Sennheiser Momentum On-Ear Kırmızı Kulaklık Yorumları

Sennheiser Momentum On-Ear Kırmızı Kulaklık Yorumları

13 YORUM
11 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Sennheiser Momentum On-Ear Kırmızı Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Media Markt aracılığıyla

Sennheiser kalitesi

memnun kalırsınız

Media Markt aracılığıyla

memnuniyet

detaylı bir araştırma sonucu almaktan memnun kaldığım ürün.kaçırılmaz.

Media Markt aracılığıyla

Whathifi

Avantajlar : kalite<br />Dezavantajlar : ses seviyesi<br />Whathifiden 5 yıldız almış ürün ses seviyesi düşük gelebilir uygun amfi veya dac ile güçlendirilebilir

Media Markt aracılığıyla

Gerçekten hoş

Avantajlar : güzel ses<br />Bass ve Tiz oranları çok güzel olmuş. Alınmaya değer bir ürün

Media Markt aracılığıyla

Kulaklık

Akustik parçalarında plastik kullanılmaması dikkat çekici.

Media Markt aracılığıyla, 06.04.2018

ZİYADESİYLE İYİ

Avantajlar : Güçlü ses kalitesi , fazlasıyla dış yalıtım , doyurucu sesler (bas ve tiz)<br />Dezavantajlar : Fiyat<br />Kesinlikle çok iyi bir kulaklık. Ama döviz kurları sebebiyle fiyat gittikçe artıyor. Şu tarihlerde 400-450 TL civarında bulunduğunda kaçırılmaması gerekir. 1 yıl önceki fiyatı 350-400 TL civarı idi.

Media Markt aracılığıyla

kablo sorunu

Avantajlar : ses kalitesi , yalıtım kalitesi<br />Dezavantajlar : gereksiz kablo uzunluğu<br />müziğe ve müziğin ses kalitesine önem veren birisi olarak söylemem gerek ses kalitesi çok üst düzey herşey ayarında ne baslar aşırı ne tizler.tam idealinde ancak kulaklık bugüne kadar kullandığım en gereksiz kablo uzunluğuna sahip ayakkabı bağlarken dizine dolanır sporda koluna dolanır ve aniden olduğu içinde hasar görebiliyor.kablo bu eksisi dışında gayet kullanışlı kolay kolay karışmıyor.tek dez avantajı bu olabilir diye düşünüyorum güzel bi ürün

Media Markt aracılığıyla

In ear

Sony xba-h1 kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki; sahne daha geniş tizler daha yumuşak baslar kulak dolduracak şekilde. Yanında verilen 4 parça kulaklık uçları hiç biri tam olarak oturmadı. 3. Büyük olanı kullanıyorum ve kulaklarımda acıtma yapıyor bir küçüğü de küçük geliyor kulağımı tam kapatmıyor. Yanında verilen foam tipi uçlar harika. Tam kulağınıza göre oluyor ve acıtma gibi birşey söz konusu değil. Eğer daha önce alt seviye kulaklık kullandıysanız bu kulaklığa kadar sadece ses duyduğunuzu anlayacaksınız. Bu Kulaklıklarla müzik dinlersiniz. Tabii elinizde ıe800 varsa bu kulaklıkla sadece ses duyarsınız. Tabii ıe800 kullanan birisi neden bu kulaklığa baksın orası da ayrı bi olay. Konu nerelere geldi sonuç itibariyle kulaklık güzel, sesi güzel, görünüşü güzel, kalitesi güzel. F/p olarak derseniz 5 üzerinden 4 alır .

Media Markt aracılığıyla

Sennhesier

Çok uygun fiyatla aldım. Daha iyisini bulamazsınız

Media Markt aracılığıyla

sennheiser kalitesi

ses kalitesi gerçekten çok iyi. baslar kesinlikle yapay değil. doğal olduğunu hissettiriyor. dinlenen parçada ön plana çıkarılmak istenen neyse onu veriyor. izolasyonu da mükemmel. kablo köşeli olduğu için dolanma problemi olmuyor. fiyat performans açısından çok iyi..

Media Markt aracılığıyla

Sennheiser

sennheiser'a olan güvenim sonucunda beni üzmeyeceğini düşünüyorum siparişi verdik nasılmış göreceğiz

NI1 aracılığıyla, 12.01.2016

ses iyi konfor sınıfta kalır

sese diyecek bişey yok standart sennheiser kalitesi, rahatlık konusunda ne yazıkki aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 1 saatten fazla kullanmanız mümkün değil.

NI1 aracılığıyla, 05.06.2015

MÜKEMMEL

Orjinal kutusunda

Sennheiser Momentum On-Ear Kırmızı Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser Momentum On-Ear Kırmızı Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele