Sennheiser CX 3.00 Siyah Kulaklık Yorumları

Sennheiser CX 3.00 Siyah Kulaklık Yorumları

61 YORUM
35 adet yıldızlı yorum
7 adet yıldızlı yorum
14 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum

Sennheiser CX 3.00 Siyah Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Trendyol aracılığıyla, 10.11.2020

(Ürünü satın aldı)

Tam istediğim ürün, hızlı ve temiz kargo. Ama faturasız ürün...

Amazzon aracılığıyla

Kargo hızlı ürün başarılı

Ürün gayet başarılı ses kalitesi olarak.

HepsiB. aracılığıyla

kaliteden vazgeçme

harika

HepsiB. aracılığıyla

almayııın

2 tane kullandım bundan ses kalitesi iyi ama 1 senede bozuldu ikisi de kablo yapısı da iyi değil sıcak gördüğü zaman hamur gibi oluyor

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Bu kulaklığı alalı 5 sene oldu hala kullanıyorum.kulakcık yerındekı biraz soyuldu ama kablonun telleri görünecek kadar değil çift katmandan üstteki katmandan bahsediyorum kabloda sıkıntı yok.ses kalitesine gelince mukemmel tiz sesi var basslar baş agırıtır cinsten degil benım için uygun.Aradan uzun zaman geçmesine rağmen cızırtı vs seste kayıp yok ama FP ürünü diyemem.Fiyat biraz fazla kaçabilir.

Media Markt aracılığıyla

alman işçiliği

Avantajlar : kablo dolaşmıyor,bass,ses,dış ses almama<br />güzel tasarım ve kablo yapısı. bir konser alanında gibisiniz

HepsiB. aracılığıyla

Fiyatı kalitesine göre fazla ama yine de iyi bir kulaklık bence

Bu kulaklığın kırmızısından aldım, ilk dinlediğimde biraz hayal kırıklığı oldu çünkü baslar çok baskındı tizler hiç yükselmiyordu. Şarkının olması gereken hali bu değil diyordum sonradan biraz açıldı şu an gayet iyi dinlemesi zevkli. Önceki kulaklığım jbl c100si ile karşılaştırdım bunun sesleri daha temiz ve daha az birbirine karışıyor. O kulaklığı dinlemesi daha zevkli ama ses kalitesi bakımından bu daha iyi. Bu kulaklık 3 boyutta uçla geldi, büyüğü bana göre çok büyük, ortası biraz küçük, küçüğü de çok küçük ve hepsi çok ince başkasında nasıl olur bilmem ama ben kulağıma takınca kapattığını hissetmiyorum. Jbl nin uçları daha kalın ve takınca kulağımı kapattığını hissediyorum, onları bu kulaklığa taktım, bence kulaklığın kalitesini arttırdı. Eğer aldığınızda baslar çok az geliyor derseniz kulağınıza iyi oturan ve kapatan bir silikon bulun onu takın, fark ediyor. Verdict: Eğer telefonla beraber gelen ya da ucuz bir kulaklık kullandıysanız daha önce, bu kulaklığın ses kalitesi etkileyici olabilir. Tizler bence hala biraz zayıf, bakalım burn in denen olay gerçek mi göreceğiz, ama netlikte sıkıntı yok. Yine de fiyatı kalitesine göre çok fazla bence, %50 indirim falan olursa alın yoksa pişman olabilirsiniz. Ses karakteri: baslar çok yüksek sesli, midler duyuluyor ama baslardan hep bir tık daha kısık seste, tizler de aynı şekilde çok yükselmiyor, o da belki burn in olursa değişebilir. Eğer beklentiniz çok yüksek değilse jbl c100si ya da t210 almanızı tavsiye ederim çünkü bununla onlar arasında çok da fazla fark yok, ama fiyat bakımından bu diğerinin 3 katı, bence aradaki farka değmedi ama hadi hayırlısı.

HepsiB. aracılığıyla

Taktığınız cihazı beğenmez

Kulaklıklarda ohm (empedans) değerine dikkat etmek gerekir. Sıradan bir telefon veya mp3 player cihazından gür ses almak için düşük empedanslı kulaklık alın. Kaliteli sistemlerde hem çok düşük, hem de çok yüksek seslerde bozulmasız net sesler istiyorsanız yüksek empedanslı ürünleri tercih edin. Bu kulaklık görece yüksek bir empedansa sahip olduğu için telefon, laptop vs cihazlarda ses şiddeti olarak performansının tamamını sunamıyor. Ben bir usb ses kartı ile birlikte daha iyi ses performası aldım. Arada baya bi fark oluştu. Alacak arkadaşlar bunu da bi düşünüp öyle alınız.

Media Markt aracılığıyla, 04.01.2018

Sennheiser cx 3.00

Avantajlar : fiyat/performans<br />Dezavantajlar : kablo yapısı,zayıf orta kanal performansı<br />fiyatına göre kötü bir kulaklık olduğunu söyleyemem ancak 1-2 yıl içinde kablosu un gibi ufalanmaya başlıyor. Günlük kullanımda iş gören bir kulaklık. Orta kanal seslerde biraz zayıf kalıyor. Baslar fena sayılmaz ancak fazla birşey beklemeyin. Ses seviyesi de makul ölçülerde.

HepsiB. aracılığıyla

Sonuçta Sennheiser !

Açıkcası bir yenilenmeye ihtiyacı vardı sennheiserin ve bu yenileme çok iyi şeyler katmış bu markaya. İşcilikteki güzel kalite, derin ve akıcı sesiyle de birleşince ortaya sennheiser çıkmış. Bu fiyata en iyisi demek yanlış olmaz..

HepsiB. aracılığıyla

Gayet iyi.

Ses kalitesi gayet iyi, tavsiye edilir.

HepsiB. aracılığıyla

Çok güzel

Hem tasarım özellikleri bakımından (yassı kablo, kulaklık çıkışının 90 derece eğimli olması vb.), hem de ses özellikleri bakımından mükemmel. Müzik kayıtlarında daha önce alamadığım sesleri almamı sağladı. Cidden şahane bir kulaklık. Sennheiser kalitesinin en güzel örneklerinden biri.

HepsiB. aracılığıyla

Muhteşem Bir Kulaklık

Bir yıldır kullanıyorum. Çok kulaklık kullandım ancak bu fiyata ben daha iyi bir kulaklık kullanmadım. kendisinden 2-3 kat pahalı kulaklıklardan bekleyebileceğiniz ses kalitesini hiç zorlanmadan verebiliryor. Şiddetle tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

bayıldım!!!

Süper gerçekten tasarımına hayran kaldım. Ses kalitesi de Sennheiser zaten anlatmaya gerek yok yaşanır

HepsiB. aracılığıyla

Sennheiser kalitesi ancak...

Fiyat performans olarak beklentimi karşılamadı

HepsiB. aracılığıyla

Harika

Ürün çok şık sesler gayet başarılı hafif kulağı yormuyor uzun saatler boyunca dinlenmesi için üretilmiş...

HepsiB. aracılığıyla

Sennheiser cx 3.00

Beklentileri karşılıyor oldukça net ve akıcı bir ses isteniyorsa sennheiser bu isteği kesinlikle karşılıyor

HepsiB. aracılığıyla

mükemmel

müzisyen kimliğimi ve seslere frekanslara hassas biri olarak söyleyebilirim ki şimdiye kadar dinlediğim müziklerin frekanslarının yarısı kayıpmış bas ve tizlerde daha önce düşük standart kulaklıklarda duyamadığım sesleri duyduğumu söyleyebilirim , baterideki çift zil sesleri davuldaki bastaki zenginlikler, kulaklığı denemek için özellikle güncel yabancı r&b tarzı parçalar seçebilirsiniz, çünkü hf sesleri çok kullanıyorlar, veya get low parçasındaki bas vuruşları dinlemenizi tavsiye ederim, kulağımın içinde anfili falan pionner set falan var zannettim bir an için kulaklık parasını fazlasıyla hakediyor, eğer sesleri bütün detayları ile canlı bir şekilde duymak istiyorsanız tavsiye edeirm, ama müzik çalar ben dinlerim bas tizler çok hassas detaylar benim önemli değil diyorsanız bu kadar para vermeyin,

HepsiB. aracılığıyla

ilac gibi geldi

bu kulakliktan sonra anladim ki ben muzik dinlemiyormusum. gitarlar, davullar cok temiz geliyor. normal bir kulaklik ile arasindaki fark inanilmaz.

HepsiB. aracılığıyla

Kulaklıkta Marka Sennheiser

Şimdiye kadar kullandığım tum kulaklıklar arasında en temiz tiz ve en dolgun bas seslerini veren kulaklık oldu. Neredeyse ekolayzır kullanmaya gerek bırakmayacak bir dengeye sahip. Kesinlikle Sennheiser tavsiye ediyorum.

Sennheiser CX 3.00 Siyah Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser CX 3.00 Siyah Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele