Sennheiser CX 5.00i Beyaz Kulaklık Yorumları

Sennheiser CX 5.00i Beyaz Kulaklık Yorumları

9 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Sennheiser CX 5.00i Beyaz Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Amazzon aracılığıyla

Sesi yaşamak

Sesi hissetmek istiyorsanız bu ürün Harika bir tercih olacaktır.

HepsiB. aracılığıyla

Başarılı

Bir kaç günlük izlenimlerimi paylaşacağım. Ses kalitesi güzel. Tizler midler ve baslar tam yerinde. Baslar ne fazla ne de az. Daha önce cx300 kullanıcısı olarak her yönüyle ses kalitesi bir tık daha iyi diyebilirim. Kulaklık biraz ağır geldi bana. Cx300 e göre daha ağır. Ayrıca iki kulaklıklığında boyu aynı. Yani birini boynunuzun arkasından dolayıp kullanamıyorsunuz. Cx300 deki gibi bir uzun bir kısa kablo yapılsaymış daha ergonomik olurmuş. Kutu içeriğinde bir taşıma kılıfı mevcut değil. Böyle üst düzey bir kulaklıkta taşıma kılıfı olmaması üzücü.

HepsiB. aracılığıyla

Beyaz renk sorunu

Beyaz kablo çok çabuk kirleniyor ve renk değiştiriyor. Aynı zamanda kulaklık girişi iphonelarda altta olduğundan dolayı jak girişinin 90 derece köşeli olması ergonomik değil. Bunların dışında ses kalitesine diyecek birşey yok

HepsiB. aracılığıyla, 12.04.2017

İki Yıldız

Kulakta durmaması, bass kulaklığı denilip, tiz kulaklığı çıkması..

Webden Al aracılığıyla, 22.10.2017

?

Uyumluluk ios diyor. Ne yani Android telefonumda kullanamazmıyım. Yahut bir performans sorunumu yaşarım

Webden Al aracılığıyla, 23.10.2017

Webdenal

Sayın Müşterimiz, Apple uyumlu cihazlar farklı bir cihaza uyum sağlamadığı için kullanamazsınız.Dilerseniz detaylı bilgi almak için 0212 284 84 33 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp telefonunuzun marka modelini ileterek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla

HepsiB. aracılığıyla

2Senedir tık demedi

cx 300-II felan hikaye bu kulaklık efsane birşey.Bass şiddeti ve kalitesi olarak bambaşka bir seviyede ama ses seviyesi düşük. Bass seviyorsanız kesinlikle bunu alabilirsiniz.Neredeyse 2 Senedir hergün düzenli kullanıyorum sürekli pantolonumun cebinde taşıyorum kablosunda yırtılmalar oldu ama hala kullanıyorum.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Sennheiser'ın yaptığı en narin ve ses kalitesi önde giden ürünlerinden biri. Kulakta çok şık ve insaların dikkatini çekiyor. Dinlediklerinde ise aşık oluyorlar.

HepsiB. aracılığıyla, 05.08.2015

Gayet başarılı

Bundan önce mx470, cx200 ve logitech in Ultimate Ears# 350vi modelini kullanmış biri olarak söylemeliyim ki, bu kulaklık, -açık ara- kullandığım en iyi model. Urbeats ve jbl330i modelleri arasında kalıp bunu seçtim, iyi ki seçmişim. Söylendiği gibi 5 günde de değil 2.5 günde elimde oldu. Hepsiburadaya teşekkür ediyorum.

Sennheiser CX 5.00i Beyaz Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser CX 5.00i Beyaz Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele