Creative Hitz MA2300 Mavi Kulaklık Yorumları

Creative Hitz MA2300 Mavi Kulaklık Yorumları

3 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Creative Hitz MA2300 Mavi Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Gövde kısmında çok kalitesiz malzeme kullanılmış

Ses kalitesi ve başlıkların kalitesi nekadar iyi olsada gövde sağlam olmadığından kırıldı.Artık kulağı kaplayan hareketli başlıkların bir faydası yok.Uzun süreli kullanımda pedler kulağınızı rahatsız edebilir.Kesinlikle daha kaliteli bir malzeme kullanılmalıydı pedlerde

HepsiB. aracılığıyla

İyi ki...

Hiç pişman değilim dandik bi kablosuz alacaktım vazgeçip bunu aldım iyi ki almışım gayet sağlam duruyor sesi de iyi patlama falan yok. Teşekkürler.

HepsiB. aracılığıyla

kırıldı

ürünün görseli çok guzel, makyaj harika, ses de fena değil. fiyat ucuz, dandik piayasa mali almayayim dedim ama cok dikkatli ve az kullanmama rağmen, bi iki ay içinde kulaklığı takarken orta yerinden çat diye kırıldı öyle bakakaldim. kenarda atıl duruyo şimdi.

Creative Hitz MA2300 Mavi Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Creative Hitz MA2300 Mavi Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele