Sennheiser Momentum On-Ear Pembe Kulaklık Yorumları

Sennheiser Momentum On-Ear Pembe Kulaklık Yorumları

3 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Sennheiser Momentum On-Ear Pembe Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla, 02.10.2017

Özenli ve hızlı

Ürün hızlıca elime ulaştı , herhangi bir kutu hasarı vs yoktu, özenle paketlenmiş , içine hediye olarak şeker konulmuş :)

NI1 aracılığıyla, 08.02.2016

İyi hizmet, hızlı kargo, kaliteli ürün

Seri sonu ve paketi hasarlı ürün olduğu söylenmişti fakat kesinlikle pakette hiçbir hasar yoktu. Kulaklık yepyeni ve resimlerde göründüğünden çok daha kaliteli. Ses kalitesi gayet güzel fakat kulaküstü bir ürün olduğu için uzun süre takılırsa kulağı acıtacağa benziyor.

NI1 aracılığıyla, 09.10.2016

Ürünün kalitesi çok iyi, dengeli ve net bir ses veriyor. Ancak gürültü engelleme ve dışarıya ses vermemek konusunda beklentilerimi karşılamadı. Bir de kulaklığın katlanabilir olması kullanımı daha keyifli hale getirebilirdi.

Sennheiser Momentum On-Ear Pembe Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser Momentum On-Ear Pembe Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele