Sennheiser PC 26 Kulaklık Yorumları

Sennheiser PC 26 Kulaklık Yorumları

2 YORUM
2 adet yıldızlı yorum

Sennheiser PC 26 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

Ses kartlarına takımlarda problem çıkartabilir. Ama kulaklık girişi daha çabuk bozulabilen bir yer. USB girişi sayesinde bunu alt edebilirsiniz.

HepsiB. aracılığıyla

KALİTELİ ÜRÜN

Satıcı çok hızlı kargoladı ve fiyatı da gerçekten çok uygun. USB girişli olması avantaj bu sayede mikrofon daha net oldu üzerinde dahili ses kartı var bu önemli bir özellik. Youtube için oyun videoları çekiyorum ses kalitesinden memnun kaldım işim tamamen mikrafonla. O yüzden gürültü engelleme özellği benim için çok iyi oluyor dışarıdan başka sesleri almıyor. sonuç olarak evde video hazırlayanlar için ve iyi bir çözüm özellikle arka plan gürültüsünü bastırmak isteyenler için.

Sennheiser PC 26 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser PC 26 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele