Creative EP-650 Kulaklık

Creative EP-650 Kulaklık Yorumları

3 yorum
52 kişi 

  • Creative farkı
    Ürün güzel sorun yok. Ancak ep630 kullanicisiydim bulamadığım icin bunu aldım arasında hissedilir farklar var. Ep 650 tiz olarak 630 a göre baya gelişmiş, fakat bas olarak baya zayıf.. farklı bi kaç cihazda denedim çıkış kalite farkından dolayı şahsen şarkıda bas hissetmek istediğim için 630 a tercih etmem ama bu üründe fena değil net ve güzel yumuşak yüksek sesle dinlenebilir.
  • creative ep-650... Mükemmel rahatlıkdaki kulak yastıkları , kulak içine tam olarak oturan , dışardaki sesi hemen hemen tamamiyle absorbe eden zen stone veya ipod la kullanıldığında mükemmel sesi tanımlayan kalite... müzik dinlemekden zevk alıyorsanız, para mühim değil derseniz size tek tavsiyem.(kaliteli bass ve tizler)
  • creative ep-650... Mükemmel rahatlıkdaki kulak yastıkları , kulak içine tam olarak oturan , dışardaki sesi hemen hemen tamamiyle absorbe eden zen stone veya ipod la kullanıldığında mükemmel sesi tanımlayan kalite... müzik dinlemekden zevk alıyorsanız, para mühim değil derseniz size tek tavsiyem.(kaliteli bass ve tizler)Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!