Jabra Sport Pace Sarı Bluetooth Kulaklık Yorumları

Jabra Sport Pace Sarı Bluetooth Kulaklık Yorumları

2 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Jabra Sport Pace Sarı Bluetooth Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 08.06.2016

Tavsiye Etmiyorum.

Tere karşı dayanıklı diye aldım ancak çok çabuk bozuldu verdiğim parayı kesinlikle haketmiyor. Garantiye yollayacağım bakalım onlar ne diyecekler.

HepsiB. aracılığıyla, 10.04.2016

Ürün açıklama

merhaba arkadaşlar jabra sport kulaklık aldım 5 ay kullandım gayet iyi ama 5 ay sonra şarjda sıkıntı çıktı 1 yada 2 saat şarj ediyorum 15 dk müzik dinleyebiliyodum garantiye yolladım 0 ürün olarak geri gönderdiler bana 3 günde elimde oldu kulaklık umut internete ve aytel servisine burdan teşekkür ederim tavsiye ederim bende bozuldu diye sizde bozulcak diye birşey yok ses ve dinleme süresi çok iyi 2 saat ful şarj 4 saat dinleme özelliği var

Jabra Sport Pace Sarı Bluetooth Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Jabra Sport Pace Sarı Bluetooth Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele