Kulak İçi Kulaklık

Sony MDR-EX650AP Kulak İçi Kulaklık Yorumları

11 yorum
59 kişi 
42 kişi 

 • 2014'ün en iyi kulaklığı
  Sürat Kargo Denizköşkler Şubesi küçük paketleri kapıya teslim etmiyor. Gidip şubeden alıyorsunuz. Ürün son derece kaliteli. 12mm sürücü, ses titreşimini önlemek için pirinçten yapılma gövde, karbon fiber kablo. Iphone'un kulaklığından sonra harika geldi
 • üç aydır kullanıyorum
  üç aydır kullanıyorum gayet güzel ve başarılı bir kulaklık.Telefonların yanında verilen standart kulaklıklardan kat be kat kaliteli sesi var. Dış sesi tamamen önlüyor ve benim gibi dikkatsiz bir yaya iseniz ya tek kulağı takmayacak ya da daha çok etrafınıza bakarak yürümeniz gerekecek çünkü gerçekten duymazsınız dış sesleri.Kulağınızın büyüklüğüne göre 4 farklı uçları var ve kullanışlı. Ben kulağıma uygun olanı taktım fabrika çıkışı takılı olan M büyüklükteki kulağımı acıtmıştı. Telefona taktığınız anda standart arama açma kapama ok google çalıştırna kullanılabilir durumda üzerinde ses açıp kapama tuşu yok. Kendine özel programı sayesinde müzik dinlerken şarkı değiştirme mümkün ama kullandığınız müzik programına göre geçişler uzun olabiliyor.Örneğin spotify da sıradaki şarkıya anında geçerken telefonun kendi müzik oynatıcısında uzun bir bekleyiş olabiliyor.Telefonum android ios kullanımı hakkında bilgim yokBen çok beğendim ve bir kulaklık alacaksanız mutlaka tavsiye ederim.
 • Dört Yıldız
  ürün 3 gün önce elime ulaştı ses kalitesi güzel kulaklık fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor tek sıkıntısı kablosu sağlam ama çabuk karışıyor. onun dışında düşünmeden alınabilir pişman olmazsınız. kaliteli malzemesi var.
 • Klasik, caz ve rock müzik severler için harika
  Kaybetmiş olduğum kulaklığı, başka bir kulaklık deneyerek riske atmak istemediğim için tekrar sipariş ettim. Mid' lerdeki denge inanılmaz. Genel olarak tüm müzik tiplerine uygun. Ama klasik müzik ve caz müzik için ideal.
 • Kaliteli ve Sağlam
  Malzeme ve ses kalitesi son derece yüksek bir kulaklık. Kulak üstü tercih edemeyecekler için birebir. Baslar müthiş kuvvetli, tizler son derece temiz. Orta sesler de mükemmel olmasa da kaybolmuyor. Kutudan 4 boy kulaklık başı çıkıyor, kulağınıza tam oturanı tercih etmeniz hem dış sesleri kesmesi, hem de kulaklığın akustiği açısından çok önemli. Tek beğenmediğim yanı kablosunun biraz fazla dolanmaya meyilli olması. Bunun dışında çok iyi bir ürün. Tavsiye ediyorum.
 • Mükemmel
  Başta sony mağazalarından neredeyse %60 daha ucuz olması sebebiyle orijinalliğini sorguladım ancak sonra satıcıya güvenerek aldım ve gerçekten üründen çok memnunum.Ek olarak aynen sony.com.tr'de yazılan kutu içeriğiyle teslim aldım. Kulaklık için konuşmak gerekirse, iOS telefonlarda kumanda tuşuyla ses ayarı yapamamak bir eksik ancak android telefonlarda kulaklıktaki tek tuşu farklı işlevlere atayabiliyorsunuz. Ürünün basları kuvvetli ancak eski bir sennheiser kullanıcısı olarak tizler ve desibel beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Bu ürünü almak istiyorsanız derhal bu satıcıdan alabilirsiniz.
 • Oldukça başarılı
  Her ne kadar baslarını çok beğenmesem de tizler de oldukça iyi. Fiyatını hakeden bir ürün.


 • F/P oranı en iyi kulaklık.
  Birçok kulaklık arasında fiyat/performans oranı en iyi olanladan biri. What HiFi den 5 yıldız alan nadir uygun fiyatlı kulaklıklardan. Pasif gürültü giderme biraz zayıf. Ses kalitesi, sahnesi ve dinlenebilirliği gayet iyi.
 • Gerçekten De Yüksek Kaliteli
  Ürünle beraber gelen silikon kulaklık başlıklarından size uygun olanı kullanmazsanız ve kulaklık kulağınızı tamamen izole ederse; bass, diğer seslere baskın çıkacaktır, bu benim istemediğim bir durum. Uygun başlıkla orta sesler ve tizlerde de gayet başarılı. Ürünü aldığıma memnunum.
 • Sony Kalitesi
  3 gün boyunca kulaklığı analiz etmeye çalıştım. Bildiğiniz gibi Türkiye'de maalesef üst seviye kulaklık bulmak çok zor, bulursanız bile fiyatı oldukça yüksek özellikle yurtdışına göre ve çeşitlilik açısından da kulaklık bulmak zor ve işin kötü tarafı kulakiçi kulaklıkları test etme şansımız yok,bahtımıza ne çıkarsa. Neyse gelelim kulaklığa; kulaklığın malzemesi üst seviyede kablosu oldukça kaliteli duruyor. Ses kalitesi iyi fakat  daha iyisini beklerdim. Sonuçta 200 lira bir kulaklık için çok para bunun yarı fiyatına satılan daha önce kullandığım Sony MH1C den ses kalitesi olarak 1 tık geride. Ürünün izolasyonu iyi ve basları beni en çok tatmin eden yanı hatta beklediğimden bile daha iyi fakat aynı şeyleri tiz sesler için söylemem zor. Baslar çok kuvvetli olduğundan tiz sesleri yeterli seviyede alamıyorum bu da beni rahatsız ediyor. Benim kulaklıkta en çok önem verdiğim şey sesin doğallığı ve temiz olması aslında ses kalitesi yüksek bir kulaklık fakat bas çok kuvvetli olduğundan dolayı bir nebze sesteki doğallık azalıyor. MH1C deki bulduğum doğallığı bulamıyorum.Belkide kulaklığın empedans değerinin 32 ohm olması akıllı teleonlarda tam performans vermesini etkiliyor olabilir. Bu konuda yeterli bilgiye sahip değilim ve araştırmada yapmadım. Yukarıda anlattıklarım akıllı telefonlarla yaptığım testlerde özellikle  LG g3 de gerçerli olduğunu söyleyeyim. Kulaklığı yüksek kaliteli bir müzik çalara bağladığım zaman işin rengi değişiyor o zaman gerçekten tam bir müzik ziyafeti yaşıyorsunuz. İşin özeti 4 yıldız vermemin sebebi fiyatın bence yüksek olması bu kulaklığın, 100 en fazla 120 tl civarı olması gerekir. bas severler için mükemmel bir kulaklık fakat müzik çalarınızın akıllı telefondan bile daha üst seviyede bir cihaz olması kulaklıktan tam performans almanızı sağlayacaktır.NOT: Bu tamamen kişisel görüşümdür. Kulaklık bildiğiniz üzere yani ses göreceli bir kavram ve her yiğidin farklı bir yoğurt yiyişi vardır ve bunuda unutmamanzı önemle rica ediyorum.Saygılar...
 • Zamanında 219,00 TL almıştım.
  Ürün gerçekten güzel zamanında  219,00 TL almıştım bu fiyata daha iyileri alınabilir tabiki yinede siz bilirsiniz. :) • Ana Özellikler

 • Dizayn Kulakiçi
 • Kullanım Tüketici
 • Ürün Tipi Kablolu Kulaklık
 • Teknik Özellikleri

 • Frekans Cevabı 5 - 28000 Hz
 • Hassasiyet 105 dB


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!