Steelserıes SSH61023 Mikrofonlu Kulaklık Yorumları

Steelserıes SSH61023 Mikrofonlu Kulaklık Yorumları

24 YORUM
8 adet yıldızlı yorum
12 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Steelserıes SSH61023 Mikrofonlu Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Media Markt aracılığıyla

Buram buram kalite

Avantajlar : Bas ve tiz , Mikrofon çok çok iyi<br />Dezavantajlar : Küçük olması<br />Ses yüksekliği yeterince fazla ama biraz küçük yinede benim kafama oluyor. Bas ve tizler çok iyi cs:go da beni şaşırtacağını sanmıyorum.

Media Markt aracılığıyla

Buram buram kalite

Avantajlar : Bas ve tiz,Mikrofon çok çok iyi<br />Dezavantajlar : Küçük olması<br />Ses yüksekliği yeterince fazla ama biraz küçük yinede benim kafama oluyor. Bas ve tizler çok iyi cs:go da beni şaşırtacağını sanmıyorum.

Media Markt aracılığıyla, 04.08.2017

Oyun için kullanılışmıdır

bu kulaklık ile fps oyunu (cs:go) için ideal midir

HepsiB. aracılığıyla, 06.05.2017

URUN SIMDI GELDI

2 gunde ulasti cok rahat portatif malzeme kalitesi iyi ama mikrofonu ole takma cikarma pek guzel olmamis o icteki sistemi biraz daha iyi yapabilirlerdi

Media Markt aracılığıyla

cok kücük ses düşük

Yorumlara kandım cok kötü bir kullaklık acayip kücük ve ses kalitesi cok kötü 30 tlden fazla etmez cok pişmanım

Media Markt aracılığıyla, 01.03.2017

Steel Series 3H V2 Headset

Avantajlar : mikrofonun kulaklık içinde saklı olması , dış sesi yeterli miktarda kesmesi , mikrofondan giden ses kalitesi , 2li kabloyu teke çeviren aparatı<br />Dezavantajlar : kablo uzunluğu<br />Fiyatına göre gayet güzel bir ürün kargoda ulaşması bir miktar zaman aldı lakin yeni yıl arefesinde normal bir durumdu.

Media Markt aracılığıyla

Oyunlar dışında genel kullanım için de tercih edilebilir

Avantajlar : Malzeme kalitesi , Ses dengesi , Son seste bozulma yok , Fiyat/Performans<br />Dezavantajlar : Kulakları büyük olanlar için uygun değil , Kablosu kısa<br />Kulaklarınız küçükse tercih edin kulaklık zaten küçük ama yastıklarının hacmi de küçük, kulaklarınız büyükse uzun süreli kullanımda rahatsızlık yapabilir ben küçük kulaklı olduğum için ve marka güvenirliğinden dolayı tercih ettim.. Son seste bozulma yok, tiz bas dengeli sayılır, ses kalitesi de bu fiyat için iyi sayılır. Oyun dışında genel kullanım için fiyat performans ve malzeme kalitesi olarak iyi bi kulaklık mikrofonu gizlenebiliyor.

Media Markt aracılığıyla

Alınabilecek Bir Kulaklık

Avantajlar : Ses Kalitesi , Malzeme Kalitesi , Taşınabilirlik<br />Dezavantajlar : Kablosu Kısa<br />Ses kalitesi ve malzeme kalitesi çok iyi. Portatif bir yapısı var, çantada fazla yer kaplamaz. Tek eksik yanı kablosunun kısa olması.

Media Markt aracılığıyla, 01.03.2017

Steel Series 3H V2 Headset

Avantajlar : mikrofonun kulaklık içinde saklı olması,dış sesi yeterli miktarda kesmesi,mikrofondan giden ses kalitesi,2li kabloyu teke çeviren aparatı<br />Dezavantajlar : kablo uzunluğu<br />Fiyatına göre gayet güzel bir ürün kargoda ulaşması bir miktar zaman aldı lakin yeni yıl arefesinde normal bir durumdu.üründeki tek büyük sıkıntım kablosu, o kadar kısa ki pc başında ekrana yapışmanıza neden olabiliyor.hani benim gibi yada bir çok oyuncu gibi yayılarak oyun oynamayı seviyorsanız cidden canınızı sıkacaktır.

Media Markt aracılığıyla

Oyunlar dışında genel kullanım için de tercih edilebilir

Avantajlar : Malzeme kalitesi,Ses dengesi,Son seste bozulma yok,Fiyat/Performans<br />Dezavantajlar : Kulakları büyük olanlar için uygun değil,Kablosu kısa<br />Kulaklarınız küçükse tercih edin kulaklık zaten küçük ama yastıklarının hacmi de küçük, kulaklarınız büyükse uzun süreli kullanımda rahatsızlık yapabilir ben küçük kulaklı olduğum için ve marka güvenirliğinden dolayı tercih ettim.. Son seste bozulma yok, tiz bas dengeli sayılır, ses kalitesi de bu fiyat için iyi sayılır. Oyun dışında genel kullanım için fiyat performans ve malzeme kalitesi olarak iyi bi kulaklık mikrofonu gizlenebiliyor.

Media Markt aracılığıyla

Alınabilecek Bir Kulaklık

Avantajlar : Ses Kalitesi,Malzeme Kalitesi,Taşınabilirlik<br />Dezavantajlar : Kablosu Kısa<br />Ses kalitesi ve malzeme kalitesi çok iyi. Portatif bir yapısı var, çantada fazla yer kaplamaz. Tek eksik yanı kablosunun kısa olması.

Media Markt aracılığıyla, 03.05.2015

SteelSeries

Avantajlar : ses kalitesi<br />Dezavantajlar : kulak üstü kulaklık gibi<br />ürünün ses kalitesi güzel malzeme kalitesi giriş ya da orta seviye için yeterli fakat burada ki resimde sanki kulağımı içine alacakmış gibi göründü ama hiç öğle değil boyutu biraz küçük o yüzen kulak üstü gibi duruyor

Media Markt aracılığıyla

begendiim

Çok begendim ses seviyesi muhteşem tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

başlangıç için ideal

başlangıç seviye oyuncular için ideal bir kulaklık ses kalitesi mükemmele yakın diyebilirim konuşma sesleri çok net duyuluyor.Fiyatını karşılıyor diyebilirim.Alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

HepsiB. aracılığıyla, 09.08.2014

Fiyatına göre makul bir kulaklık

Öncelikle ürünün fiyatına göre çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Artıları -Ses yalıtımı güzel kulaklığı taktığınızda dışarıdaki sesleri çok az duyuyorsunuz. -Mikrofonu yeterli kalitede ses kayıt ediyor. Ayrıca oyun esnasında konuşmaları kaliteli iletiyor. -Kullanmadığınız zaman katlanması süper. Her yere götürebilirsiniz. -Kablo birleştirici aparatıyla telefonda konuşmak için kullanabiliyorsunuz. Eksileri -Kablosu kısa. Alacak arkadaşlar masaüstü bilgisayarda kasanın arkasına takmayı düşünmeyin. Öne takacaksanız yeterli oluyor.

HepsiB. aracılığıyla

Bu fiyata Steelseries Kulaklık--Çok İyi

Bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık...Üründen gayet memnunum teşekkürler

HepsiB. aracılığıyla

fiyat/performans mükemmel

Ürünü 2 gün önce aldım. Bu fiyata bu kadar iyi performans beklemiyordum. Bütçeniz kısıtlıysa bu ürünü kaçırmayın. Steelseriesin sağlamlık ve kalite farkını hemen anlayabiliyorsunuz.

HepsiB. aracılığıyla

en iyi fiyat/performans oyuncu kulaklığı

Çok pahalı olmayıp, ortalamanın üstünde bir performans bekleyenler için en ideal model. Benim gibi amatör bir oyuncu iseniz tek bakacağınız model bu olmalı

HepsiB. aracılığıyla, 08.04.2015

SES ÇOK KALİTELİ

Mouse ilk başlarda küçük geliyor fakat alışınca çok rahat oluyor. Varlığını hissetmiyorsunuz. Ses kalitesi çok güzel , sesim de çok temiz gidiyor. Eğer bütçeniz sınırlıysa bu kulaklık tam size göre.

HepsiB. aracılığıyla

Boyut

Kulak uzerine oturan rahatsiz eden bir tip. Kulak etrafini saranlardan degil.

Steelserıes SSH61023 Mikrofonlu Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Steelserıes SSH61023 Mikrofonlu Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele