Trust Pulsar 16904 Kulaklık Yorumları

Trust Pulsar 16904 Kulaklık Yorumları

14 YORUM
11 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Trust Pulsar 16904 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Trendyol aracılığıyla, 21.12.2020

Fiyatına göre gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

NI1 aracılığıyla, 01.07.2021

fiyatına göre çok iyi.

Ürün sıfır. Sadece kutusu yok. Ses kalitesi fiyata göre çok iyi. Tavsiye ederim

NI1 aracılığıyla

Uygun fiyatlı

Ürün orjinal paketinde gelmiyor ama firma tarafından iyi paketleniyor ve sıfır.

NI1 aracılığıyla

çok kaliteli

Ürün gerçekten çok kaliteli.

HepsiB. aracılığıyla

Kötü mikrofon

Mikrofon sesi bir yüksek, bir alçak veriyor. Rahatlık fena değil, ses kalitesi fena değil. Ancak mikrofon için olmayı planlıyorsanız başka bir ürüne bakın.

Media Markt aracılığıyla, 12.08.2017

Güzel

İş gören bir ürün tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla, 12.08.2017

Çok şey beklemeyenler için f/p

Profesyonel ihtiyacınız yoksa! Hem kulaklığım olsun , Hem yeterli mikrofunu olsun, Hem de bütçeme uygun olsun derseniz; ideal bir ürün.

NI1 aracılığıyla

Güzel

Ürünün özellikleri fiyatına göre yeterli, mikrofonu sesleri temiz iletiyor ve kulaklık çok hafif ve kullanışlı. Çok fazla bütçesi olmayanlara tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Helal olsun!

Bu kulaklığı 2014 yılında 11tl'ye almıştım (kargo bedava), 2--2.5 yıl sorunsuz kullandım. Çok yüksek ses vermese de kaliteliydi. Mikrofona gelecek olursak, internetten görüşme yaparken konuştuğum birçok arkadaşımdan "mikrofonun markası ne? En az 100 liralık harici mikrofon kullanıyor olmalısın." gibi tepkiler aldım. Şuan bu ürünü alalı 2.5 sene oluyor ve ben bu ses vermeyen bozuk kulaklığın mikrofonunu kullanıyorum.

NI1 aracılığıyla, 11.10.2017

süper mağaza süper ürüb

Herkese tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 03.11.2017

Kaliteli ve ses iyi ama...

sesi iyi ama çok yüksek değil en yükseğe alındığında bile arttırmak istiyorsun sesi hissedemiyorsum ve bası da yüksek değil kulakiçi kulaklığım daha iyi bass veriyor.

HepsiB. aracılığıyla

iyi

Urun orta seviyede, isinizi karsilayabilir nitelikte, pedi, kılıfı kafa bandı iyi. Alacak olanlar fazla tereddut etmeden alinabilecek bir urun

HepsiB. aracılığıyla

Mükemmel.

Yaklaşık 1 Yıldır Kullanıyorum Fiyatına Göre Alınabilecek Mükemmel Bir Kulaklık Cızırtı Mızırtı Hiçbirşey Yok Tavsiye Ederim :)

HepsiB. aracılığıyla

Philips Ayarında

Fiyat açısından baktığımızda ürün malzemesi, kullanılabilirliği ve ses kalitesi son derece iyi. Kullanmaya değer bir ürün.

Trust Pulsar 16904 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Trust Pulsar 16904 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele