Jabra Wave Kablolu Kulaklık

Jabra Wave Kablolu Kulaklık Yorumları

6 yorum
51 kişi 
42 kişi 
33 kişi 

 • GUZEL
  Urunu begendim. Kablolu olmasi, surekli telefonla konusanlarda saglik acisindan daha az zararli. Bu urunu almamdaki en buyuk etken buydu. Olumsuz ozelliklerinden bahsedicek olursak, surekli hareket halindeyseniz telefon dusuyor, ses 5 uzerinden 4 geliyor ve sarji cok cabuk bitiriyor. Kablo Girisi Iphone 7 ile uyumlu degildir.
 • Her telefonda çalışmıyor.
  Ürün çok şık ve kullanışlı.Fakat benim 2.1 android işlemcili vodafone 945 marka telefonda düzgün çalışmıyor.Benim sesimi benim kulaklığıma,karşı tarafın sesini de karşı tarafın kulaklığına veriyor.Fakat eşimin nokia marka telefonunda sorunsuzca çalışıyor.Problemin ne olduğunu çözemedim.Çünkü benim tel başka kulaklıklarda böyle bir sorun vermiyor.Çok beğenerek almıştım kulaklığı.Telefonu değiştirince kullanıcam artık kısmetse:)
 • çok iyi
  çok uzun zamandır böyle bi kulaklık arıyordum. diğer kulaklıklar hareket ettikçe, elim bi şekilde kabloya değince kulağımdan düşüyordu. bu şekilde kulak kepçesine giren kulaklık ne yaparsanız yapın düşmüyor , mikrofona da ses güzel gidiyor.kulaklığa gelen ses 5 üzerinden 4 eder bence. müzik te dinleyebiliyorsunuz her ne kadar tek kulaklıkt ta olsa. ama eğer ki hem kulak kepçesine girsin hem mikrofonu olsun, hem müzik dinlemek istiyorum derseniz pioneer ın birkulaklığı var, onu tavsiye ederim.
 • idare eder
  ürünü aldım ve akşam bir kaç kişiyle konuşma yaptım karşı tarafa sesim iyi gidiyor ama karşı taraftan ses az geliyor. istediğim verimi alamadım.
 • Fena sayılmaz
  Öncelikle hepsiburadaya çok teşekkürler.ürün genel anlamda güzel ama benim aldığım üründe juke sorunu oldu,tadilat için geri gönderiyorum,jabra yetkilileri kulaklıktan telefona giriş yerini biraz daha kaliteli yaparlarsa daha iyi sonuçlar alınabilir.
 • kesinlikle süper
  sokaktasınız, cep telefonuyla çok konuşuyorsunuz, mikrofon sesi dışardaki seslerle karışıyorsa, elinizle mikrofonu ağzınıza yapıştırmak istemiyorsanız ve bluetooth kulaklıklarında aslında zararlı olduğunu biliyorsanız kaçırmayın. bir eksisi fiyatı • Ana Özellikler

 • Ürün Tipi Tek


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!