Plantronics Backbeat 216 Kulaklık Yorumları

Plantronics Backbeat 216 Kulaklık Yorumları

11 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum

Plantronics Backbeat 216 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Amazzon aracılığıyla

güzel bir ürün

ses kalitesi iyi

Amazzon aracılığıyla, 02.06.2019

Eski,yıpranmış,sararmış

Ürün yaklaşık 7-8 yıllık ürün. Sararmalar mevcut,pis kokuyor. İade ettim.

Amazzon aracılığıyla

Ürün ve Teslimat

Sondan başlayarak kargo hizmeti her zamanki rezil, yanlış şubeye yollanan ürün, şube 2 gün gelmişte kimse yokmuş şubeden almam gerekmiş.kargo parasından fazla yol parası verdim. siz düşünün. kargo hizmetini tek firma ile insanlara dikte etmekten vazgeçin ya da ücretini müşteri ödeyecek şekilde alternatif ekleyin.Ürün;Malzeme kalitesi, görüntüsüyle pazar ürünü hissiyati uyandırıyor.ses kalitesi içinse, eski çıkışlı olsa insan giriş seviyesi bir ses bekliyor ama melesef yok.iphone dışında cihazda kullanacaklar zaten ses kontrolleri tuşlarını fln unutsun.şu fiyatı bile hak etmiyor. çin malı kulaklıklar kadar performans bekledim ama yok.bir rock zircon bile değil, en dip olarak referans alırsam. karar sizin.1 hafta önce sol taraf sessizliğini ilan etti. Yeni kulaklık alındı tabi ama amazzondan fln değil.Bir daha yanınıza yaklaşan evden kulaklıklarını unutmakla lanetlensin.

Trendyol aracılığıyla, 02.12.2019

Orta diyebilirim. Aynı fiyata daha iyi kulaklıklar alınabilir.

NI1 aracılığıyla

f/p

fiyat performansta plantronics üstüne marka tanımam, mükemmel

NI1 aracılığıyla, 01.11.2019

Bu kaliteye alınacak en iyi kulaklık

Kulaklık için bu rakamlarda bir bütçem vardı, JBL ile bunun arsında kalmıştım, bir yorum sitesinde bu kulaklığın daha iyi olduğu yazıyordu, doğruymuş.

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Ses Aç Kapa tuşu çalışmıyor. Ancak kulaklık gayet kaliteli ve çok hızlı geldi.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Ücretinin karşılığını alabileceğiniz bir kulaklık.

HepsiB. aracılığıyla, 12.03.2017

almayın

2011 üretim kulaklık , o yılın amiral gemisi basslar harika tizler orta dışarı ses verme veya içeri ses alma ihtimalini sıfıra indirecek teknoloji harikası bir tasarım ancak 2011 yılının kulaklığı olduğu unutulmasın o yüzden almayın deme sebebim

HepsiB. aracılığıyla

cok hızlı

elime ürün çok hızlı ulaştı gayet memnun kaldım. ürünün kablosu örgü ama ben biraz daha kalın beklerdim birde benim telde ses kısma ve yükseltme tuşları çalışmıyor. he birde önemli bilgi kulalığın üzerindekilerden başka kulak pedi yok. bence en önemli eksiği ufak bi taşıma cantası.. ürüne gelirsek sesler gayet temiz ve berrak basslar(basslı müzik aşırı sevdiğim için) az geldi ama bass aşırı sevmiyorsanız ideal bir kulaklık

HepsiB. aracılığıyla

Berbat

Ürün elime ulaştığı andan itibaren kablosu örgü kaplamasından çıkmaya başladı. Kulaklık anca 1 ay dayanabildi ve hiçbir şekilde kullanıcı hatası olmadan sağ kulaklıktan ses gelmemeye başlayarak bozuldu. Kimseye tavsiye etmem, almayın !

Plantronics Backbeat 216 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Plantronics Backbeat 216 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele