Frisby FHP-85 Kulaklık Yorumları

Frisby FHP-85 Kulaklık Yorumları

14 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Frisby FHP-85 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

<p class="MsoNormal">Kafabandı tipindeki Frisby FHP-85 mikrofonlu kulaklık setinin kapsüllerinde düz sünger yastıklar kullanılmış. En üst konfor düzeyini hedefleyen bu sade tasarım üretim maliyetini de düşürdüğünden Frisby FHP-85’e fiyat avantajı sağlıyor. Sert plastik malzemeden üretilmiş kafabandında yumuşatıcı dolgu malzemesi kullanılmamış.</p> <p class="MsoNormal">Kulaklığın hafif olması bu durumu telafi ediyor ancak saçı seyrek kullanıcılar uzun süreli kullanımda sert plastik kafa bandından rahatsız olabilirler. 25 mW giriş gücü için tasarlanmış kulaklığa uygulanabilecek en yüksek giriş gücü 50 mW.</p>

HepsiB. aracılığıyla

fiyat çok uygun

oğlum için aldım , tabletinde kullanması için. yetişkinler için belki tatmin etmez ama ben de denedim gayet başarılı. Ömrü ne kadar olur bilemem ayrıca cumartesi sipariş verdim, pazar günü teslim edildi. Hiç beklemiyordum, hepsiexpres bir harika..

HepsiB. aracılığıyla

süper

rampage snr9 la beraber aldım inanın ondan hicbir farkı yok gerçekten çok iyi keşke bundan 2 tane alsaydım dedim kafa kısmi ayarlanıyor çok rahat terletmiyor kafa da gayet rahat kargolama iyi Daha ne olsun hepsiburada farkı

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Önceki kulaklığım trust ziva bayağı hafif ama bass yok .Bu ürün ise fena değil bass lar güzel ancak kulaklığın kendisi ağır ben daha hafif olmasını bekliyordum.İş görür

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Fiyat performans ürünü iş görüyor

HepsiB. aracılığıyla

Frisby

Fiyatına göre güzel , hepsi express e ayrıca teşekkür ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

çok iyi herkese tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat performans ürünü

Kulaklığı online oyun için aldım hem kulaklık hem mikrofon bir arada olsun diye. Kargo 2 günde getirdi hızlıydı sürat kargoyla yolladılar. Test ettim ses olarak mikrofon olarak yüksek verimli fiyatına göre. Fiyatı çok uygun. Verilen parayı hakediyor fiyat performans ürünü. Artı yönleri olarak işlevini tam olarak yerine getiriyor uygun fiyata sesli görüşmeler ve oyunlarda kullanılabilir çok üstün bir performans beklememek gerek ama beklentiyi karşılıyor amacına göre. Kulaklık iyi fakat mikrofon için sesi çok az algılıyor diyen olmuş "Denetim Masası/Ses/Kayıt/Mikrofon" a gelip özelliklere tıkladıktan sonra "Düzeyler" sekmesinden "Mikrofon Bası" nı yükseltebilirler. Gayet güzel sesi alıyor mikrofon. Donanım önemli olsa da yazılımla çalışır takıp bu olmadı diyip karalamak yanlış olur. Eksi yanlarına gelirsek kafa bandı birleşim yerlerindeki plastik çok dandik duruyor. Mikrofon sapı sert materyalden yapılma çok esnek değil. Kablo sol tarafta sağda olmasını tercih ederdim kasa sağ tarafta kaldığı için. Daha önceki kulaklıklarımda öyleydi. Bu eksiler tam eksi sayılmaz tabi gözardı edilebilir. Sürekli kullanıma uygun bir ergonomisi yok yüksek beklentileri olmayan oyunlarda görüşmelerde kullanılırım genelde hoparlör kullanıyorum diyenler alabilir fiyat performans olarak.

HepsiB. aracılığıyla

Ürün iyi çıkmadı

Memnun kalmadık.

YorumBudur.com aracılığıyla

Kafabandı tipindeki Frisby FHP-85 mikrofonlu kulaklık setinin kapsüllerinde düz sünger yastıklar kullanılmış. En üst konfor düzeyini hedefleyen bu sade tasarım üretim maliyetini de düşürdüğünden Frisby FHP-85’e fiyat avantajı sağlıyor. Sert plastik malzemeden üretilmiş kafabandında yumuşatıcı dolgu malzemesi kullanılmamış. Kulaklığın hafif olması bu durumu telafi ediyor ancak saçı seyrek kullanıcılar uzun süreli kullanımda sert plastik kafa bandından rahatsız olabilirler. 25 mW giriş gücü için tasarlanmış kulaklığa uygulanabilecek en yüksek giriş gücü 50 mW.

HepsiB. aracılığıyla

Normal bir kulaklık

Ne fazlası ne eksiği olan bir kulaklık, ses kalitesi normal, rahat fakat ilk elinize aldığınızda kalitesiz gibi geliyor. Biraz sert köşelere sahip kulaklığın çevresi fakat rahatsız değil kesinlikle. Verdiğiniz parayı hakediyor.

HepsiB. aracılığıyla, 08.09.2014

Güzel

Ürünü almadan önce biraz tereddüt etmiştim ama iyi ki almışım. Gayet kaliteli bir kulaklık. Kampanyalı aldım indirimdeydi. Fiyatına göre çok iyi. Tavsiye ediyorum.

HepsiB. aracılığıyla, 10.10.2015

iyi kulaklık ama

çok güzel kuluklık mikrofon çok az ses algılıyo karşıya çok az ses gidiyo .diğer tüm yönleri süper çok çabuk da elime ulaştı . :)

HepsiB. aracılığıyla, 06.10.2016

Kalitesiz

Urun cok kalitesiz ve kesinlikle ergonmik degik

Frisby FHP-85 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FHP-85 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele