Sennheiser CX 5.00G Beyaz Kulaklık Yorumları

Sennheiser CX 5.00G Beyaz Kulaklık Yorumları

3 YORUM
3 adet yıldızlı yorum

Sennheiser CX 5.00G Beyaz Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

sennheiser kalitesi

samsung s8 telefonda kullanmaktayım,ses kalitesi tatmin edici ama iphone telefonda denediğimde daha iyi bir ses performansı sundu,buda telefonlardaki ses kartlarıyla ilgili,ayrıca gürültü engelleme konusunda başarılı

HepsiB. aracılığıyla

Fiyat!

Öncelikle söylemek gerekirse bende müzik kulağı yok ya da Kulaklıktan tam olarak anlayan, özelliklerini iyi analiz eden biri de değilim. Bir arkadaşın tavsiyesiyle; kaliteli ve uzun vadeli kullanacağım bir kulaklık almak isteği üzere aldım ve bugün elime geçti. Kullandım: Kesinlikle Dışarıya ses vermiyor, sesi çok iyi izole ediyor. Bass konusunda da, daha önce kullandığım Philips kulaklığın Bass'i bana çok iyi gelmesine rağmen birkaç yorumda da berbat deniyordu(?) Bu da demek oluyor ki ya ben Bass'tan anlamıyorum(ki iddiali da değilim) ya da onlar anlamıyor ya da kişiden kişiye değişiyor ancak fikrimi sorarsaniz Bass'i iyi bu kulaklığın, sesi de temiz, kulağı ağrıtmiyor, ses düzeyi yeterli benim için. Şu da var ki: Saydığım iyi özellikler bu fiyattaki bir kulaklikta zaten olmasi gerekiyor bir zahmet. Bir Kulaklık fiyatina göre fiyati az para değil, O yuzden eğer beklentiniz varsa: Ürünü sadece yorumlardan değil de detaylı olarak, uzman kişilerin de fikirlerini alarak araştırmanız da fayda var çünkü bu kulaklıktan daha pahalı kulaklıklarda var(6000 tl civari) o yüzden özellikleri sizi tam tatmin etmeyebilir. Eğer ki fazla bir beklentiniz yoksa o zaman bu kulaklığı niye alacaksın diye sorarlar adama(denizde kum bende para diyorsan o ayrı:)) çünkü 80-100 tl'ye sesi, Bass'i, sesin temizliği ve ergonomik yapısı sizi tatmin edecek kulaklıklar da vardir, fazla para vermeye gerek yok. Bi de özellikler kısmında mikrofon yok diyor ancak kesinlikle mikrofonu var ve denedim: Ses çok iyi gidiyor karşı tarafa. Hepsiburada.com'un bunu düzeltmesi gerekiyor. Uzun lafın kısası: Biraz fikir vermek amaçlı yorum yaptım: Almak isteyen arkadaşlar araştırıp bir uzmana basvursunlar çünkü fiyatı bir kulaklığa göre gerçekten pahalı:)

HepsiB. aracılığıyla

Kaliteli ve orjinal urun

Urun hepsiexpress ile ertesi gun elime ulasti. Urunle birlikte hediye gelen comfy memory foam kulak padleri icinde ayrica tesekkurler:)

Sennheiser CX 5.00G Beyaz Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser CX 5.00G Beyaz Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele