Jabra Clipper Beyaz Bluetooth Kulaklık Yorumları

Jabra Clipper Beyaz Bluetooth Kulaklık Yorumları

6 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Jabra Clipper Beyaz Bluetooth Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

baya iyi jarzıda iyi dayanıyo

NI1 aracılığıyla, 06.01.2017

Jabra Clipper

Ürünü siyahı kalmadığı için beyaz almak zorunda kaldım. Dış yüzeyi yumuşak dokuya sahip gayet güzel dokunma hissi veriyor. Şuan eşleştirmede görüşmede bir sıkıntı yaşamadım . Karşı tarafa sesimin gayet net gittiğini söylediler yanlız üzerinde gelen kulaklıklar kaliteli değil zaten istediğiniz kulaklıkla kullabildiğiniz için dert etmeye gerek yok genel anlamda alınası bir cihaz tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla

İletişim ofise teşekkürlerimi sunarım ilgilerinden dolayı

orijinal bir Üründü bir ara ithal edilmiş sandım

NI1 aracılığıyla, 02.05.2015

Güzel ürün, ama dayanıklılığı yüksek değil

Hem eşim hem ben bu üründen kullandık. Bendekinin gövdesinde yapıştırıldığı yerden hafif kalkma oldu ama hala çalışıyor (2 seneye yakındır kullanıyorum). Eşim bir tane bozdu, küçük yeğen ağzına sokmuş, ıslanınca bozuldu. Güzel bir ürün ama Jabra'nın iddia ettiği ordu sınıfı dayanıklılıktan pek eser yok.

NI1 aracılığıyla

5 yıldız

Ürün istediğim gibi şarjıda 4 gün gidiyor çevremdeki kişilere diğer kulaklıklar hakkında şarj çok az gittiğini söylüyorlar ama jabranın bu modelinde çok iyi ses kalitesi tasarım gayet iyi verilen paraya değiyor Pen pazarlama sektöründe çalıştığım için tam verim alabiliyorum hiç sorunsuz arkadaşımda 2 ad aldım oda memnun

HepsiB. aracılığıyla

KALITELI BIR URUN

bu urunu yaklasik iki yildir kullaniyorum. gercekten kaliteli, ses kalitesi muhtesem emsallerine gore belki diyati yuksek olabilir ama uzun yillar tereddut etmeden kullanabilirsiniz.

Jabra Clipper Beyaz Bluetooth Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Jabra Clipper Beyaz Bluetooth Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele