Frisby FHP-700 Kulaklık Yorumları

Frisby FHP-700 Kulaklık Yorumları

46 YORUM
22 adet yıldızlı yorum
12 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Frisby FHP-700 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

tasarıma bayıldım.. uzun zamandır çocuğum oyuncu kulaklığı istiyordu bütçem kısıtlı olduğu için bunu aldım. incehesaptan hediye paketi yapmasını rica ettim sağolsunlar hediye paketi yapıp yollamışlar.

İnce Hesap aracılığıyla, 05.05.2021

Ürünü diyaliz merkezindeki hasta tvlerinde kullanım için aldım,ses ve rahatlık açısından gayet yeterli fakat oyuncular için ideal değildir.Ama fiyat performans açısından düşünürseniz güzel mikrafon seside güzel dediğim gibi ben tvde kullanacağım.Hızlı kargo ve sağlam paketleme için teşekkürler incehesap.com

İnce Hesap aracılığıyla, 05.05.2021

Frisby mikrofonlu kulaklık giriş seviyesi oyuncu kulaklığı diyebilirim. Çok başarılı diyemem zaten 50-100 TL bandındaki bir kulaklıktan ASUS kalitesi beklemeyin ama fiyatına göre performansı iyi.

İnce Hesap aracılığıyla, 28.05.2021

Fiyat performans kulaklık. Mikrofonu daha kaliteli olabilirmiş ama genel anlamda baktığımızda 50 TL'ye iyi bir fiyatı var.

İnce Hesap aracılığıyla

50 liralık oyuncu kulaklığının kalitesi nasıl olursa kalitesi o düzeyde. İncehesap.com'a hızlı kargo ve özenli paketleme için teşekkürler çok memnun kaldım

İnce Hesap aracılığıyla

Sorunsuz ürün ve teslimat

Kulaklık kısa sürede, sapa sağlam elime ulaştı. Genellikle toplantılarda kullanıyorum, ürün özellikleri iyi ve fonksiyonları sorunsuz çalışıyor. İhityacı olanlara tavsiye ederim.

İnce Hesap aracılığıyla, 16.03.2021

Ses olarak herhangi bir sorun yaşamadım fiyat performans fakat mic'i çok beğenmedim sesi çızırtılı aktarıyor.

İnce Hesap aracılığıyla

Fiyat performans olarak işini iyi yapıyor. Kafa yapısı sorunsuz kafayı iyi sarıyor, kulak pedleri güzel terletme yapmıyor, şuana kadar kullandığım en rahat kulaklık oldu diyebilirim, açıkçası bu fiyata bu kadar rahat bir kulaklık beklemiyordum. Beni tek hayal kırıklığına uğratan ses kalitesi bi tık daha iyi olabilirmiş ama öyle abartılacak derecede kötü değil. Kesinlikle fiyat performans olarak tavsiye ediyorum.

İnce Hesap aracılığıyla, 10.03.2021

müzik,günlük kullanım ve iletişim

şu anki fiyatlarda bu kadar uygununu bulabileceğimi düşünmezdim ve en düşük bütçedeki en ideal kulaklık benim için budur. 7-8 saat aralıksız kullandım bir koca kafa olarak kulağıma iyi oturdu, kulağım hiç rahatsız olmadı ve ferahça kullandım. terleme de yapmadı ama bir de yaz sıcağında denemekte fayda var. bassı gayet iyi drill,trap müzik dinlerken farkı hissettim ve müzik dinlemek için benim adıma oldukça yeterli bu kulaklık. en memnun kaldığım özelliği mikrofonu oldu sesim karşı tarafa çok parlak olduğu gibi gidiyor -discorddan kendi sesimi dinledim ek olarak arkadaşlarıma da sordum- bu kadarını beklemiyordum.

Trendyol aracılığıyla, 29.06.2020

oğlum için karne hediyesi olarak aldım çok kaliteli çok beğendi teşekkür ederiz Trendyol

Trendyol aracılığıyla, 26.08.2020

Beğendim güzel

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

çok güzel ürün göründüğü gibi geldi

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

Güzel bir ürün fiyata göre fakat mikrafon küçük olduğu icin ses gidip gelmesi zor oluyor ama sessiz ortamda kullanılması gerek dış sesi çok gönderiyor

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

Ürün güzel kaliteli malzeme yalnız teslimat süresi çok geç.

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

Resim yanılttı büyük bekliyordum küçük bişey çıktı ve sağ taraftan sola göre daha çok ses geliyo

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

umduğumdan iyi çıktı

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

Arkadaşlar fiyatına göre iyi bir ürün. Eğer satın alırsanız kulaklıkta ses düğmesini açmayı unutmayın, ben ilk başta dikkat etmemişim. Trendyol Çalışanlarına Sevgilerimle.....

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

Çok kötü hemen bozuluyor

İnce Hesap aracılığıyla

FRISBY FHP-700 MİKROFONLU KULAKLIKben özelikle bu modeli aldım kulağa tam otuyor ve dış sesi engeliyor. diğer kulalık çeşitleri ufak olması nedeniyle kulağa tam oturmuyor.bu ürünü tavsiye ederim

İnce Hesap aracılığıyla

FRISBY FHP-700 MİKROFONLU KULAKLIKNormalde kulaklık kullanan biri değilim ancak siteden bu kulaklığı aldım. Gayet kaliteli ses veriyor, kulağınızı komple kaplıyor. :) Counter strike gibi silahlı oyunlarda güzel efekleri rahatça duyabilirsiniz :) Tavsiyemdir oyun hastalarına ve müzik dinlemeyi sevenlere !!!

Frisby FHP-700 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FHP-700 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele