Sony Mdr Ex650 Kulaklık Yorumları

Sony Mdr Ex650 Kulaklık Yorumları

6 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Sony Mdr Ex650 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Kaliteli orjinal çok beğendim

Kulağa oturması ses izolasyonu ses seviyesi bass tiz gayet güzel. fp ürünü olarak en iyi ilk 5 e girer .ses net baslarda boğulmuyor .tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla

Midler yok gibi bi şey. :(

Karşılaştırmaları ve yorumları okudum, uzun süre araştırdım ve bildiğim bir marka diye bu ürünü aldım. Ürün kaliteli malzemeden iyi işçilik ile üretilmiş kaliteli bir ürün gerçekten. Ancak ses konusunda tam beklentimi karşıladığını söyleyemeyeceğim. Bas ağırlıklı bir kulaklık yapmak için orta sesleri öldürmenin manasını anlayamadım. Hareketli şarkılarda baslar o kadar ön plana çıkmış ki orta ve bazı tiz sesler kaybolmuş. Orta sesleri ve fondaki tonları duyayım diyorsanız uzak durun. Bas ağırlıklı diyince aklınıza yumuşak ve estetik baslar gelmesin. Orta sesleri öldürdüğünden bas sesleri biraz boğuyor. Tizler ise sesi yükselttiğinizde kulaklarınızı acıtacak cinsten. "What hifi?" 6 yıldır üst üste en iyi kulaklık olarak soundmagic e10'u seçmiş ve Sony mdr-ex650 ile olan karşılaştırmasında da Soundmagic kazanmıştı. :( Bildiğim markayı alayım dedim ama açıkçası aklım soundmagic e10'da kaldı. :(

NI1 aracılığıyla

sorunsuz alışveriş

evet beğendim bas lar güzel tiz ve mid ler kaliteli tam bir f/p ürünü

NI1 aracılığıyla

fiyatının üstünde kalite

harika bir ürün metal kısmı pirinç ses kalitesini etkisi çok olumlu çok temiz ses veriyor..

NI1 aracılığıyla

Oldukça İyi

Öncelikle şöyle bir durum var kulaklıkla ilgili internette çok fazla bilgi bulamıyorsunuz kualklığın iki farklı versiyonu var; MDR EX 650 VE MDR EX 650 AP olarak.Bunlardan Ap olan versiyon mikrofonlu olanı isme dikkat etmeyip farklı olmadığını düşündüğümden mikrofonlu kulaklık beklerken mikrofonsuza sahip oldum,yalnız bir de şöyle birşey var anladığım kadarıyla mikrofonlu olan modelin empedansı 32 iken bu modelinki 16,yani mobil aygıtlarda telefonlarda kullanma amacı ile alacaksanız mikrofonsuz olanın istediği kaynak gücü daha yeterli gelecektir onun dışında bir fark olduğunu sanmıyorum gerek tasarım gerek ses kalitesi..Kaliteli bir sese sahip bekleneni veren bir ürün aradığınız niteliklere göre almadan önce iyi araştırma yapmanızı öneririm.

HepsiB. aracılığıyla

ortalama bir kulaklık

fiyatını hak ediyor mu etmiyor mu pek anladım. ayrıca ali babadan falan mı geldi kutusunda türkçe ya da ingilizce hiçbir terim yok. komple çince ya da japonca orasını anlamadım ancak latin alfabesi yok. türkiye satışı için bu hayli ilginç bence.

Sony Mdr Ex650 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sony Mdr Ex650 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele