Steelseries Siberia P100 Kulaklık Yorumları

Steelseries Siberia P100 Kulaklık Yorumları

7 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Steelseries Siberia P100 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla, 03.06.2017

İyi diyebiliriz

Ürün orijinal ve tasarımı çok hoş. Saatlerce kullanımda dahi rahatsız etmiyor. Ben PS4 te kullanmak için aldım ve memnunum. Ancak öyle aman aman bir performans beklemeyin. Çok üst düzey bir kulaklık değil.

Media Markt aracılığıyla, 12.04.2016

Fkdk

Mikrofon aparatı varmı birde dışarı doğru çıkıyormu bilgilendirirseniz sevinirim.

NI1 aracılığıyla

Fiyat/Performans oranı gayet iyi

Ürün kendi fiyat aralığında gayet iyi, standart 3.5 mm'lik girişi olması ve PS4 uyumu nedeniyle tercih ettim. Ayrıca iPhone ile de sorunsuz ve gayet başarılı bir şekilde çalışıyor.

Media Markt aracılığıyla

Başarılı

Avantajlar : Ses iyi,Baslar resmen kulakta titriyo,Mikrofonu muazzam ,Ps4 için fazla seçenek yok,Fiyat performans ürünü,Denediğim (razer 7.1 g430 vb)en rahatı,Tuşları harika olmuş<br />Dezavantajlar : Mikrofon ses alıyo,5 yıl kullanıldığında sağ taraf bozuluyo,Kablo pc için kısa<br />Fiyatına göre çok iyi ses kalitesi iyi başları titretiyor sanki mikrofonu mükemmel fakat ağıza uzak olduğundan çevredeki sesleri alıyo

NI1 aracılığıyla

güzel

başarılar güzel alışverişti

NI1 aracılığıyla

Anlatıldığı gibi. Kaliteli orjinal faturalı. Teşekkürler.

NI1 aracılığıyla

f/p ürünü

bass seslerde gayet iyi, surround olmadığı için oyunlarda fazla performans beklemeyin. fiyatına göre güzel bir kulaklık

Steelseries Siberia P100 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Steelseries Siberia P100 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele