Frisby FHP200 Kulaklık Yorumları

Frisby FHP200 Kulaklık Yorumları

19 YORUM
  • 10 adet yıldızlı yorum
  • 4 adet yıldızlı yorum
  • 2 adet yıldızlı yorum
  • 4 adet yıldızlı yorum

Frisby FHP200 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

dikkatli kullanmak lazım

tek sorunu uzun süre kulakta kaldığında ağrı yapması. biraz uzun süre kullanıp kalitesinin ne denli iyi olduğunu anlıycam. şimdilik bir sorun yok umarım bazı sitelerde yazılan yorumlar gibi jak girişi temassızlık yapmaya başlamaz. biraz dikkatli kullanmak gerekiyor sanırım.

ses yetmiyor tek başına

ben uzun süre kullanıyorum kulaklığı fakat biraz ağrı yapabiliyor kulakta. girişleri biraz kalitesiz gibi geldi. dikkatli kullanmak gerekli sanırım bu yüzden. alacak arkadaşlar için sesi güzel fakat malzemesi kalitesiz bir kulaklık diyebilirim.

gayet iyi bi kulaklık

kablonun uzunluğu benim için yeterli. ses kalitesi iyi. zaten ilk aldığımda amacım görüntülü konuşmaydı. fakat şimdi sürekli film izliyorum ve gayet başarılı. ben tavsiye ederim.

yeterli

kulaklığın ses kalitesine diyeceğim yok ancak kulakları çok sıkıyor. yarım saatten fazla takınca kulaklarım çok ağrıdı. bu kadar sıkmaması lazım

net ses

kablo tasarımı çok iyi düşünülmüş bence. dolaşma düğümlenme falan olmuyor. görüntülü konuşma için ses kalitesi bence güzel. net çıkıyor ses.

kabloosu kırılmıyor tasarımı sayesinde. benim en çok aradığım özellik buydu. fiyatı da çok uygun bence. ses de buğulanma da olmuyor. kesinlikle memnun kaldım.

kötü değil

ben kulaklığı 2 yıl kullandım. kulaklık kötü değil ama fazla kulakta kalınca kulakta ağrı yapıyor. pc jak girişi de çok kalitesiz biraz kullanımdan sonra zayıflıyor ve temassızlık oluyor. sesi güzel çıkıyor. dikkatli kullanımda iyi iş çıkarır. alacak arkadaşlar bir kez daha düşünsün. temiz kullanıcılar için öneririm, ama hor kullananlara tavsiye etmem.

KULAKLIK

FRISBY FHP 200 MİKROFONLU KULAKLIKİNTERNET CAFE İŞLETMEM NEDENİ İLE ÇOK FAZLA KULAKLIK KULLANIYORUM BU ÜRÜN KULAĞA GÜZEL OTURUYOR SÜNGERLERİ ÇOK YUMUŞAK SESİ DE FENA DEĞİL VE HESAPLI TAFSİYE EDERİM.

bu paraya göre normal

ürünün sesi güzel çıkıyor ama kulağına insanın biraz fazla kalınca ağrı yapıyor ne çok iyi ne çok kötü tercih sizin

eh işte

klaklık guzel ama plastık kısımları hiç saglam değil cok kısa bı sure ıcınde kırıldı ürün piyasadaki mallara göre güzel bu fıyata normal

Çok güzel

Bu ürünü yeni aldım. Gerçekten çok mükemmel sesi var. Bence pahalı ürünlere bakmayın bile. Fiyatı ve performansıyla pahalı ürünlere fark atıyor.

Mükemmel Ses Kalitesi

Alır almaz bir DJ arkadaş test ettirdim o bile çok beğendi. Özellikle baslar harika. Uzun süre kullanımda bile kulaklarım ağrımıyor. Mikrofon da çevredeki gürültüleri almıyor. Üstelik bu fiyata Hepsiburada kalitesiyle. Daha ne olsun?

en yüksek seste bile netliğini kaybetmemesi benim için kulaklık kullanımında en önemli şeylerden birisidir. allahdan frisbyde böyle bi sıkıntı yaşamadım. kablo tasarım olarak da dolanmayacak şekilde yapılmış. rahat bi kullanımı var diyebilirim.

narin kablosu

uzun süre kullanmayacaksanız bir sorunu yok. pcye taktığınız kısımdaki kablo biraz ince duruyor bu nedenle biraz dikkatli kullanmak gerekiyor. sesi güzel bu arada kulaklığın herhangi bir sorunla karşılaşmadım bu konuda. hışırtı falan olmuyor yüksek seste. dediğim gibi hor kullanacaksanız başka kulaklıklara bakın derim.

kablo tasarımı çok iyi düşünülmüş bence. dolaşma düğümlenme falan olmuyor. görüntülü konuşma için ses kalitesi bence güzel. net çıkıyor ses.

Ses şiddeti yeterli

Bilgisayar sınıfında kullanıyoruz güzel bir ürün, öğrenciler bazen kafalarından düştüğünden şikayet ediyor sesi yeterli

FRISBY FHP 200 MİKROFONLU KULAKLIKarkadaşlar internet cafeler için ideal bir kulaklık ben aldım ve 1 senedir sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim.bir çok markanın kulaklığından daha sağlam

FRISBY FHP 200 MİKROFONLU KULAKLIKİNTERNET CAFE İŞLETMEM NEDENİ İLE ÇOK FAZLA KULAKLIK KULLANIYORUM BU ÜRÜN KULAĞA GÜZEL OTURUYOR SÜNGERLERİ ÇOK YUMUŞAK SESİ DE FENA DEĞİL VE HESAPLI TAFSİYE EDERİM.

kulaklık bence ses bakımından gayet iyi yani sesler cızırtı yapmıyor belli bi süreden sonra net herzaman. fakat biraz fazla kullanınca hafiften insanın kulağında bi ağrı oluşuyor ne çok iyi ne de çok kötü bi ürün bu fiyata bence daha iyisini hatta bulamazsınız diye düşünüyorum ben

tavsiye ederim

fiyatına göre iyi ürün

Yorumları Filtrele