Plantronics Voyager Edge Beyaz Kulaklık

Plantronics Voyager Edge Beyaz Kulaklık Yorumları

15 yorum
59 kişi 
42 kişi 
33 kişi 
21 kişi 

 • Eşleşmiyor
  Eşleşme problemi yaşanıyor bu fiyata değmiyot şarjı çabuk bitiyor
 • ÜRÜN HARİKA FAKAT!
  ÜRÜNE DENİLECEK LAF YOK ZATEN HERŞEYİYLE HARİKA SESİ KULAĞINIZA TAKMADAN BİLE DUYABİLİYORSUNUZ BİR ŞEYİN ÇALDIĞINI VS. SADECE ÜRÜNÜ GETİREN YURT İÇİ KARGO PERSONELİ ÇOK KÜSTAH KENDİSİNE PAKETİ AÇANA KADAR BEKLEMESİNİ İSTEDİM AMBALAJDA BİR YIRTIK FALAN YOK DİYE CEVAP VERDİ BENDE İLLA YIRTIK OLMASI GEREKMİYOR BELKİ YOLDA GELİRKEN SERT DARBELERDEN DOLAYI İÇİNDEKİ ÜRÜN HASAR GÖRMÜŞ OLAMAZ MI DEDİM O DA İÇİNDEKİ BENİ İLGİLENDİRMİYOR DİYE KÜSTAHÇA BİR CEVAP VERDİ NEYSE UZATMAK İSTEMEDİM. NETHOUSE'A İYİ BİR PAKET YAPTIKLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER, PLANTRONİCKS'E DE İYİ BİR ÜRÜN ÇIKARDIKLARINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM...
 • Hızlı teslimar
  Güzel cihaz kulaga iyi oturuyor
 • Mükemmel bir ürün
  Plantronics alınabilecek en iyi marka.
 • Çok büyük beklentilere girmeyin
  Yorumları okuduğumda büyük beklentilerim oluşmuştu ancak benim deneyimim sonucunda "kaliteli ve orta sınıf" bir kulaklık olduğu yönünde oldu. Bu fiyata alınabilecek daha iyi ürünler olduğuna inanıyorum. Ürünün yapım kalitesi iyi görünüyor. Ancak karşımdakinin sesini telefonda duyduğum kadar akıcı olarak duyamıyorum. Henüz şarjını bitirmedim ama kulaklığı açınca "6 saat konuşma vakti kaldı" mesajını duyduktan sonra 15 dakika beklemede kalınca kalan konuşma süresini 5 saat olarak bildirmesi burada yaptığı ölçümün ne kadar güvenilir olduğunu sorgulamama neden oluyor. Burada bir sıkıntım olmayacağını umuyorum. Sonuç olarak eğer bu fiyatın yarısını veya daha altımı verseydim harika bir ürün olduğunu söyleyebilirdim. Şu anda ise olması gerekenden çok pahalıya satılan iş gören bir ürün olduğunu düşünüyorum.
 • Şimdilik oldukça başarılı
  En önemli özelliği ses kalitesindeki başarı, bir çok kulaklık kullandım bugüne kadar ve en iyisi diyebilirim rahtlıkla.
 • kullandıklarımın en iyisi
  bir sürü kulaklık kullandım böyle. kesinlikle bu kullandıklarım arasında en iyisi. rahatlık bakımından da ağırlık hissettirmiyor.


 • ağır gibi
  belki de ben kullanmaya alışık olmadığım için biraz tuhaf geldi. müzik dinlemedim hiç fakat konuşma olarak rahat bir kulaklık. yalnız uzun süre konuşunca biraz ağırlık hissettirebiliyor.
 • hem telefon hem pc
  aldıktan sonra güncellemesi olduğunu öğrendim ben diğer sitelerde kullananlardan. bilgisayara bağlayıp bu güncellemeyi yaptım hemen. çok şık duruyor kullanırken. hem telefonda hem bilgisayarda kullanabiliyorum. kulağa takıldığında algılayan sensörünün olması güzel.
 • Plantronics Voyager Edge Bluetooth Kulaklık Beyaz
  Merhaba Arkadaşlar ürünü hepsiburada.comdan tesadüf eseri gördüm sonra youtube de videolarını izledim ve ürünü satın almaya karar verdim ürün bana bir gün sonra elime ulaştı kısaca sormak isterseniz ürün kaliteli bir ürün zaten elinize aldığınızda bu hissi size verecektir. Genel olarak başarılı buldum ama olumsuz olarak ön gördüklerime gelince uzun süre kulağınızda takılı kaldığında kulağınızı az da olsa rahatasız ediyor o zaman çıkarmak zorunda kalıyorum bence bu kadar pahalı bir ürüne daha başarılı bir çalışma yapılabilirdi uzun süre kullanıcak arkadaşlar için konuşuyorum kulağınızda az da olsa rahatsızlık veriyor. Bir diğer tuhaf bulduğum bir yönüde microfonu çok uzun yapmışlar çevreden biraz yadırganıyor ve herkes size uzaylıymış gibi bakıyor. Genel olarak toparlıcak olursam bence bu kadar paraya daha çok özellik isterdim birazda telefon konuşmasından bahsediyim çok gürültülü bir ortamda çalıştığımdan dolayı çok rahat konuşabiliyorum gürültü engelleme modu oldukça başarılı ayrıca şarz aleti yuvasını çok başarılı yapılmış bu konuda takdir edilmeyi hak ediyor. Parasal sorunu olmayanlar alabilir bence ama ben sadece yaşadığım sorunları yazdım belki siz benim etkilendiğim faktörlerden etkilenmiyebilirsiniz
 • yüksek menzil
  menzil seviyesi yüksek bi kulaklık. ses seviyesi insanı rahatsız edecek ölçüde değil aynı şekilde çok kısık da gelmiyor ses. ben özellikle şeklini de çok beğendim.
 • menzil seviyesi yüksek bi kulaklık. ses seviyesi insanı rahatsız edecek ölçüde değil aynı şekilde çok kısık da gelmiyor ses. ben özellikle şeklini de çok beğendim.
 • Kullandığım en iyi bluetooth bulaklık
  Aldıktan sonra firmware güncellemesi yapmayı unutmayın. Bu modelde usb ile bilgisayara bağlayıp yazılımını (firmware) güncelleme özelliği var. Android ile uyumlu. Türkçe desteği yok. Çok şık. A2DP özelliğini kullanıyorum. Hem bilgisayara hemde telefona aynı anda bağlı kalıyor. Ofisde Microsoft Lyncden telefonlara cevap verebiliyorum. Sensorü sayesinde kulağa takıldığını algılaması güzel.
 • yormuyor kulağı
  kafedeki elemanlarım için almıştım 5 tane bundan. hepsi de bayağı memnun kaldılar. artık siparişleri daha hızlı alabiliyorum en azından. yormuyor insanın kulağını. şarjı bayağı uzun gidiyor. verdiğim paraya değdi.


 • platronics
  iyi ürün kaliteli siteye ve firmaya teşekkürler
 • bir sürü kulaklık kullandım böyle. kesinlikle bu kullandıklarım arasında en iyisi. rahatlık bakımından da ağırlık hissettirmiyor.
 • aldıktan sonra güncellemesi olduğunu öğrendim ben diğer sitelerde kullananlardan. bilgisayara bağlayıp bu güncellemeyi yaptım hemen. çok şık duruyor kullanırken. hem telefonda hem bilgisayarda kullanabiliyorum. kulağa takıldığında algılayan sensörünün olması güzel.
 • en iyilerinden diyebilirim
  valla görüntüsünün yanı sıra bence en önemli özelliği sesindeki kalite. çoğu kulaklıkta bunun kadar net ses duyamıyorsunuz arkadaşlar.Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!