Creative Hitz MA2600 Beyaz Kulaklık Yorumları

Creative Hitz MA2600 Beyaz Kulaklık Yorumları

9 YORUM
6 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Creative Hitz MA2600 Beyaz Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Müzik tarzınıza göre değişir

Ses kalitesi çok güzel sizi tatmin edişi müzik tercihinize göre değişir eğer trap dubstep tarzını daha fazla dinliyorsanız bassları çok tatmin edici gelmeyebilir(bir kulak içi kulaklıktaki bass hazzını beklemeyin ama yine de güçlü) ama bi rock dinleyicisiyseniz gitarın sesi doygun ve tatmin edici kulak tırmalamıyo davul da gayet hoş geliyo diyebilirim.

NI1 aracılığıyla

Ürün gayet güzel

Aşırı yüksek sesle müzik dinleyip bundan hoşlanan arkadaşlar 32 db max değere sahip bu kulaklıktan pek tatmin olmayabilirler. Ama ses kalitesi, HAFİFLİĞİ, konforlu yapısı tartışılmaz. Ürünü yeni teslim aldım diyebilirim ve aldığımdan beridir çıkartmadım. Ses izolasyonu harika. Kafayı, kulakları ağrıtmayan bir yapıya sahip. Bass ve tizleri de gayet kararında veriyor. Tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla

Gerçekten 10 numara mutlaka alın

HepsiB. aracılığıyla

Düşünmeden alın

Ses harika, dışarıyla bağşantı kesiliyor, kulaklığı takına ses dışarı gitmiyor hiç bir şekilde, katlanabilir olması da süper. Çok uzun süre takınca kulaklar ağırıyor bilginiz olsun ;)

HepsiB. aracılığıyla, 06.07.2015

Beğenildi

Ürünü 1 haftadan fazladır kullanıyorum:bir sıkıntısını gormedim daha cok memnunum diyebilirm.

HepsiB. aracılığıyla

güzel

ürün gerçekten güzel. tek sıkıntısı uzun süreli kullanımda biraz acıtıyor

HepsiB. aracılığıyla

efsane

size disaridan gelen sesleri epeyce yalitim yapiyo disariya ses cikmiyo ses kalitrsi cok iyi kulaga takilan yerleri yumusak baska kulakliklarda kullandim ve kulagi en az acitan bu yazin uzun sureli kullanimlarda kulaginizi terletebilir cok normal olarak bu paraya kulaklik almayi dusunen herkrse tavsiyr ederim

HepsiB. aracılığıyla, 12.04.2015

guzel

Güzel kaliteli tavsiye ederim uzun kullanımda kulakları acıtıyor

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat Performans Ürünü

Bas konusunda biraz eksiği var. Ama tizleri mükemmel. Biraz ağır gibi. Yeni başlayanlar için ağır gelebilir. 268 gr. Uzun süre kullanımda kulakları ağrıtıyor. Malzeme kalitesi çok iyi. Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık bu.

Creative Hitz MA2600 Beyaz Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Creative Hitz MA2600 Beyaz Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele