Jabra BIZ-2400 Mono Kulaklık Yorumları

Jabra BIZ-2400 Mono Kulaklık Yorumları

6 YORUM
6 adet yıldızlı yorum

Jabra BIZ-2400 Mono Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Trendyol aracılığıyla, 03.04.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok çok iyi bir cihaz. Jabra'dan zaten bu beklenirdi. Satıcıya ve Trendyol'a da ayrıca teşekkür ederim.

HepsiB. aracılığıyla

gerçekten çok mennunnuz. parasını fazlasıyla hakkediyor.

Yıllardır şirketimiz de jabra kulaklık kullanıyoruz. jabra bizz 2400 serisinin en iyi kulaklıgı çıktı. şirket olarak bütün kulaklıklarları bizz 2400 çevirdik. özellikle bütün gün konuşan insanlar için müthiş rahat. inanılmaz derecede ergonomik. kulaklta hiç hissedilmiyor.

HepsiB. aracılığıyla

ben mennnunum. tavsiye ederim.

şirkette sürekli kulaklıkla çalışıyorum. jabra bizz 2400 önerdiler. çok mennun kaldım. çok rahat gerçekten hiç rahatsz etmiyor. en önemlisi dışarıdaki sesleri hiç duymuyorum.

HepsiB. aracılığıyla

kesinlikle tavsiye ederiz.

telefonla hizmet firması kurarken satın aldık. araştırınca satıcı önerdi çok mennunuz. kızlar kulaklarında jabra kulaklıkla bütün gün konuşuyor. iş verimimiz çok iyi. kalabalık arttıkça satın almaya devam.

HepsiB. aracılığıyla

kaçırmayın. fiyat çok iyi.

jabra müthiş kulaklık yapmış. tüm şirket çalışanları kullanmaya başladık. inanılmaz rahat. ses bu kadar mı net duyulur.

HepsiB. aracılığıyla

çok iyi fiyat. dünya ödül şampiyonu.

jabranın müthiş kulaklıgını aldım. inanın ses bu kadar net mi duyulur. kulaklıgı hissetmiyorsun. telefonla çok konuşan herkese tavsiye ederim. şirket çalışanları kaçırmayın.

Jabra BIZ-2400 Mono Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Jabra BIZ-2400 Mono Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele