Plantronics GAMECOM 318 Kulaklık Yorumları

Plantronics GAMECOM 318 Kulaklık Yorumları

7 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Plantronics GAMECOM 318 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 09.07.2017

PS4 İcin ideal

Ben Ps4 icin aldım bu tarz ürünlerden fazla anlamam ancak online oyunlarda ses kalitesi cok hosuma gitti. Tek jak olması cok güzel. Bence PS4 katagorisinde bulunmalı.

HepsiB. aracılığıyla

Harika

Ürün gerçekten çok kaliteli. Ses kalitesi de çok güzel. Kesinlikle herkese tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla, 02.04.2016

Güzel

Ürün kaliteli fakat bugün teslimat ile sipariş verdim ertesi gün geldi.

HepsiB. aracılığıyla, 07.11.2016

yetersiz

küçük kulak yuvaları ve kalitesiz süngeri ile olabildiğince konforsuz bir kullanış sağlayacak mikrofonu oldukça kötü 2 saatten sonra kulaklarınız ciddi şekilde ağrımaya başlıyor bu paraya cidden alınacak gibi değil

HepsiB. aracılığıyla

Harika

Kulaklık zarifliğiyle, sağlamlığıyla, ses kalitesiyle bende mükemmel özelliklede fiyatınada baktığımızda. Fotoda kulak kısmı büyük gözüküyor fakat gelende daha küçük sarmalamıyor kulağı. Yinede bu benim için bir problem olmadı. Bunu sorun etmeyecekler düşünmeden almalılar.

NI1 aracılığıyla

Uygun fiyatlı kaliteli bir ürün.

Bu ürün fiyatına göre oldukça kaliteli. Mikrofonu temiz bir ses veriyor. Kulaklığı yeterli ses ve bass seviyesine ulaşıyor. Telefonda, tablette ve bilgisayarda kullandım. Oldukça memnunum.

NI1 aracılığıyla

F/P ürünü

Ürün ses , bass , malzeme kalitesi olarak çok iyi mikrofonu da tok bir ses veriyor beğendiğimi söyleyebilirim tam bir f/p ürünü alacaklara tavsiyemdir

Plantronics GAMECOM 318 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Plantronics GAMECOM 318 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele