Creative Sound Blaster Tactic3D Fury Kulaklık Yorumları

Creative Sound Blaster Tactic3D Fury Kulaklık Yorumları

8 YORUM
6 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Creative Sound Blaster Tactic3D Fury Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

:D İYİ

1 yıldan beri kullanıyorum kulaklığımı seviyorum ses ve malzeme kalitesi çok iyi fiyatına göre mükemmel filim olsun oyun olsun güzel ve baslar iyi. Verdiğiniz fiyata değecek bir kulaklık.

NI1 aracılığıyla, 10.10.2016

ürün gerek malzeme gerek ses kalitesi olarak çok iyi, nette bir çok incelemesi mevcut, kesinlikle tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 12.11.2014

Başarılı Bir Ürün Ama Küçük

Kaliteli hissi veren malzemeden üretilmiş bir kulaklık. Ses seviyesi ve kalitesi gayet iyi ancak kulakları içine alan simit kulaklarınızı belirli bir kullanım süresinden sonra ağrıtıyor. Zamanla yumuşamasını bekliyorum. Tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 02.12.2015

beklenenden küçük ama ses seviyeleri harika

Ürün elime bugün ulaştı beklenen den küçük gördüm ama ses ve bas seviyeleri büyüklüğünü küçüklüğünü unutturuyo gerçekten mükemmel bi ürün parasını gerçekten hak ediyo

HepsiB. aracılığıyla

Kulaklık çok hoş

2 günde elime ulaştı hepsiburada teşekkürler. Ürün kulağa tam oturuyor. Çok beğendim ürünü haftasonu doyasıya inceleyeceğim ancak şu anki gözlemime göre bu fiyata kaçmaz.

HepsiB. aracılığıyla, 09.03.2015

Harika

Ürünu 5 gündür kullanıyorum. Ses kalitesine kesinlikle diyecek bir şey yok. Müzik dinlerken film izlerken gayet iyi. Tek iyi yani şimdilik bir süre kullaniimdan sonra kulağınızi biraz agritiyor. Kulaklara gelen kısım biraz küçük. Daha önce tactics 3d alpha kullanmıştım. Mikrofonu bozulunca buna geçtim. İkisi arasında fark yok

HepsiB. aracılığıyla, 05.10.2016

Hizmet için teşekkürler..

Ürün geldi sorunsuz çalışıyor teşekkürler, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz..

HepsiB. aracılığıyla

çok iyi

hem oyun hem müzik için bu fiyata bu kalitede başka ürün olduğunu sanmıyorum. Kulaklığın kafaya oturan kısmı için ayrı kulaklara gelen kısmı için ayrı ayarlanabiliyor olması çok güzel. Ayrıca kulaklık süngeri kaliteli kumaşla kaplanmış; daha önce kullandığım başka bir markanın vinleks benzeri garip kaplaması bi süre sonra dökülmeye başlamıştı. Ses kalitesi de şahane!

Creative Sound Blaster Tactic3D Fury Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Creative Sound Blaster Tactic3D Fury Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele