Pioneer SE-MJ532-K Siyah Kulaklık Yorumları

Pioneer SE-MJ532-K Siyah Kulaklık Yorumları

20 YORUM
9 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum

Pioneer SE-MJ532-K Siyah Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Media Markt aracılığıyla

Tatmin edici

Avantajlar : Sesi iyi , Terletmiyor , Kolay katlanıyor<br />Dezavantajlar : Mikrofonu yok<br />Ürünün beyaz-siyah modelinin satış başlığında mikrofonlu olduğu yazıyo fakat degil arkadaslar bilginiz olsun. Mediamarkt ekibi bunu düzeltirseniz sevinirim. Sırf mikrofonlu olduğu ve fiyatı düştüğü icin aldım ama sadece müzik dinleyebiliyorum mic yok.

Media Markt aracılığıyla

Pioneer daha ne olsun...

Avantajlar : Yuzde 50. Indirimi kim kaçırmak ister ki... , Şık ve sade... , Günlük kullanım için ideal<br />Dezavantajlar : Kulaklık yeri kablosu jaklı olabilirdi...<br />Ürün anlatıldığı gibi.hafif,yumuşak ve kulağıma tam oturdu...sesi sonuna kadar açıyorum ve seste bozulma olmuyor.benim gibi film ve müzik dinleyenler için ideal bir ürün.daha iyi ses almak istiyorsanız kaliteli mp3 ve film ile kulaklığın gücünü ozaman daha iyi anlayabiliyorsunuz...sonuna kadar açınca dışarıya azıcık ses gidiyor...

Media Markt aracılığıyla

çok iyi

1 günde geldi. Fiyatına göre çok iyi.

Media Markt aracılığıyla, 04.12.2019

harika

Ürün mükemmel ses kalitesine sahip. Mağazada denedim netten alıyorum

Media Markt aracılığıyla

Almadım

Denemedim alınca deniyecem

Media Markt aracılığıyla, 03.04.2019

Ürün Teknik Anlamda Çok İyi

Avantajlar : Ses Kalitesi<br />Dezavantajlar : Malzeme Kalitesi<br />Ürünü çok araştırdım, teknik anlamda sizi tatmin eder, fakat malzeme ve rahatlık açısından iyi olmadığını söyleyebilirim. Taç kısmı tamamen plastik ve kafanızı acıtabilir.

Media Markt aracılığıyla, 02.08.2019

idare eder

İdare eder. parasına göre öyle büyük beklentiye girmeyin

Media Markt aracılığıyla

Güzel

Ürün tatmin edici tabiki profesyonel stüdyo kulaklığı değil ama her yerde iş görür.

Media Markt aracılığıyla

yeterli

bas ve tızlerı yeterli seviyede

Media Markt aracılığıyla

ses gayet iyi

ürünü kullandım beğendim,

Media Markt aracılığıyla

Güzel

Avantajlar : F/P ürünü<br />Dezavantajlar : Kablosu daha kaliteli olabilirdi<br />Arkadaşlar ürün ses kalitesi güzel yalnız üst tepe kısmında herhangi bir sünger yok ve kafayı acıtıyor

Media Markt aracılığıyla, 01.08.2019

ÇOK iyi

Avantajlar : fiyatı<br />Dezavantajlar : yok<br />Gerçekten çok iyi sese sahip bir kulaklık fiyat süper

Media Markt aracılığıyla, 01.04.2019

iyi ürün

ürünün mhz değeri aynı fiyattaki ve daha yüksek fiyattaki birçok üründen daha iyi ve desibel seviyesi de yüksek sesle müzik dinleyen arkadaşlar için uygun

HepsiB. aracılığıyla, 12.08.2016

fena değil

Ses kalitesi, katlanabilme olayı iyi ama kulakları gerçekten çok ağrıtıyor. Çünkü tam kulağın üstünde kalıyor keşke biraz daha büyük olsaymış.

HepsiB. aracılığıyla, 12.09.2016

Üç Yıldız

Kulak pedlerinden memnun degilim kulagi tam kapatmiyor dis ortam gurultusunu duyuyorum.

Media Markt aracılığıyla

Güzel

Verilen paraya değer. Sesi gayet tatmin edici. Bassı olsun tizi olsun iyi veriyor. Sesin gücü telefonunuza bağlı olarak değişiyor çünkü telefonun çıkış güçleri farklılık gösterdiği için yinede tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

harika

bir çok diğer markaları da denemiştik. Özellikle müziği dinlerken dışarıya minimum seviyede ses vermesi ve seslerdeki berraklık muhteşem. Ayrıca tedarik ve teslim süresi de tatmin edici. Fiyat fayda kıyaslanırsa iyi denebilir.

HepsiB. aracılığıyla

soket

ürün güzel ama soket ve kablo çok kaba

HepsiB. aracılığıyla

Tatmin edici

Almadan önce bu fiyat aralığında bir çok üründen sonra buna karar verdim. Frekans aralığının yüksek olması nedeniyle seçtim. Bas ve tizleri bozulma olmadan rahtlıkla verebiliyor. Dışarıya kenislikle ses vermiyor, izolasyonu iyi. Ben memnun kaldım. Kullanım amacına göre değişmekle beraber bana göre kablosu (1.2 m) kısa olmuş.

HepsiB. aracılığıyla

İdare eder

Tizleri daha ucuz kulaklıklara göre biraz daha iyi veriyor, bununla birlikte daha çok zevk aldığım bir çok kulaklığım var. Kulak pedleri kulağın üstüne denk geliyor. Küçük değiller ama kulağı da tam kapatamıyor gibi. Plastik tacı kalitesiz. Kırılmaz belki ama ucuz duruyor. En tepe noktası boş, yani bir ped yok. Ama ped takılacakmış gibi bir boşluk var. Başınızı acıyabiliyor. Bunun dışında, yan yatıp katlanabilir olması taşınabilirliğini güçlendirmiş. Ama dediğim gibi, bu fiyata daha iyi ses veren kulaklıklar da var.

Pioneer SE-MJ532-K Siyah Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Pioneer SE-MJ532-K Siyah Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele