Jabra Clipper Beyaz Bluetooth Kulaklık

Jabra Clipper Beyaz Bluetooth Kulaklık Yorumları

6 yorum
54 kişi 
41 kişi 
31 kişi 

 • İletişim ofise teşekkürlerimi sunarım ilgilerinden dolayı
  orijinal bir Üründü bir ara ithal edilmiş sandım
 • baya iyi jarzıda iyi dayanıyo
 • Jabra Clipper
  Ürünü siyahı kalmadığı için beyaz almak zorunda kaldım. Dış yüzeyi yumuşak dokuya sahip gayet güzel dokunma hissi veriyor. Şuan eşleştirmede görüşmede bir sıkıntı yaşamadım . Karşı tarafa sesimin gayet net gittiğini söylediler yanlız üzerinde gelen kulaklıklar kaliteli değil zaten istediğiniz kulaklıkla kullabildiğiniz için dert etmeye gerek yok genel anlamda alınası bir cihaz tavsiye ederim.
 • 5 yıldız
  Ürün istediğim gibi şarjıda 4 gün gidiyor çevremdeki kişilere diğer kulaklıklar hakkında şarj çok az gittiğini söylüyorlar ama jabranın bu modelinde çok iyi ses kalitesi tasarım gayet iyi verilen paraya değiyor Pen pazarlama sektöründe çalıştığım için tam verim alabiliyorum hiç sorunsuz arkadaşımda 2 ad aldım oda memnun
 • KALITELI BIR URUN
  bu urunu yaklasik iki yildir kullaniyorum. gercekten kaliteli, ses kalitesi muhtesem emsallerine gore belki diyati yuksek olabilir ama uzun yillar tereddut etmeden kullanabilirsiniz.
 • Güzel ürün, ama dayanıklılığı yüksek değil
  Hem eşim hem ben bu üründen kullandık. Bendekinin gövdesinde yapıştırıldığı yerden hafif kalkma oldu ama hala çalışıyor (2 seneye yakındır kullanıyorum). Eşim bir tane bozdu, küçük yeğen ağzına sokmuş, ıslanınca bozuldu. Güzel bir ürün ama Jabra'nın iddia ettiği ordu sınıfı dayanıklılıktan pek eser yok.Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!