Zyxel VMG3925-B10B Kablosuz Modem

Zyxel VMG3925-B10B Kablosuz Modem Yorumları

16 yorum
59 kişi 
43 kişi 
32 kişi 
12 kişi 

 • Sorunlar bitti
  Aylardır kablosuz ağda kopma sıkıntısı yaşıyordum bu modemi aldıktan sonra herhangi bir kopma olmadı gayet başarılı!
 • İyi bir modem
  Modem gerçekten iyi interneti bağlattım bir sorun yaşamadım gayet düzgün çalışıyor tavsiye ederim
 • Normal
  Şimdilik sorun yok sadece kurulumda sorun oldu ttnet ile hallettim 5ghz kullanmak isteyenler modem yakın değilse almayın bütün ürünlerde 5ghz az çekiyor
 • Performans olarak iyi bir modem
  Çekim gücü gayet iyi bir modem.
 • Zyxel
  Modemi Cumartesi günü saolsun Yurtiçi kargo evime getirmediğinden elden teslim aldım. Modemi kurdum kurulumu basit arayüzü ingilizce. Modem ilk çalıştığında biraz bekliyor daha sonraları ayarlar daha kolay oluyor. wireless 2,4 ve 5 ghz şeklinde iki bağlantı kuruluyor. Açıkçası ben çekim gücü olarak pek bir fark görmedim.Özellikle eski modemin bulunduğu yere kurdum hani şu özlenen sinyal kuvvetini bir türlü göremedim. Sinyal bir güçlü geliyor bir zayıf anlamadım gitti. Ben sinyalim kuvvetli olsun diye bu markayı aldım fakat diğer modemlerden pek bir fark göremedim. Alacaklar için modem işini görüyor fakat benim gibi fazla beklenti içine girmeyin sonrası benim yaşadığım gibi hayal kırıklığı olur...
 • 5 YILDIZ
  Urunu degerlendirmek gerekirse, 'wireless 802.11ac' teknolojisini de destekledigi goz onunde tutularak oldukca islevsel ve fiyat/performans acisindan beklentileri karsilayan bir urun oldugu rahatlikla soylenebilir... Kurulum, wizard uzerinden ya da manuel olarak yapilabilmekte.. 'Beamforming' teknolojisini kullanarak sinyal iletiminde supheye yer birakmayacak kadar basarili... Kesinlikle tavsiye edilebilir...
 • Gayet başarılı
  Evin içinde çekmeyen bölgeler vardı. Bu ürünü aldığımda yine aynı bölgelerde sorun var fakat başka bir Zyxel ürünü ile yansıtma yaparak sorunu çözdüm. Ama şuan net olarak hızım arttı. Çekim kalitesi daha iyi değil ama performans fena değil.


 • Üç Yıldız
  Windows 10 sürücü desteği olmayan zyxele yakışmayan saçma bir modem. Başka markalara yönelmenizi tavsiye ederim.
 • Başarılı
  Modem 1 haftadır kullanıyorum çekim gücü gayet iyi evin her köşesinden çekiyor. 35 mb kadar bağlantı hızım var modemi kablosuz olarak test ettiğimde 30 mb kadar bağlantı veriyor. İnternet üzerinden tv, artı 2 cep telefonu açık hepsi sıkıntısız çalışıyor.
 • Şimdilik Kurumu Mümkün Değıl
  Urünü iki gün önce aldım. Kendim kurmaya çalıştim; basarılı olmadi. Zyxel Teknik Servisinden ve Turk Telekom'dan yardım istedim. Uç ayrı Zyxel Teknik Servis ve bir Telekom Servis personalinin yardımı başarisızlıkla sonuçlandi. Zyxel'dan yardım almak için en az 15-20 beklemek gerkiyor, sonra da işlemin ortasında iken telefon kesiliyor veya bir çikmaz noktaya geliyoruz. O zaman da Zyxel Turk Telekom'a havale ediyor. Turk Telekom'a gidiyorum, onlar da beni tekrar soruna çözum bulmak için Zyxel'e havale ediyor. Sorun: modem internete bağlanmiyor. Bu nedenle eski ZTE modemine geri gittim, onu kullanıyorum. Bir kaç defa daha deniyeceğım, kuramazsak modemi iade edeceğim.
 • Ürünü beğenmedim.yavaş.çekim gücü yeterli değil
  Bu fiyata daha üst düzey modem beklerdim.Cihaz açılırken yaklaşık 5 dakika bekliyorsunuz.kendi iç ayarlarını yapıyormuş.her açma kapatmada böyle. çekim gücü yeterli değil.2 oda ileriden,duvar olmadığı halde tek çubuk çekiyor.5G zaten çok zayıf,3-4 metreden bile zor çekiyor 5G.uygulamadan kontrol yok.Açık bilgisayara ihtiyaç duymadan bit torrent özelliği yok.velhasıl ben pişmanım.bu fiyata rakip bir firmadaki ürüne geçme imkanım olsa geçerdim.
 • Huzuru BULDUM!!
  Gerçekten üst düzey bir ürün. İnternetim ile ilgili mevcut tüm problemlerim bu modem sayesinde çözüldü. Zyxel kalitesi zaten tartışılmaz. Tek eksiği fazla ısınıyor olması onun dışında noksansız bir ürün.
 • Süper Ürün
  Ürün çok iyi. Biraz fazla ısınıyor.
 • ÇOK İYİ BİR MODEM
  Modemim arzalandığı için VMG3925-B10B aldım kurulumunu Zyxel çağrı merkezini aradığımda yardımcı oldular. Sorunsuz kullanıyorum sinyalide güçlü bir modem almak isteyenlere tavsiye ederim.


 • İyiki almışım
  Daha önce kullandığım modem modemin bulunduğu oda haricinde hiç bir yerde çekmiyordu. Zyxel VMG3925-B10B AC1600 model modemini aldım uzun süredir kullanıyorum sinyal sorunum ortadan kalktı sinyal sorunu yaşayan varsa eğer bu modemi tavsiye ederim.
 • Tam bir performans ürünü
  Ürünü internetimde yaşadığım yavaşlama donma ve kopma sorunlarını giderebilmek için satın aldım, ve geçektende öyle oldu internetim son derece hızlandı online oyun oynarken hiç kasma donma olmuyor. Leptopum ve telefonumla bağlantı sağlıyorum alt katta iş yerimiz var ordan bile rahatlıkla çekiyor ve internete girebiliyorum. Ürün tam bir performans ürünü.


 • Özellikler

 • Bağlantı Hızı1600 Mbps
 • Port Sayısı4