Plantronics Explorer 210 Bluetooth Kulaklık Yorumları

Plantronics Explorer 210 Bluetooth Kulaklık Yorumları

60 YORUM
15 adet yıldızlı yorum
30 adet yıldızlı yorum
10 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Plantronics Explorer 210 Bluetooth Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 02.04.2017

Bence alınır!

Dürüst bir yorum yapıcam.Parasına gore bence harıka.sadece konusmak icin alınır.kulakta cok kibar duruyor.KULLANICI için ses duyma harıka, evde veya aracta gelen sesi cok net ve guzel duyabiliyorsunuz.Samsung S4 ile kullanıyorum.KARŞI TARAF icin,şöyle bir durum var.kullanıcı ev veya işyeri gibi bir ortamdaysa, konusma sesi berrak ve net, ama kullanıcı aractaysa, aracın ortam sesini duyabiliyosunuz, kullanıcı konusmazken sanki kesilmiş hissi veriyor,ama konusunca sesi duyabiliyorsunz.herhangi bir tek kelimesini kacırmıyosunuz.Kısaca,bu kullanıcı icin cok gerekli bu yüzden kesinlikle alınır.Minicik ve cok kibar.cok hafif.estetik olarak kulakta mukemmel duruyor.

HepsiB. aracılığıyla

4 yıl oldu hala sağlam ve kullanışlı

Kulağı hiç ağrıtmıyor. Bazı kulaklıklar ağrı yaptığı için iyi biliyorum. Bir yorumcunun da dediği gibi "varlığını unutuyorsunuz" f/p uyumlu ve parasının karşılığını veriyor. Tek kulaklık ile müzik dinleme özelliği olması gereksiz ki zaten yok :) Bu yorumu okuyorsanız; istihareye yatacak bir durum yok ALIN :)

HepsiB. aracılığıyla

Yalıtım eksikliği var. Kendi kulaklığından çıkan sesi mikrofondan geri ileterek konuştuğunuz kişiye

İş gereği ellerin konuşurken serbest olması gerekiyor. Uzun zamandır birçok farklı marka bluetooth kulaklık kullandım. Belkide bana gelen üründe problem var ama içlerinde en kötüsü bu kulaklık. Ürün sizin kullanımınız açısından çok iyi görünüyor. Gelen ve giden seste hiç bir problem yok. Sorun konuştuğunuz kişi yani karşı tarafta ortaya çıkıyor. Karşı taraf kendi konuşmasının kendisine geri döndüğünü yani yankılandığı söyledi. Birkaç farklı şebeke ve kişi ile test ettim. Gerçekten karşı taraftaki kim olursa olsun kendi sesini duyuyor. Sebebi ise çok basit. Bu kulaklık, kulaklık kısmından çıkan sesi (karşı tarafın sesi oluyor) mikrofonundan yine karşı tarafa geri gönderiyor. Cihazın kulaklığı ile mikrofonu arasında yalıtım eksikliği var belli ki. Gelen sesi mikrofondan geri döndürüp karşı tarafa yankı yaptırıyor. Sesi kısarsanız kulaklıktan çıkan ses azaldığı için tabi ki bu sorun ortadan kalkıyor. Fakat bu kez de siz duymamaya başlıyorsunuz. Alırken bu durumu göz önünde bulundurun.

HepsiB. aracılığıyla, 04.12.2010

Fiyatına göre iyi

Şiparişimi müteakip ikinci gün elime geçti.HEPSİBURADA.COMa teşekkürler. Fayda/Maliyet oranına göre iyi bir ürün.Ancak resimlerde görülen bütün şarj aparatları değil sadece 220V priz şarjı geldi. Görüşme kalitesi yeterli.Bu fiyata tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 10.07.2010

Uygun fiyat

Kesinlikle bu fiyata bu kalitede bir ürün beklemiyordum. Alacaklar kesinlikle gönülrahatlığı ile alsınlar sesi süper ve kulağı hiç rahatsız etmiyor aşırı hafif.

HepsiB. aracılığıyla

Gayet iyi

Kullanışlı bir ürün. Açıkçası bu kadar kaliteli olacağını beklemiyordum ama beklentileri karşılıyor. Şarj aletiyle birlikte geliyor. Ses kalitesi de oldukça iyi. Fiyatı da uygun, tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

güzel

ürünü fırsat ürünlerimden seçerek aldım daha hesaplı oldu kullanışlı ve hafif markası zaten ortada hepsi buradaya ayrıca teşekkürlertek eksik çift telefon olmayışı ihtiyacı zaten karşılıyor...

HepsiB. aracılığıyla, 11.05.2010

denedim

bu ürünü denedim ama beklentilerin biraz altında kalıyo. ama fırsat ürünü olduğu için alınabilir. çift telefon desteklemiyor bilginiz olsun arkadaşlar

HepsiB. aracılığıyla, 11.11.2010

kullanışlı nokia telefonlar için ideal

Araç kullanırken çok faydalı ve kullanışı kolay bir cihaz kullanışlı nokia telefonlar için ideal sadece telefon çok uzak olursa biraz parazit yapıyr

HepsiB. aracılığıyla

Ben çok memnun kaldım

Elime çabuk ulaştı birde kullanımı çok rahat çok güzel bir ürün eskiden araba kullanırken çok sıkıntı çekiyordum telefon çaldığında şimdi problem olmuyor

HepsiB. aracılığıyla

Gayet Başarılı

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum işim gereği sürekli araç kullandığım için lafın gelişi değil gerçekten sürekli kullanıyorum. Öncelikle plantronics için bilmeyenlere ufak bir bilgi, bu adamlar nasanın iletişim konusunda çözümlerini sunan firma ses iletişimi konusunda çok iyiler, ürüne gelince: Olumlu: 1.Şarjı çok iyi, sürekli konuşmama rağmen 3 günden fazla gidiyor. 2.Kulağa denk gelen kısmın dizaynı ve kullanılan malzeme uzun süre kulağınızda dursa bile rahatsız etmiyor, çok yumuşak lastik gibi bir malzeme 3.yan taraftaki on/off tuşu inanılmaz pratik açıp kapatmayı sağlıyor daha önce kullandığım kulaklıklarda basılı tutma olayı vardı açık kapatmak için harbiden gıcık bi şey. 4.Ses kalitesi gayet iyi karşı tarafı duymakta hiç sıkıntı yok. aracın içi çok gürültülü ise karşı taraf bazen zorlanıyor. Olumsuz. Aynı anda sadece bir cihazla eşleşebiliyor.

HepsiB. aracılığıyla, 11.11.2011

Her şey süper ama...

Kulaklığın kulağa giren kısmının şekli mükemmel. malzeme kaliteli ama ses karşıya az gidiyor. Bu fiyat kulaklıkların hepsinde bu sorun var. mikrofonunu bir kabloyla ağıza doğru uzatarak sorunu çözdüm. Yine de bu fiyata tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

henüz elime ulaşmadı

ürün henüz elime ulaşmadı ama araştırdıgım kadarıyla bu fiyata çok iyi ses iletimide güzelse sorun yok demektir elime ulaşınca yine yorum yapıcam

HepsiB. aracılığıyla

bu fiyata bulunamaz bir ürün!

ürünü şimdi sipariş ettim. Ürün geldiğinde testlerini yapıp sizlerle paylaşacağım. Ürünü satın almadan önce herşeyini araştırdım. Bence bu fiyata mükemmel bir ürün, tavsiye ediyorum.

HepsiB. aracılığıyla, 04.03.2012

idare eder

ses sterio değil mono o na göre almanızı öneririm. telefon yakın oldukdan sonra kopukluklar vb. olmuyor. karşıya ses gitmesinde ve sesi duymada bir sıkıtntı yok

HepsiB. aracılığıyla, 04.06.2012

Beklentinizi karşılar

Ürünü kullanmaya 2 gün önce başladım, samsung marka telefonum var ve eşleşmede herhangi bir sorun yaşamadım. Yaşadığım tek sıkıntı ise, uzun süre kulağınıza taktığınızda ağrı yapması, bir de nadir de olsa seste hafif parazit yapması. 2 gündür epey yoğun konuşuyorum ve halen şarj etmedim. Çift telefon desteği ve müzik dinleme gibi özellikleri aramayanlar için bu fiyata beklentileri karşılayacak bir ürün

HepsiB. aracılığıyla, 04.09.2012

Ses kalitesi ve kullanılabilirlik çok iyi

Yıllar önce de kullandığım bir markaydı. daha sonra kaybettiğim için mecburen birkaç farklı marka denedim, hiç birinden memnun kalmadım. plantronics 210 bugün elime ulaştı.her zamankigibi kullanımı ve ses kaltiesi çok iyi. şarjı çok uzun süre gidiyor. tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

çok iyi bi kulaklık

şuan kullanıyorum ve çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım ellerim doluyken ve işim sırasında rahatça görüşürüyorum herkese tavsiye ederim kaybetmiştim ve yenisini aldım hesaplı bi fiyat ...

HepsiB. aracılığıyla

tek kelime ile harika

arkadaşlar ürünü yorumları okuyarak aldım, benim en çok tedirgin olduğum konular kulağa tam oturması telefonla eşleşmesi ses alma ve verme kalitesi.ürün elime ulaştı bir haftadır kullanıyorum.ses kalitesi mükemmel hem size hem karşı tarafa mükemmel ses iletiliyor.kulakta duruşuda muhteşem varlığını unutuyorsunuz çok hafif.fiyatı çok uygun kalitesine göre.kesinlikle tavsiye ediyorum düşünmeden alın diyorum.

HepsiB. aracılığıyla

tek telefon için çok iyi

bu fiyata oldukça iyi bir ürün. yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve ne ben ne de karşı taraf duymada hiç sıkıntı yaşamadık. 3-4 metre menzili var. şarjı da normal kullanımda 3 gün rahat rahat gidiyor.

Plantronics Explorer 210 Bluetooth Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Plantronics Explorer 210 Bluetooth Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele