Pioneer SE-NC21M Siyah Kulaklık Yorumları

Pioneer SE-NC21M Siyah Kulaklık Yorumları

9 YORUM
6 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Pioneer SE-NC21M Siyah Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Süper

Ben komşuları rahatsız etmemek adına elektro gitarım için aldım bu kulaklığı.Yüksek sesle çaldığım hâlde elimin gitara vurduğu sesi neredeyse duymuyorum.Bu amaçla kullanacaklara tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Ürün gayet başarılı. Satıcı firmayada teşekkür ederim kargo çok hızlı

Media Markt aracılığıyla

güzel

çok iyi bir ürün herkese tavsiye ederim kargo konusundada iyi elime çok hızlı geldi

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Ürün başarılı! Kargo siparişten 8-10 saat içerisinde elimde oldu. Sadece kulağa zarar verecek kadar sesi yüksek değil, kullanımı rahat. Gayet güzel!

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Ürün oldukça kaliteli. Ses indirgeme özelliği özellikle bilgisayar kasalarındaki fan sesi gibi uğultuları tamamen susturuyor. Sadece kulaklık ebadı biraz ufak. Fakat taşıma kutusu, ve uçak adaptörü ile birlikte gelmesi çok büyük artı.

HepsiB. aracılığıyla

Harika.

Gerçekten çok beğendim, taşıma kabı ile birlikte geliyor. Kabı oldukça sağlam. Ayrıca aktif ses indirgeme özelliği gerçekten çalışıyor. (bilgisayar ve ofis tipi buzdolabı uğultu seslerini direk kesti bu arada pil takmayı unutmayın). Ses kalitesi gayet iyi, ayrıca bilgisayarlar için gelen mikrofon - hoparlör ayırıcı çok işlevsel. Kötü yanı ürün biraz hassas duruyor. Yani yoğun kullanıma dayanamayabilir. Fakat bilgisayar başında sabit olarak kullanacaksanız çok iyi.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Fiyatına göre gayet kaliteli bir ürün ses kalitesi yeterli ama telefonda ses seviyesi pc ye oranla düşük kalıyor. Pc için alacaklara tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

Süper

Çok iyi bir kulaklık.Herkese almasını tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Bu fiyata şaka gibi..

Aktif ses indirgeme özelliği var dikkat edelim. Bu ses indirgeme kulağınıza taktığınızda bütün gürültüyü sıfırlamıyor, beyaz gürültü dediğimiz ortam uğultusu, uçak sesi gibi ses seviyesindeki sesleri filtreliyor büyük oranda. Yoksa insan sesi gibi pitchleri olan sesleri susturamaz. Bu sebeple alıp da bu çalışmıyor demeyin. Bu fiyata mükemmel bir özellik ve yeterli malzeme kalitesi.

Pioneer SE-NC21M Siyah Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Pioneer SE-NC21M Siyah Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele