Steelserıes SSH61023 Mikrofonlu Kulaklık

Steelserıes SSH61023 Mikrofonlu Kulaklık Yorumları

24 yorum
58 kişi 
412 kişi 
23 kişi 
11 kişi 

 • Buram buram kalite
  Avantajlar : Bas ve tiz,Mikrofon çok çok iyi<br />Dezavantajlar : Küçük olması<br />Ses yüksekliği yeterince fazla ama biraz küçük yinede benim kafama oluyor. Bas ve tizler çok iyi cs:go da beni şaşırtacağını sanmıyorum.
 • Buram buram kalite
  Avantajlar : Bas ve tiz , Mikrofon çok çok iyi<br />Dezavantajlar : Küçük olması<br />Ses yüksekliği yeterince fazla ama biraz küçük yinede benim kafama oluyor. Bas ve tizler çok iyi cs:go da beni şaşırtacağını sanmıyorum.
 • Oyun için kullanılışmıdır
  bu kulaklık ile fps oyunu (cs:go) için ideal midir
 • URUN SIMDI GELDI
  2 gunde ulasti cok rahat portatif malzeme kalitesi iyi ama mikrofonu ole takma cikarma pek guzel olmamis o icteki sistemi biraz daha iyi yapabilirlerdi
 • Steel Series 3H V2 Headset
  Avantajlar : mikrofonun kulaklık içinde saklı olması,dış sesi yeterli miktarda kesmesi,mikrofondan giden ses kalitesi,2li kabloyu teke çeviren aparatı<br />Dezavantajlar : kablo uzunluğu<br />Fiyatına göre gayet güzel bir ürün kargoda ulaşması bir miktar zaman aldı lakin yeni yıl arefesinde normal bir durumdu.üründeki tek büyük sıkıntım kablosu, o kadar kısa ki pc başında ekrana yapışmanıza neden olabiliyor.hani benim gibi yada bir çok oyuncu gibi yayılarak oyun oynamayı seviyorsanız cidden canınızı sıkacaktır.
 • Steel Series 3H V2 Headset
  Avantajlar : mikrofonun kulaklık içinde saklı olması , dış sesi yeterli miktarda kesmesi , mikrofondan giden ses kalitesi , 2li kabloyu teke çeviren aparatı<br />Dezavantajlar : kablo uzunluğu<br />Fiyatına göre gayet güzel bir ürün kargoda ulaşması bir miktar zaman aldı lakin yeni yıl arefesinde normal bir durumdu.
 • cok kücük ses düşük
  Yorumlara kandım cok kötü bir kullaklık acayip kücük ve ses kalitesi cok kötü 30 tlden fazla etmez cok pişmanım


 • küçük
  ürün gerçekten küçük kafanıza otursa bile biraz sıkma yapıyor zamanla açılır herhalde. ama tavsiye etmiyorum sesi de o kadar yüksek değil
 • oyuncu kulaklığı
  Ürünü hiç kullanmadım ama bazı arkadaşlar ses yüksek değil, basslar anlaşılmıyor falan demiş. Bu oyuncu kulaklığı arkadaşlar ses yüksekliği önemli değil. Sesin detayının rahat duyulması önemli bunlara dikkat etmeden alırsanız beğenmezsiniz tabi.
 • Bu fiyata
  Mükemmel denilebilir düşünmeden alın derim tatmin edici bir mikrafonu ve fiyatına göre iyi bir ses performansı var.Uzun sûreli kullanımlarda ise birçok pahalı mikrofondan çok daha iyi bir performans sergiliyor.Son olarak kafası bûyük arkadaşlara önermem.
 • Oyunlar dışında genel kullanım için de tercih edilebilir
  Avantajlar : Malzeme kalitesi , Ses dengesi , Son seste bozulma yok , Fiyat/Performans<br />Dezavantajlar : Kulakları büyük olanlar için uygun değil , Kablosu kısa<br />Kulaklarınız küçükse tercih edin kulaklık zaten küçük ama yastıklarının hacmi de küçük, kulaklarınız büyükse uzun süreli kullanımda rahatsızlık yapabilir ben küçük kulaklı olduğum için ve marka güvenirliğinden dolayı tercih ettim.. Son seste bozulma yok, tiz bas dengeli sayılır, ses kalitesi de bu fiyat için iyi sayılır. Oyun dışında genel kullanım için fiyat performans ve malzeme kalitesi olarak iyi bi kulaklık mikrofonu gizlenebiliyor.
 • Oyunlar dışında genel kullanım için de tercih edilebilir
  Avantajlar : Malzeme kalitesi,Ses dengesi,Son seste bozulma yok,Fiyat/Performans<br />Dezavantajlar : Kulakları büyük olanlar için uygun değil,Kablosu kısa<br />Kulaklarınız küçükse tercih edin kulaklık zaten küçük ama yastıklarının hacmi de küçük, kulaklarınız büyükse uzun süreli kullanımda rahatsızlık yapabilir ben küçük kulaklı olduğum için ve marka güvenirliğinden dolayı tercih ettim.. Son seste bozulma yok, tiz bas dengeli sayılır, ses kalitesi de bu fiyat için iyi sayılır. Oyun dışında genel kullanım için fiyat performans ve malzeme kalitesi olarak iyi bi kulaklık mikrofonu gizlenebiliyor.
 • fena değil ama
  millet kulaklık fena değil ama parasının karşılığı değil kulak kısımları şekli değişik biraz tam oturmuyor ses desen öyle ahım şahım bişey değil tiz ler basla net ama ses yüksek değil ... kafası buyuk olan lar ıcın kulakları tam kapatmıya bilir haberiniz ola
 • Alınabilecek Bir Kulaklık
  Avantajlar : Ses Kalitesi , Malzeme Kalitesi , Taşınabilirlik<br />Dezavantajlar : Kablosu Kısa<br />Ses kalitesi ve malzeme kalitesi çok iyi. Portatif bir yapısı var, çantada fazla yer kaplamaz. Tek eksik yanı kablosunun kısa olması.


 • Alınabilecek Bir Kulaklık
  Avantajlar : Ses Kalitesi,Malzeme Kalitesi,Taşınabilirlik<br />Dezavantajlar : Kablosu Kısa<br />Ses kalitesi ve malzeme kalitesi çok iyi. Portatif bir yapısı var, çantada fazla yer kaplamaz. Tek eksik yanı kablosunun kısa olması.
 • begendiim
  Çok begendim ses seviyesi muhteşem tavsiye ederim.
 • Boyut
  Kulak uzerine oturan rahatsiz eden bir tip. Kulak etrafini saranlardan degil.
 • en iyi fiyat/performans oyuncu kulaklığı
  Çok pahalı olmayıp, ortalamanın üstünde bir performans bekleyenler için en ideal model. Benim gibi amatör bir oyuncu iseniz tek bakacağınız model bu olmalı
 • fiyat/performans mükemmel
  Ürünü 2 gün önce aldım. Bu fiyata bu kadar iyi performans beklemiyordum. Bütçeniz kısıtlıysa bu ürünü kaçırmayın. Steelseriesin sağlamlık ve kalite farkını hemen anlayabiliyorsunuz.
 • Bu fiyata Steelseries Kulaklık--Çok İyi
  Bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık...Üründen gayet memnunum teşekkürler
 • SteelSeries
  Avantajlar : ses kalitesi<br />Dezavantajlar : kulak üstü kulaklık gibi<br />ürünün ses kalitesi güzel malzeme kalitesi giriş ya da orta seviye için yeterli fakat burada ki resimde sanki kulağımı içine alacakmış gibi göründü ama hiç öğle değil boyutu biraz küçük o yüzen kulak üstü gibi duruyor


 • SES ÇOK KALİTELİ
  Mouse ilk başlarda küçük geliyor fakat alışınca çok rahat oluyor. Varlığını hissetmiyorsunuz. Ses kalitesi çok güzel , sesim de çok temiz gidiyor. Eğer bütçeniz sınırlıysa bu kulaklık tam size göre.
 • başlangıç için ideal
  başlangıç seviye oyuncular için ideal bir kulaklık ses kalitesi mükemmele yakın diyebilirim konuşma sesleri çok net duyuluyor.Fiyatını karşılıyor diyebilirim.Alacak arkadaşlara hayırlı olsun.
 • Fiyatına göre makul bir kulaklık
  Öncelikle ürünün fiyatına göre çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Artıları -Ses yalıtımı güzel kulaklığı taktığınızda dışarıdaki sesleri çok az duyuyorsunuz. -Mikrofonu yeterli kalitede ses kayıt ediyor. Ayrıca oyun esnasında konuşmaları kaliteli iletiyor. -Kullanmadığınız zaman katlanması süper. Her yere götürebilirsiniz. -Kablo birleştirici aparatıyla telefonda konuşmak için kullanabiliyorsunuz. Eksileri -Kablosu kısa. Alacak arkadaşlar masaüstü bilgisayarda kasanın arkasına takmayı düşünmeyin. Öne takacaksanız yeterli oluyor.Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!