Creative EP-430 Pembe Kulaklık Yorumları

Creative EP-430 Pembe Kulaklık Yorumları

45 YORUM
10 adet yıldızlı yorum
10 adet yıldızlı yorum
15 adet yıldızlı yorum
7 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Creative EP-430 Pembe Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

basarili

ürün başarılı satıcı gayet ilgiki

NI1 aracılığıyla

Fiyat/performans. Mucize beklemezseniz sıkıntısız.

NI1 aracılığıyla, 04.01.2020

tiz'leri fazla yıllardır bu markayı kullanırım diğer kulaklıklarım bu kadar tiz değildi

HepsiB. aracılığıyla

Ses kalitesi kötü ötesi. Çöpe attım 2 ay kullanıp

çok kötü

HepsiB. aracılığıyla

f/p

Baslar güzel, tizler güzel. Ses olarak her şey güzel. Lakin 3-4 sene sonra kablonun kaplaması bozuluyor, yapış yapış oluyor ve sararıyor (benimki beyazdı). Yine de parasına değer.

HepsiB. aracılığıyla

İdare eder

Orta kalite fazla bişey beklemeyin bas kötü tiz ağırlıklı paket patlak geldi ama üründe bişey yok dayanana kadar kullanılır ve sesi dışarı fazla veriyor

HepsiB. aracılığıyla

...

Dışarı fazla ses veriyor ve onun haricinde asıl büyük problem bir kaç saat kullanırsanız kulağa rahatsızlık yapıyor. Fiyatına göre bas sesler gayet iyi.

HepsiB. aracılığıyla

Zayıf

Bass lar çok kötü fiyatına göre belkide fazla bişey beklememek gerekirdi.

HepsiB. aracılığıyla

ürün mükemmel

hepsiburadadan sipariş ettiğim ürün az önce elime ulaştı. ürün gerçekten çok güzel çok narin yapısı var kulak içine çok iyi oturuyor ses kaliteside iyi denilebilir. basslar oldukça kuvvetli... daha önce creativein EP 480 modelini kullanmıştım ona nazaran kat kat güzel alacaklara tavsiye ederim...

HepsiB. aracılığıyla

Seçici !

tüm seslerin canlılığını ayırdetmek mümkün.temiz ses denilen tabiri yakalıyorsunuz bu kulaklıkta.tabi kaliteli bir mp3 player sahibi olmanız gerekiyor.bass yok denecek kadar az.kulaklığın en çok beğendiğim tarafı kulağa çok iyi oturuyor.kabalık yapmıyor, çok zarif...

HepsiB. aracılığıyla, 11.11.2009

ürün güzel ama tıkaçları bir facia!

ürünün tıkaçları dışında herşeyi birinci kalite. beyaz kablo ve tasarım çok şık. ıphone-ıpod uyumlu. normalde ep630 kullanmaktayım ama bozuldu diye servise verdim ve bu arada kulaklıksız kalmamak için ucuz çözum ararken bu kulaklığı aldım. cihazla verilen silikon uçlar,makineyi öldüren tek unsur. ep630 başlığı takınca cihaz kendine geldi. tiz agırlıklı bir kulaklık bass sesler öyle ahım şahım olmasada idare ediyor. 10 üzerinden 3-3.5 alır yani. ama dediğim gibi orjinal silikon uçları kesinlikle ürünü beğenmemenize yol açacaktır. bu yüzden birde ep630 yada muadili kalitede bi kulaklığın silikon uçlarından tedarik etmeye çalışmanızı öneririm.

HepsiB. aracılığıyla

bu ürünün tek eksiği: basslar

bassları iyi vermiyor. winampın basslarını açtım ama bu seferde ses bozuldu.belki kulak içi ürünü ilk kullanmadan kaynaklanıyor olabilir. kulağa oturan rahat bir ürün yinede.

HepsiB. aracılığıyla

idare eser

basslar cok kötü ses canlılığı idare eder yanında gelen silikon cok köü kulağı rahatsız ediyor kablo kısa acıkcası beyenmedim ben

HepsiB. aracılığıyla

biraz daha paraya kıyın ep 630 alın

müzik çalıcının sesini en yükseğe getirdiğinizde bile verimli bir ses alınamıyor ve bassları hakikaten çok zayıf.fiyatı uygun olmasına uygun ama ben aldığıma pişmanım ;biraz daha paraya kıyıp üst modellerden alınmalı

HepsiB. aracılığıyla, 12.01.2009

güzel ama

ürün güzel ama eksiklikleri var 1- kablosu kauçuk ve yumuşak oluşundan dolayı kıyafete sürtündüğünde kulaktan düşüyor 2-kulakiçini komple doldurduğundan dış sesleri çok az duyuyorsunuz ve kendi sesiniz yankı yapıyor gibi geliyo (tabi bu kullanım amacına bağlı dıştan ses duymak istemeyende olabilir) 3-bassları kulağınızın içine iyi oturttuysanız duyuyorsunuz fakat güçlü bi mp3 ünüz varsa son seste bozulmalar oluyor(ipod 3g de kullanıyorum) benim ürün üzerindeki tecrübelerim bunlar herkezin kullanım tarzı farklıdır tabi umarım verdiğim bilgiler tercih yapmanızı kolaylaştırır

HepsiB. aracılığıyla, 12.01.2009

Sadece müzik sesi

Açıkçası ürünü bozulan sony kulaklığım garantiden gelene kadar kullanmak için sipariş ettim ama her sabah e-5 in gürültüsünü benim için bitirmesi ürünü birinci önceliğim haline getirdi . Sadece müziğe konsantre olmak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim .

HepsiB. aracılığıyla, 12.04.2009

Sesler canlı. Bas ve tiz vasat

Ürünün malzeme kalitesi oldukça iyi. Değişik kulak tipleri için yanında 2 ayrı boy daha kulak içine oturtulan silikon malzemeden geliyor o yönü iyi. Yalnız takıp çıkarırken son derece dikkatli olmak lazım, çünkü kolayca yırtılabilecek bir şey gibi duruyor. Sesler canlı. Kötü yönleri ise basları son derece kötü vermesi. Hatta bas yok desek yeridir. Tiz kalitesi de düşük denilebilir. Diğer ünlü markanın 829 model kulaklıkları bundan çok daha iyiydi.

HepsiB. aracılığıyla, 12.09.2009

fiyat/performans olarak iyi

ürünü ucuz olduğu için aldım, basslar gerçektende yok gibi. bence silikon uçları yeterli ve kulağa oturuyor. kablosu yeterli uzunlukta. basslar hariç ses kalitesinde bir sorun yok gibi. ucuz ve idare eder bi kulaklık almak istiyorsanız bence kaçırmayın diyorum.

HepsiB. aracılığıyla

Çok Kibar

Bayanlar İçin İdeal Bir Kulaklık. Ergonomisi ve Ses Kalitesi Pek İyi Değil Ama Creative Kalitesi Yetiyor. Kulağa Tam Olarak Girmiyor.

HepsiB. aracılığıyla, 01.03.2010

çok kötü

ben 3 gün önce bi mağazadan aldım bu kulaklığı. Creative ZEN kulaklığım arıza yaptığı için aldım ve çok pişman oldum. çünkü ses kalitesi çok kötü, basları kesinlikle berbat, tiz de kötü ama baslar tam bir rezalet. kısaca almayın.

Creative EP-430 Pembe Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Creative EP-430 Pembe Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele