Trust 20472 UrbanRevolt Mobi Kulaklık

Trust 20472 UrbanRevolt Mobi Kulaklık Yorumları

19 yorum
57 kişi 
48 kişi 
32 kişi 
22 kişi 

 • Ürün kaliteli evet ama kulaklara baskı yapıyor.
  Ürünü yeni aldım. Ses kalitesi gerçekten çok iyi. malzeme kalitesi de fena değil. Yalnız bir sorunu var. Kulakları içine almadığı için uzun süre dinlendiğinde gerçekten rahatsız ediyor. Kafadan kaymaması için alet çok fazla açılmıyor. Biraz sıkı. Doğal olarak bu durum kulaklara baskı olarak geri dönüyor.
 • Temiz ses için YES
  Bugun kardeşim almış. denedim S4 ile BT bağlantısı kolay oldu. Key istemedi. Müzik gerçekten güzel ses veriyor Dışardaki sesleri % 50 kesiyor. Ses çok yüksek değil. Butonlara ses işareti koymamışlar, İlk başta ses ayarı yok sandım. Fakat doyurucu ve net bir ses var.Basları ve tizleri temiz veriyor. Kafa plastiği kırılacak gibi duruyor Tel için şekil olarak uygun değil bence. Alan pişman olmaz.
 • Temiz müzik için EVET
  Bugun kardeşim almış. denedim Müzik gerçekten güzel ses veriyor Dışardaki sesleri % 50 kesiyor. Seş çok yüksek değil. Fakat doyurucu ve net bir ses var.Basları ve tizleri temiz veriyor Tel için şekil olarak uygun değil bence Alan pişman olmaz.
 • Temiz bir ses için YES
  Avantajlar : temiz ses , kolay eşleşme<br />Dezavantajlar : çok büyük , ses ayar işareti yok , Düşük ses seviyesi<br />Bugun kardeşim almış. denedim
 • Temiz bir ses için YES
  Avantajlar : temiz ses,kolay eşleşme<br />Dezavantajlar : çok büyük,ses ayar işareti yok,Düşük ses seviyesi<br />Bugun kardeşim almış. denedimMüzik gerçekten güzel ses veriyorDışardaki sesleri % 50 kesiyor.Ses çok yüksek değil.Butonlara ses işareti koymamışlar, İlk başta ses ayarı yok sandım.Fakat doyurucu ve net bir ses var.Basları ve tizleri temiz veriyor.Tel için şekil olarak uygun değil bence.Alan pişman olmaz.
 • bu fıyata daha ıyısı zor sanırım
  jbl alıp ıade ettım lakın bır cıhaz bukadar mı doyurur ses anlamında gercekten net duru akıskan bır ses war yukseklıgı kısısıne gore degısır ama ac bı ınsanı bıle tatmın edıyor . tesekkurler hepsıburadaya ..
 • Tacı kırıldı
  Avantajlar : ses kalitesi<br />Dezavantajlar : tacı kırıldı<br />Ses kalitesi güzel ama tacı kırıldı. plastigi cok zayıf. ayrıca uzun süre kulanımda kulakta ağrı yapıyor.


 • 2 Günde geldi
  Ürün çok kaliteli malzemesi olsun ses kalitesi olsun sarj süresi deseniz efsane dışarıdan gelen sesleri nerdeyse kesiyor fiyatını kesinle hak ediyor oyun içinde kullanılabilir
 • Mükemmel
  Ürün kendi muadilleri arasında öne çıkıyor. Ses kalitesi çok iyi, bağlanma olayı çok kolay ve bir kere tanıtıldımı geriye sadece cihazı açmak kalıyor. Dahili mikrofonla sesli görüşme de yapılabiliyor ve ses iletimi, kalitesi çok iyi, karşı taraf sesi çok kolay duyuyor. Kablolu olarak da kullanılabiliyor. Yalnız bilgisayara bağlamak isterseniz aux çoklayıcıya ihtiyacız var çünkü mikrofon için bir giriş daha kullanmanız gerekli. Benim ürünüm için mi geçerli bilmiyorum ama içinden aux kablosu çıkmadı. Onun yerine ikinci bir şarj kablosu çıktı. Çok da problem değil, aux kablosu pahalı bir şey değil. Sonuç olarak düşünmeden alın, ürün çok kaliteli.
 • fiyatina gore gayet guzel.
  fiyatina gore performansi guzel. sadece kafamin ustune baski yapiyor. biraz daha buyuk olsa cok iyi olurmus. ses gayet yuksek çikiyor. dip ses yok gibi.
 • Almayın
  Avantajlar : Ses kaitesi<br />Dezavantajlar : Dandik malzeme,çekim alanı<br />Ürünü alalı 2 ay oldu kırıldı hem ses kalitesi güzel hem koblosu olup hemde bluetoothlu kullanamak güzel ama çabuk kırldı ayrıca kulakta ağrı yapıyor. Uzun bi süre(2 saat)ten sonra kullandırmıyo.
 • Almayın
  Avantajlar : Ses kaitesi<br />Dezavantajlar : Dandik malzeme , çekim alanı<br />Ürünü alalı 2 ay oldu kırıldı hem ses kalitesi güzel hem koblosu olup hemde bluetoothlu kullanamak güzel ama çabuk kırldı ayrıca kulakta ağrı yapıyor. Uzun bi süre(2 saat)ten sonra kullandırmıyo.
 • fiyatına göre güzel
  ürünü koşu bandında koşarken kullanmak için aldım. 1 haftadır da kullanıyorum. profosyonel bir kullanıcı değilim ama ses gayet tatminkar geldi bana. fiyatına göre bence güzel bir sesi var. kulaklığın uzatma kısımlarının plastik oluşu çok kolay kırılabileceği korkusu yaratsa da şimdilik bir problem yaratmadı. bluetooth çekim gücü konusunda pek iyi değil. örneğin evde odalar arasında dolaşırken ses gidiyor. duvardan geçemiyor ama açık mesafede belki bu sorun olmaz. bence bu fiyata alınabilecek bir ürün. not olarak düşeyim bu üründen başka bluetooth kulaklık kullanmadım belki daha iyileri vardır.
 • resimle fark var
  gelen ürünle resim arasında ufak farklar var, kutusu ve kulaklık üstündeki logo farklı ama özellikler aynı, aynı modelin farklı zaman üretimi imiş, gönderilen ürün resmi eklenebilirdi ama. ürün özellikleri gayet iyi ses aralığı çok iyi baslar çok iyi değil ama çok kötü de değil. fiyatı da düşünülünce gayet makul bi seçenek.


 • Bu fiyata alınabilir en iyi kablosuz kulaklık
  Ürün tam bir f/p ürünü sadece ilk taktığınızda kafanız büyükse birazcık sıkıyor gibi sonradan geçiyor o his ürünü gayet beğendim ben şahsen
 • Super.
  Super.
 • harika bir ürün.
  Avantajlar : Fiyat / Performans 5/5 , Ergonomi 5/5 , Kullanıcı dostu 5/5 , Şarj Süresi 5/5 , Bas Seviyesi 5/5 , Tiz Seviyesi 3/5<br />Dezavantajlar : Üretim malzemesi 2/5 , Taşıma Çantası olmalı.<br />Kablosuz kulaklıklar konusunda internette birçok olumsuz yorum okudum. Özellikle sesteki parazit konusunda şüpheliydim. Bu ürün tüm şüphelerimi boşa çıkardı. Ses mükemmel ve oldukça yüksek dışarı ses sızdırmıyor ve haliyle sende dışarıyı duyamıyorsun. Baslar vuruyor ama sanırım birazda tize verselermiş daha iyi olurmuş. PC ve cep telefonuma aynı anda kablosuz bağlayabildim. Şarjı çok çok iyi normal kullanımda günlerce çalışıyor. Kurulumu basit ekstra ayar gerektirmiyor. ergonomi süper ancak ilk taktığınızda ağrı yapabiliyor zamanla esniyor. Ancak plastik ve narin bir malzemeye sahip buda zamanla kollarının kırılabileceği anlamına geliyor dikkatli kullanmak lazım.
 • harika bir ürün.
  Avantajlar : Fiyat / Performans 5/5,Ergonomi 5/5,Kullanıcı dostu 5/5,Şarj Süresi 5/5,Bas Seviyesi 5/5,Tiz Seviyesi 3/5<br />Dezavantajlar : Üretim malzemesi 2/5,Taşıma Çantası olmalı.<br />Kablosuz kulaklıklar konusunda internette birçok olumsuz yorum okudum. Özellikle sesteki parazit konusunda şüpheliydim. Bu ürün tüm şüphelerimi boşa çıkardı. Ses mükemmel ve oldukça yüksek dışarı ses sızdırmıyor ve haliyle sende dışarıyı duyamıyorsun. Baslar vuruyor ama sanırım birazda tize verselermiş daha iyi olurmuş. PC ve cep telefonuma aynı anda kablosuz bağlayabildim. Şarjı çok çok iyi normal kullanımda günlerce çalışıyor. Kurulumu basit ekstra ayar gerektirmiyor. ergonomi süper ancak ilk taktığınızda ağrı yapabiliyor zamanla esniyor. Ancak plastik ve narin bir malzemeye sahip buda zamanla kollarının kırılabileceği anlamına geliyor dikkatli kullanmak lazım.
 • harika
  mükemmel bir kulaklık. kablolu dan hiç bir ses kalitesinde eksiği yok. harika bi ses çıkışı var. ama mesafe 10 metreyi gecmiyor. 2 oda degistirince parazitlenme başlıyor. pil ömrü çok çok iyi. ne zaman şarj ettiğimi unutuyorum. ve telefonun Bluetooth unu açınca anında kendisi bağlantı kuruyor.


 • Özellikler

 • BağlantıKablosuz
 • Kullanım TipiKulak Üstü
 • Mikrofon ÖzelliğiVar
 • Teknik Özellikler

 • Empedans30 ohm
 • Frekans Tepkisi20-20000 kHz
 • Hoparlör Çapı40 mm


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!