Plantronics Voyager Edge Siyah Kulaklık

Plantronics Voyager Edge Siyah Kulaklık Yorumları

22 yorum
512 kişi 
47 kişi 
33 kişi 

 • Hızlı teslimat ve 1. sınıf ürün
  Aldığım ürün beklediğim gibi mükemmel çıktı. Hepsiburada.com'a teşekkür ederim. Hızlı teslimat için de.
 • Beş Yıldız
  Hızlı teslimat için teşekkür ederim. Ses kalitesinden ve kullanım kolaylığın dan gayet memnunum. Tavsiye ederim
 • Türkçe dil desteği yok
  Türkçe dildesteği olmalıydı dezavantaj.
 • Plantronics Voyager Egde Bluetooth Kulaklık
  Ürün kapalı kutuda geldi, kutu biraz yıpranmış olmasına rağmen üründe herhangi bir sıkıntı yoktu. Firmaya küçük bir öneri, yurtiçi kargo ile çalışmasalar çok daha iyi olacak, Cuma günü şubeye gelen ürün elime ancak Pazartesi akşamı geçebildi oda zor bela yolda kargo firmasının çalışanlarını bulup yoldan çevirmek durumunda kaldım. Onun haricinde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
 • ÜRÜN HARİKA
  ÜRÜN KESİNLİKLE MÜKEMMEL
 • Beş Yıldız
  Ertesi gün elime ulaştı. Harika bir cıhaz
 • Ürün tam zamanında geldi.
  Ürün tam zamanında geldi.


 • Beş Yıldız
  Çok seri gönderim, tarif edildiği gibi kutusunda
 • Plantronics bu işi biliyor.
  Bu son 10 yıl içinde benim 3. Plantronics kulaklığım. 2 adet Discovery 975, 1 adet Voyager Legend kullandım. Sonra bu ürünü aldım ve ses kalitesi, fonkisyonları BT 4.0 desteği, müzik dinlemedeki kalitesi, sew ile komuta edilebilmesi, inanılmaz. Kulağıma o kadar iyi oturuyor ki çılgınlar gibi kafamı sallıyorum, kıpırdamıyor bile. Sensörler de çok kullanışlı, çünkü kulaklık kulağımda değilken telefon çaldığında ses telefona gidiyor, kulaklığa değil. Şarj kutusu da çok kullanışlı, tüm gün sürekli konuşun size yeter. Çok iyi de bir fiyata aldım (dağıtıcı fiyatlarını biliyorum) ve ertesi gün elimdeydi. Teşekürler
 • şarjı sorun çıkartmıyor
  geçen hafta geldi kargom. 1 haftadır telefonla görüşmelerimde kullanıyorum. karşı tarafın sesi çok net geliyor ve aynı şekilde benim de sesim karşıya çok iyi ulaşıyor. kılıftan şarj olması en büyük artısı.
 • Mükemmel
  Diğer samsung vb. kulaklıklara göre süper portable ve kablo derdi yok. Bekleme süresi diğer kulaklıklara göre biraz daha az, sürekli görüşme yapan biriyseniz benim gibi 48 saattlik kullanım süresi rahatlıkla yetiyor. Opsiyonel tuşları ile telefon elinizde olmadan sesle arama yapabiliyorsunuz, tek yapmanız gereken kulaklığın tuşuna basıp, kişinin adın söyleyip ara demeniz. Ve dikkatimi çeken en iyi şeylerden biri telefona çok hızlı bir şekilde bağlanıyor. Ses kalitesi mukemmel bunu bahsetmeye gerek yok. Kauçup plastik karışımı kulak için bağlantısı rahatsız etmiyor ve acıtmıyor, düşüyor diyenler filan olmuş bazı forumlarda, kulak içiniz baya kocaman değilse kesinlikle düşmez ;)
 • Voyager Edge
  Ürün geçen hafta elime ulaştı. Telefon ile görüşmelerde karşı tarafın sesi ve giden sesin kalitesini denediğimde oldukça memnun kaldım. Kılıftan şarj olabiliyor olmasıda ürünün kullanım süresini uzatıyor. Fiyatı sürekli değişiyor. Kampanyaları takip ederek uygun bir bir fiyata satın alınabilir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • Voyager Edge
  Ürünü dün teslim aldık. İçindeki farklı tip aparatlar olması hoşumuza gitti. Kulağı büyük olan ya da küçük olanlar için uygun aparatlar koymuşlar. Eğer düzgün takabilirseniz kulağınıza herhangi bir düşme sorunu ya da gevşeme sorunu olmuyor. Kulaklık gayet iyi, sesi mükemmel alıyor ve karşı tarafa da mükemmel iletiyor. Kişinin sesi dışındaki seslerin gelmesine engel oluyor ve rahatlıkla duyabiliyorsunuz. Ürünle ilgili bana göre tek sıkıntı arayanın ismini tam söyleyememesi. İngiliz aksanı olduğu için isim söyleme işini pek beceremiyor. Fiyatı düşük diğer ürünlerde isim söyleme özelliği olmadığı için bu ürünü almıştık fakat o da istediğimiz gibi çıkmadı. Yine de kaliteli bir ürün gerçekten. Şarj yapma kabı da ayrı bir güzel. Şimdilik bir sorun görünmüyor. Maddi yönden bir sıkıntınız yoksa almaya değer olarak görüyorum, tavsiye ederim.
 • fazlasını verdi
  bu kadar verim alacağımı beklemiyordum bir iki sıkıntısı var fakat fazla büyütülecek şeyler değil. kulağıma tam oturdu diyebilirim. yıllardır başka kulaklık kullanırdım fakat sesimi sürekli kontrol etmek zorunda kalırdım ses net gidiyor mu gitmiyor mu diye. ses kalitesi de çok güçlü. uzak mesafedeki bluetooth uyumlu müzik çalarımda bile kullanabiliyorum. alışverişten çok memnun kaldım.


 • güncellemek gerek
  kullanmaya başladıktan sonra güncellenebildiğini öğrenince yaptım hemen. ses daha da bir kaliteli oldu. bilgisayara bağlayarak yapılıyor bu güncelleme. çok şık duran bir kulaklık. hem bilgisayarda hem de telefonda aynı anda bağlı olarak kullanabilmek çok işime yarıyor skype için. kulağa takıldığında algılayan bir sensörü bulunuyor üzerinde.
 • geneliyle güzel
  arkadaşım kullanırken görmüştüm ve benim de böyle birşeye ihtiyacım olduğu için araştırdım biraz. incelemelerini araştırdıktan sonra 1 hafta önce aldım. başarılı buldum fakat kulağı çok uzun kullanımda rahatsız edebilen bir kulaklık sanırım bu kadar para ödediğim bir üründe böyle rahatsız eden bir özellikle karşılaşınca üzüldüm. mikrofonu uzun olduğu için alışmak gerekiyor biraz dışardan gelen tepkilere :) fakat ben ses açısından gürültülü bir ortamda çok net bir şekilde konuşabildiğimi söyleyebilirim. şarj yuvası iyi tasarlanmış. ben genel itibariyle kullanmaktan memnunum.
 • hızlı
  kulağı rahatsız etmeyen bir tasarımı var ve sesi çok net bir şekilde karşıya aktarıyor. ben çok memnun kaldım kulaklıktan. çok hızlı bir şekilde telefon tarafından tanınıyor.
 • plantronics voyager edge
  karsidakinin sesi mukemmel geliyor.ancak karsi taraf sesleri az ve derinden geldigini soyluyor.
 • Çok başarılı
  Ürün gerçekten bluetooth kulaklıklar arasında çok başarılı. Birlikte gelen taşıma kabı da çok şık. Benim için en önemli özelliklerinden birisi de çift telefon desteğinin olması.
 • değmişti canım
  kulaklık tam bir profesyönel. 6 tane aldım kafeye ve cidden o kadar kalabalığa rağmen ses karşı tarafa çok net ve gürültüsüz gidiyor. tasarımı da çok güzel zaten. bence değerdi ve ben aldım.
 • Başarılı bir ürün.
  Ancak hiçbirinden istediğim verimi alamamıştım. Bu yorumu almayı düşünenlere faydası olsun diye yazıyorum. + Ürünün malzeme ve işçilik kalitesi çok iyi +Yanında verilen şarj ve saklama kutusu da çok şık ve kullanışlı +Uzunluğu 7 cm. Cihaz ana gövdesi ise 1,5*1,5 cm kare biçiminde. +Cihaz çok hafif ve konforlu, kulakta iyi tutunuyor ve rahatsız etmiyor. +Sesli olarak arayanın adını söylüyor(İngilizce olduğu için telaffuz biraz değişik ama yine de anlaşılıyor) +Sesli olarak gelen aramayı kabul veya red edebiliyorsunuz. (Answer or İgnore) +Kapsama alanından çıkıp geri döndüğünüzde otomatik olarak telefona bağlanıyor. +Görüşme sırasında kulağınızdan çıkarırsanız, görüşmeyi otomatik olarak telefona aktarıyor. Veya tam tersini yaparsanız kulaklığa alıyor. +Ses kalitesi mükemmel, ortamda bulunan yabancı sesleri filtre ederek, karşıya gitmesini engelliyor. (Bu özelliği şu şekilde test ettim, oldukça gürültülü çalışan bir kamyonun yanından arkadaşımı aradığımda sadece benim sesimi duyduğunu söyledi) +Ürünün olumsuz bir özelliğini henüz bulamadım. Alacak olanlara rahatlıkla tavsiye edebilirim. Saygılarımla.


 • plantronics den vazgeçmem
  5 senedir ben kulaklık olarak sadece plantronics kullanıyorum. en son bunu aldım ve ses kalitesiyle bluetooth desteği kesinlikle daha da iyileştirilmiş. bunu müzik dinlerken daha iyi hissedebiliyorum. kulağıma tam oturuyor ve hiç yerinden kıpırdamıyor bile. sensörleri kullanışlı. telefon çaldığında eğer kulağınızda değilse ses telefondan duyuluyor bu çok önemli. şarj kutusu da kullanışlı. tüm gün yetiyor şarjı zaten. faydasını göreceksiniz eminim.
 • geçen hafta geldi kargom. 1 haftadır telefonla görüşmelerimde kullanıyorum. karşı tarafın sesi çok net geliyor ve aynı şekilde benim de sesim karşıya çok iyi ulaşıyor. kılıftan şarj olması en büyük artısı.
 • bu kadar verim alacağımı beklemiyordum bir iki sıkıntısı var fakat fazla büyütülecek şeyler değil. kulağıma tam oturdu diyebilirim. yıllardır başka kulaklık kullanırdım fakat sesimi sürekli kontrol etmek zorunda kalırdım ses net gidiyor mu gitmiyor mu diye. ses kalitesi de çok güçlü. uzak mesafedeki bluetooth uyumlu müzik çalarımda bile kullanabiliyorum. alışverişten çok memnun kaldım.
 • kulağı rahatsız etmeyen bir tasarımı var ve sesi çok net bir şekilde karşıya aktarıyor. ben çok memnun kaldım kulaklıktan. çok hızlı bir şekilde telefon tarafından tanınıyor.
 • kullanmaya başladıktan sonra güncellenebildiğini öğrenince yaptım hemen. ses daha da bir kaliteli oldu. bilgisayara bağlayarak yapılıyor bu güncelleme. çok şık duran bir kulaklık. hem bilgisayarda hem de telefonda aynı anda bağlı olarak kullanabilmek çok işime yarıyor skype için. kulağa takıldığında algılayan bir sensörü bulunuyor üzerinde.Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!