Steelseries Siberia 650 Siyah Kulaklık Yorumları

Steelseries Siberia 650 Siyah Kulaklık Yorumları

3 YORUM
3 adet yıldızlı yorum

Steelseries Siberia 650 Siyah Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

süperr

beğenddim kaliteli kulaklık

NI1 aracılığıyla

Ürün öncelikle mükemmel. Ses kalitesi güzel, rahat, kulakları rahatsız etmiyor, malzeme kalitesi çok iyi, görüntüsü mükemmel, Engine 3 uygulaması ile ayar yapılabiliyor olması çok güzel. Kutu içeriği ile beni mest etti diyebilirim. Kulaklığın kendi kablosu kısa ama uzatma kablosu ile yeterince uzatabiliyorsunuz. 5 farklı uç bulunmakta. Bunlar ;USB, Single 3.5mm, 4-pole plug, Dual 3.5mm, 3-pole. Windows ve mac ile uyumlu. Sitesinde de incelemenizi tavsiye ederim.

NI1 aracılığıyla, 10.08.2016

Dolby Prologic IIx başarılı

Ürünü beğendim. Oyunlar amaçlı almıştım Dolby Prologic IIx performansını beğendim hele oyun içi ayarlardan da sesi açınca patlamalar ve çevresel sesler gayet güzel ve neyin nerde olfuğu belirgin. FPS oyunları için ideal. Bass performansı yeterli ama öyle deli gibi de bass yok. Kulaklık padleri yumuşak ve kulağı tam kapatıyor. dışarıya çok az ses veriyor. Oyun oynarken Dolby Performansını tam alabilmek için özellikle oyun içi ayarlarda da mutlaka sesi açmayı unutmayın..)

Steelseries Siberia 650 Siyah Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Steelseries Siberia 650 Siyah Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele