Steelseries Siberia V3 Prism Gri Kulaklık Yorumları

Steelseries Siberia V3 Prism Gri Kulaklık Yorumları

4 YORUM
4 adet yıldızlı yorum

Steelseries Siberia V3 Prism Gri Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

400 Liralık kulaklığa orta ve ortanin biraz üstü oyunculara uygun demek.. Bence gayet bilgisayar oyunu oynuyorum diyen herkesin kullanabileceği mükemmel bi kulaklık. daha iyisine kimsenin ihtiyac duyacağını düşünmüyorum. kimse o kadar elzem bişey yapmıyor oyun oynuyoruz alt tarafı :)

HepsiB. aracılığıyla

Güzel bir ürün

Steelseries'in bu ürünü başarılı bir ürün. Uzun süre kullanımda ilk başlarda biraz kulaklarınızı ağrıtsada bir süre sonra alışıyorsunuz. Tavsiye edebileceğim bir ürün. Orta seviye ve ortalamanın biraz üstü oyuncuların tercih etmesi doğru olacaktır.

HepsiB. aracılığıyla, 05.01.2016

4/4 BİR OYUNCU KULAKLIĞI

Fiyat olarak Pahalı olabilir ama Ömrüünüz boyunca kulanabileceğiniz bir Kulaklıktır Verdiğiniz paranın da emeğini karşılar Hepsiburada ya da Teşekkürler:)

HepsiB. aracılığıyla

Ses kasmaya birebir

Hızlı ve güvenli kargo, güzel tasarım ve kaliteli bir kulaklık :)

Steelseries Siberia V3 Prism Gri Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Steelseries Siberia V3 Prism Gri Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele