Jabra Style Siyah Kulaklık

Jabra Style Siyah Kulaklık Yorumları

11 yorum
52 kişi 
46 kişi 
31 kişi 
22 kişi 

 • :((
  Ergonomik değil kamçısıyla takınca kısa süre sonra açıma yapıyor kancası çok sert diğer tışa takanilmekse zaten mümkün değil maalesef ses kaliteliyse ortalama verilen paranın karşılığı bumudur tartışılır işimi görüyor okadar açıklamada yazan süslü laflara kanmamak lazım kulaktada kaba ve büyük duruyor, maalesef durum budur
 • fiyatına göre yetersiz...
  Kulakta iyi durmuyor. hem çengeli hem de Kulak içini takmak gerekiyor sağlam oturması için. o zaman da 1 saate kalmadan kulağı acıtmaya başlıyor. üstelik müzik dinlerken ses yeterince iyi değil. Kısacası fiyat-performans yetersiz.
 • idare eder
  ses alma ve verme güzel. bahsedildiği gibi çok rüzgarlı ortamlarda çok çok iyi bir performansı yok. ancak kötü de değil. kulak acıtma vs gibi bir sıkıntısı uzun saatler takılmadıysa olmuyor. tek ve beni hayal kırıklığına uğratan problemi batarya süresi. sabah çıkarıyorum öğleden sonra 2 gibi bitiyor. ya benim kullandığım üründe bir problem var ya da genel bir problem. çok ucuz ürünlerde bile bu kadar vasat bir batarya ömrü sıkıntısı yaşamamıştım.
 • ses mükemmel
  Ürün çok iyi ses kalitesi mükemmel gönül rahatlığı ile alabilirsiniz iphone ekranında batarya seviye göstergesi. tek sıkıntısı ses ayarlama düğmesinin olmaması o da sıkıntı pek yaratmıyr hd ses ile mükemmel ses alıyorsunuz. kulak içi kauçuk ile kulakta fazla kalınca biraz ağrı yapabiliyor ama bu kulaklığa değer herkese tavsiye ederim.
 • Bütün sesleri alabiliyorsunuz
  Merhabalar, Ben bu kulaklığı telefon konuşması için değil telefondan müzik dinlemek, dijitürk video gibi proğramların sesini dinlemek için kullanıyorum ve cihaz gayet başarılı kablolu kulaklıktan kurtulmak isteyenlere tavsiyem bu kulaklıktır her proğramın sesini rahatlıkla alabiliyorsunuz kablolardan kurtuldum.
 • Çok başarılı
  Şu ana kadar aldığım en başarılı bluetooth kulaklık. Ses iletimi çok net, arka plan gürültüyü de kesinlikle başarıyla önlüyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • ses performansı iyi
  motor sürerken kullanıyorum. rüzgarlı ortamdan dolayı kablolu kulakta bile durarak konuşurken, bununla 80km hıza kadar rahat duyuyorum. karşı taraf ise motorda olduğumu anlamıyor. kulak içi aparatı acı yaptı onu kullanmıyorum.


 • İşini iyi yapıyor. Gürültü önleme performansı harika.
  Ürünü bir arkadaşım için aldım. Malzeme kalitesi oldukça iyi. Ses performansı da tatmin edici. Ama gürültü engelleme özelliği düşündüğümüzden çok daha iyi çıktı. Etraftaki gürültüyü karşıya aktarmıyor, sadece o kişinin sesi geliyor. Ancak otomobilin içindeyken vs. sesinizi biraz az gönderiyor. Sürekli gürültülü bir ortamda gürültüyü bastırırken kendi sesinizden de kısmak zorunda kalıyor. Titreşim ve sesli komut yok, bunlar da diğer dezavantajlar. Ayrıca USB şarj kablosu çıkmıyor. Şarj adaptörünün kablosu ise çok kısa...
 • Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz...
  Ürün malzemesi çok kaliteli, ve çok şık görünüyor. askılı kulak aparatı ve kulak içi silikon aparatıda var. kulak içi ile daha güzel görünüm ve daha rahat kullanımı var. fakat 4 saat sonra canınızı yakmaya başlıyor ve çıkartma hissi doğuyor. dış ses filtresi içinde araçla 120 ile giderken kafamı dışarı çıkarıp görüşme yaptığımda karşı taraf ile problemsiz görüşebildim. ürün çok güzel ben çok memnunum. Tavsiye ederim...
 • on numara bir kulaklık
  ürün çok kalıteli ve ses olayı geçerli sadece tek sıkıntısı kulak içi parçaysıla kullanırken belli bir sure sonra kulağı acıtıyor onun haricinde bi sıkıntısı yok konuşcak fazla bir şey yok kalıte .
 • Kompakt, hafif, kullanışlı
  Şık bir kulaklık. Hafif ve kullanımı çok rahat. Sesli mesaj desteği var. Kulağınızda varlığını hissetmiyorsunuz. Müzik akışına izin veriyor. Özellikle araba kullanırken navigasyon sesli mesajlarını net biçimde duymanın rahatlığı avantaj sağlıyor. Jabranın ses kalitesi hem gelen hem de giden yönünde tatminkâr. Cızırtı yok. Şarjı da 4-5 gün kadar bekleme süresinde. Tavsiye ederim.Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!