Frisby FHP-54E Beyaz Kulaklık Yorumları

Frisby FHP-54E Beyaz Kulaklık Yorumları

14 YORUM
  • 4 adet yıldızlı yorum
  • 1 adet yıldızlı yorum
  • 4 adet yıldızlı yorum
  • 2 adet yıldızlı yorum
  • 4 adet yıldızlı yorum

Frisby FHP-54E Beyaz Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Dört Yıldız

İyi

tevsiye edilir.

gayet güzel fiyatı da güzel.

memnunum

hızlıca geldi. ayrıca kulaklık çok güzel. Normalde mikrofonsuz kulaklık bile bu fiyata alınamazken mikrofonlu kulaklığı 10 liranın altında bir rakama aldım. işimi görüyor, telefon görüşmelerimi rahatça yapabiliyorum. Zaten sürekli telefonuna müzik dinleyen birisi değilim. sitede ürün de sınıfı geçti.

Hakkınızı savunun ki webdenal yemesin!

Telefon ile arayan kişi istediğim ürünlerin bir kısmının tedarik edilemediğini, tedarik edilenlerin gönderilip fazla tahsilatın kredi kartına iadesi yapılacağını söyledi. Tüm siparişimin iptal edilmesi ve iadesinin derhal yapılmasını da kabul etmedi. Bedeli ödenmiş ve sözleşme ile imza altına alınmış siparişimin kanuni süresinde elimde olması gerektiğini ifade ettikten sonra siparişim bana ulaştı. Bu komik(!) durumu herkese anlatıyorum.

super

fiyat kalite oranı cok yuksek. tavsiye ederim

İyi değil tavsiye etmem.

ürünü dün geldi ama hiç iyi değil. kulaklığın birinden çok az ses gelio. ayrıca ses açma tusuylada ses açıp kapatılmıyor. tavsiye etmem.

bütçeye göre çok iyi

bugün elime geçer geçmez test ettim kulaklığı. ses kalitesi çok iyi. net geliyor ve ses ayar yüksekliği yeterli. bütçeme çok uygundu kulaklık. böyle iyi çıkınca çok sevindim haliyle.

iyi değil

ses kalitesi iyi değil. müzik için uygun değil. telefon görüşmelerinde idare eder.

ses kalitesi

fermuar tasarımı çok iyi dimi ya? sırf bunun için almıştım gerçekten fakat ses kalitesi iyiymiş. memnun kaldım.

Kalite beklemeyin basit bir ürün

iphonun kulaklıgı bozuldugu için idare eder düşüncesiyle Görünüşü ve uygun fiyatı sebebiyle bu ürünü aldım fakat kalite çok alt seviyelerde.Bass cok zayıf tonu kalitesiz ve tizler rahatsız edecek seviyede fazla.Stereo yazmışlar doğru fakat sağ-sol bağlantısını üretimde yanlış yapmışlarki ters çalışıyor.Kulaklıgın şeklinden dolayı ters takmanız zaten mumkun değil.Mikrofon ses seviyesi yarı yarıya düşük.Üzerindeki tuşlar sert ve sadece ses aç kapat ve orta onay tusu çalısıyor.Orjinal kulaklıktaki gibi çift basıp şarkı atlama sardırma vs çalışmıyor. Kısaca fiyatına aldanmayın orjinal kulaklıklıktan asla şaşmayın.

Diğer arkadasa bakmayın siz

Kulaklık harika ! Daha bugün geldi ve tek kelime ile mükemmel kusursuz bir ürün.Ses çok net gelmekte ve gayet fiyat performans ürünü.. Teşekkürler hepsiburada yine mükemmel bir ürün...

bugün elime geçer geçmez test ettim kulaklığı. ses kalitesi çok iyi. net geliyor ve ses ayar yüksekliği yeterli. bütçeme çok uygundu kulaklık. böyle iyi çıkınca çok sevindim haliyle.

urun vasat

kesinlikle muzik dinleme icin degil. kulaklıktan samsung s7 edge spotfy da cift tiklama ile şarkı atlama ve pause play yapılıyor. ancak ses duzeyi ayarlamıyor. arama yapınca manyetik yalıtımı olmayan hoparlor gibi sebeke sinyalinden dolayı cızırtı yapiyor

güzel

güzel gayet iyi fp ürünü

Bir Yıldız

berbat tek kulalıklık çalışıyor

Yorumları Filtrele