Sennheiser CX 5.00i Beyaz Kulaklık

Sennheiser CX 5.00i Beyaz Kulaklık Yorumları

6 yorum
54 kişi 
31 kişi 
21 kişi 

 • Webdenal
  Sayın Müşterimiz, Apple uyumlu cihazlar farklı bir cihaza uyum sağlamadığı için kullanamazsınız.Dilerseniz detaylı bilgi almak için 0212 284 84 33 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp telefonunuzun marka modelini ileterek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla
 • ?
  Uyumluluk ios diyor. Ne yani Android telefonumda kullanamazmıyım. Yahut bir performans sorunumu yaşarım
 • 2Senedir tık demedi
  cx 300-II felan hikaye bu kulaklık efsane birşey.Bass şiddeti ve kalitesi olarak bambaşka bir seviyede ama ses seviyesi düşük. Bass seviyorsanız kesinlikle bunu alabilirsiniz.Neredeyse 2 Senedir hergün düzenli kullanıyorum sürekli pantolonumun cebinde taşıyorum kablosunda yırtılmalar oldu ama hala kullanıyorum.
 • İki Yıldız
  Kulakta durmaması, bass kulaklığı denilip, tiz kulaklığı çıkması..
 • Beş Yıldız
  Sennheiser'ın yaptığı en narin ve ses kalitesi önde giden ürünlerinden biri. Kulakta çok şık ve insaların dikkatini çekiyor. Dinlediklerinde ise aşık oluyorlar.
 • Gayet başarılı
  Bundan önce mx470, cx200 ve logitech in Ultimate Ears# 350vi modelini kullanmış biri olarak söylemeliyim ki, bu kulaklık, -açık ara- kullandığım en iyi model. Urbeats ve jbl330i modelleri arasında kalıp bunu seçtim, iyi ki seçmişim. Söylendiği gibi 5 günde de değil 2.5 günde elimde oldu. Hepsiburadaya teşekkür ediyorum.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!