Sennheiser CX 3.00 Kırmızı Kulaklık Yorumları

Sennheiser CX 3.00 Kırmızı Kulaklık Yorumları

130 YORUM
84 adet yıldızlı yorum
20 adet yıldızlı yorum
15 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum

Sennheiser CX 3.00 Kırmızı Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Trendyol aracılığıyla, 02.04.2021

(Ürünü satın aldı)

Harika paketleme ve hızlı bir kargo 2 günde elime ses kalitesi mükemmel seviyede tavsiye ederim

Trendyol aracılığıyla, 03.04.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok iyi , şekerler içinde teşekkürler :) ♡

Trendyol aracılığıyla, 15.04.2021

(Ürünü satın aldı)

yorumu düzenliyorum. kulaklık silikonlarını deneme yanılma ile en büyüğünü kullanmaya karar kıldım. gerçekten fark ettiriyor. eğer ki benim gibi bass konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, silikonları değiştirmenizi öneririm. ses temizliği, tizler hârika. ama bu fiyata değer mi? işte bu tartışılır.

Trendyol aracılığıyla, 07.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Ürünle ve kargoyla alakalı problem yaşamadım

Trendyol aracılığıyla, 23.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Ses kalitesi gayet güzel ama çokta yüksek sesi yok.

Amazzon aracılığıyla

Kargo hızlı ürün başarılı

Ürün gayet başarılı ses kalitesi olarak.

Trendyol aracılığıyla, 15.07.2020

Ses kalitesi detayları duyabilen için iyi. Yüksek ses isteyen için uygun değil. Baslar bir iphone kulaklığında daha belirgin, ama detaylar bunda daha iyi duyuluyor

Trendyol aracılığıyla, 21.07.2020

Kardeşime almıstım severek kullanıyor cok begenmiş :)

Trendyol aracılığıyla, 29.07.2020

Ürün gayet kaliteli ama baterinin zil sesi s ve ş harfleri çok baskın geliyor bazen rahatsız ediyor.

Trendyol aracılığıyla, 11.09.2020

Çok çabuk geldi. Tam da istediğim gibi. Teşekkürler

Trendyol aracılığıyla, 08.10.2020

Çok rahat şekilde kullanıyorum, kablo dollanmasından kurtuldum! Ses kalitesi gayet iyi, baslar fevkalade!

Trendyol aracılığıyla, 10.10.2020

İkinci kulaklığım erkek arkadağım hediye almıştı çok memnun kaldım kendim doğru kullanmadığım için bozdum.. kesinlikle yorumsuz kalite süper ses süper ilk kullanımda yüksek ses dinleyin yarım saat kadar hatta kulağınıza takmadan açık bırakın kulaklık kendini biraz açsın ses daha iyi oturuyor.. kulağınıza takarsanız başınız dönebilir :)

Trendyol aracılığıyla, 28.11.2020

Ürün çok kaliteli ve güzel sesleri iyi iletiyor ama üründen önce satıcıyı tebrik etmek istiyorum o kadar ürün aldım ama bu kadar sağlam getiren olmadı.

Trendyol aracılığıyla, 22.12.2020

Mükemmel çok beğendim

Trendyol aracılığıyla, 19.01.2021

27 yaşındayım ilk kez bu kadar hızlı kargo görüyorum 26. saatte ürün elimdeydi bunun için satıcı ve kargo şirketine teşekkür ederim. ürünün paketlenmesi gayet iyi kendisi ise daha iyi. bass sesler isteyen varsa almasın ama basslari çok kuvvetli değil.

Trendyol aracılığıyla, 20.01.2021

bu güne kadar kullandığım ürünler arasında en net ses tonlamasına sahip ürün diyebilirim. ürünün orijinalliğinden şüphe ediyordum fakat satıcının mütevazılığı, dürüstlüğü bütün şüphelerimi bir kenara bırakmama neden oldu. hifilife mağazasına teşekkür ederim.

Trendyol aracılığıyla, 22.01.2021

Can yakıcı yükseklikte tizler, asla duyulmayan bas. Dengeli bir müzik dinleme deneyimi için kesinlikle tavsiye etmem. Konuşma ve günlük kullanım için uygun, kulağı rahatsız etmiyor. Daha yeni aldım ancak dayanıklı gözüküyor. Bu fiyat aralığı için çok kötü bir ürün olmasa da dinlediğiniz müzikten keyif almanızı engelleyebilecek bir ses dengesi var, denediğim hiçbir equalizer da basları tahammül edilebilecek seviyeye çıkarmaya fayda etmiyor.

Teknosa aracılığıyla

Beğendim. Kaliteli ses veriyor. PS4 Gamepad ile kullanılabiliyor yani online arkadaşlarınızla da konuşabiliyorsunuz.

Teknosa aracılığıyla, 09.05.2020

hem ses kalitesi hemde ürünün malzeme kalitesi olarak hiçbir şekilde bir sorun yaşamadım ayrıca kırmızı rengi çok albenili bir ürün olduğu için tercih ettim tüm tonları net bir şekilde duyuyorum ve bu güzel bir detay.

Teknosa aracılığıyla, 09.06.2020

Diğerlerine göre hem kulağa tam oturması hem de daha iyi ses kalitesi Gerçekten memnun bırakan özellikler arasında sesi desibel olarak yüksek olduğu gibi aynı zamanda kalite olarak da iyi özellikle müzik dinlerken en arkadaki enstrüman bile rahatlıkla duyulabiliyor toplantılarda da kullanıyorum mikrofon kalitesi yüksek olduğu için sesim karşı tarafa net gidiyor ve sürekli tekrar etmek zorunda da kalmıyorum

Sennheiser CX 3.00 Kırmızı Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser CX 3.00 Kırmızı Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele