Sennheiser Momentum On-Ear Siyah Kulaklık Yorumları

Sennheiser Momentum On-Ear Siyah Kulaklık Yorumları

12 YORUM
9 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Sennheiser Momentum On-Ear Siyah Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Webden Al aracılığıyla

Sennheiser Momentum ( v2 değil v1) kulaklık

Kulağı tümüyle çevrelemeyen bir kulaklık olduğunu bilerek; M2 modeline göre epey daha ucuz olduğu için aldım. Bu sorunu saymazsak kalitesi her yönden mükemmel. Özellikle insan sesi frekanslarında yanıt muhteşem. Bir yıldızı kesme nedenim yukarıdaki kulağı çevrelememe sorunu. Yıllardır alışveriş ettiğim ve sattığı ürünün arkasında duran, hatalı ürünü sorunsuzca değiştiren Webdenal ile ilgili değil.

Media Markt aracılığıyla

harika

10 yaşındaki oğlum takdir aldı bende ona bu kulaklıktan alıcam dedim ses kalite olsun şekli olsun rahatlığı olsun çok üstdüzey bir kulaklık

Media Markt aracılığıyla

Ömürlük

Cok kaliteli ve performanslı. Ömürlük bir ürün

Media Markt aracılığıyla

Momentum 2

Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Dikkatli olun, Bir büyük modelini alın. Ben pişman oldum. Küçük modelin kullanımı konforlu değil

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Ses kalitesi muhteşem. Bağlantı kalitesi harika. Dizayn şahane. Fakat Active NoiseGard kulağın tıkanmış hissiyatı veriyor ve çok rahatsız edici.

HepsiB. aracılığıyla

Cok memnun kaldim

Parasinin hakkini veriyor, her yonuyle tavsiyedir. Ses kalitesi cok iyi, tiz ve bas gayet olculu.

Media Markt aracılığıyla, 02.05.2018

çok kullanışlı

ben dj yim ve yıllardır bu kulaklıkla çalışıyorum.

HepsiB. aracılığıyla

Şaşırtıcı Kalitede Bir Ürün

Çok enteresan bir ürün hediye ediyorlar. Açıkçası ne işe yarar emin değildim, ancak videolar izlediğim kadarıyla ve yorumlara baktığım kadarıyla telefondan dinlediğiniz müziğin kat ve kat daha kaliteli bir halini sunuyor XB10 oldukça harika bir cihaz. Hiç duymadığım kalitede müziği detaylı duyuyorum. Üstelik kablolulu kulaklığı da kablosuz gibi kullanabiliyorsunuz telefona bluetoothh ile bağlandığı için. Şaşırdığımı belirtmek isterim.

HepsiB. aracılığıyla, 03.02.2017

Süper Fırsat

harika birşey yanında hediye ettiğiniz ürünün zaten 1100 TL siz süpersinizzz :) :) :)

HepsiB. aracılığıyla

Gerçekten gürültüyü yok ediyor. Tek kelimeyle muhteşem.

Gerçekten tartışmasız yüksek seviyede gürültü filtreleme yapıyor. Ben böylesini daha önce deneyimlememiştim. Ürünün her yeri kalite. Deri malzemeler, mükemmel müzikal kalite. Avrupayla aynı fiyata olmadı da bence büyük bir başarı. Distribütör ve Hepsiburada iyi iş çıkarmış.

HepsiB. aracılığıyla

Paranın Hakkını Veren Kulaklık

1 hafta piyasayı araştırıpta almaya karar verdiğim kulaklık. Şıklığından ses kalitesinden bahsetmeden önce hayran olduğum Active NoiseGard diye bi özelliği var en gürültülü ortamda bile sizi dış dünyadan koparıyor. Yalnız dikkat edin yolda yürürken korna çalan arabayı duymayıp çarpılabilirsiniz :) Ses kalitesi bassı harika, tasarımda premium duruyor. katlanabilir olmasıda avantaj. Kısaca şiddetle tavsiye ederim!

Sennheiser Momentum On-Ear Siyah Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser Momentum On-Ear Siyah Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele