Piranha PRN-301 Kulaklık Yorumları

Piranha PRN-301 Kulaklık Yorumları

17 YORUM
6 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
6 adet yıldızlı yorum

Piranha PRN-301 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 10.02.2017

Ses kalitesi Mükemmel

Kulaklık bugün elime ulaştı bu fiyata süper bir kulaklık ses kalitesi , bass ı filan süper. Bir çok pahalı kulaklıktan daha iyi kalitesi var. Sadece boyu biraz kısa fakat ses kalitesi mükemmel.

HepsiB. aracılığıyla, 09.07.2009

Fazla şey beklemeyin...

Kulaklık üst frekanslarda iyi, düşük ve orta frekanslarda çok kötü performansı var... Bass sesleri unutun bu kulaklıkla... Bir de kablosu çok kısa... Çok güzel paketlenmiş ama içerik tatmin etmeyecektir...Bu fiyata ancak bu kadar...

HepsiB. aracılığıyla

kesinlikle tavsiye ederim...

ürün yeni elime geçti mp3 ile kullanıyorum bence tatmin edici bir sesi var çok para vermeyip alınabilecek bir kulaklık herkese tavsiye ederim boşuna fazla para ödemeyin

HepsiB. aracılığıyla

Yerli malı ve iyi kalite

Türkiyenin yükselen firması Piranhanın bu kulaklığın 3 kere aldım ve hiç sorun yaşamadım. Bence tereddütsüz alınacak bir ürün. Markaya daha önce bir de mp4 almıştı. Ondan da gayet memnunum.

HepsiB. aracılığıyla, 10.01.2010

Fiyat performans oranı iyi

Sitede ses kontrol özelliği olan tek ürün mp3 çalarınızın ses ayarı sorunlu ise ürün çok işinize yarayacak ben bu yüzden tercih ettim gayet güzel çalışıyor yalnızca ayar yeri biraz daha yukarıda olsaydı daha iyi olurdu. Ses kalitesi açısından zayıf ama sürekli kulaklık kaybediyor veya bozuyorsanız iş görür.

HepsiB. aracılığıyla, 02.12.2011

idare edere

bu fiyata bu ürün çok yüksek kalite bekliyenler daha fazla vermeyi göze alacaklar fiyatına göre idare eder.ne kadar köfte okadar ekmek

HepsiB. aracılığıyla, 04.04.2011

ucuz ve kaliteli.

çocuklar ikide bir bozuyorlar diye aldım bu kulaklığı.ucuz diye tercih ettim.nasılsa bozacak çocuklar diye.Ama bozulmadı daha.Ya bu kulaklık sağlam ya da benim çocuklar büyüyorlar.Alın ucuz ve iş görüyor.

HepsiB. aracılığıyla, 07.04.2011

kaliteliii

ürünü mp3 ile kullanıyorum.ses kalitesi güzel.fiyatıda çok uygun.bu fiyata bu kaliteyi pek tahmin etmiyordum ama çok memmun kaldım.ürünü alamak isteyenlere çok rahat tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

fena değil

ürün gayet iyi ses kalitesi güzel ama kablo boyu biraz kısa geliyor. özellikle masa üstü bilgisayrlarda kasa masanın altındaysa kablo boyu kısa kalıyor. benim pek işime yaramadı açıkçası

HepsiB. aracılığıyla, 07.03.2012

başarılı

Ürün az önce elime geçti. Biraz müzik dinledim. Dışardan gelen sesi algılamanız zor oluyor. Tatmin edici bir sesi var. Ben gayet başarılı buldum :)

HepsiB. aracılığıyla

Fiyatına göre ideal.

Fiyatına göre ideal bir ürün. ses kalitesi harika ama sağlamlık olarak biraz kötü. üç ay kulandım ve kabloları yıpranmaya başladı.

HepsiB. aracılığıyla

İdare eder

Tek kelimeyle harika bir cihaz diyemeyeceğim.çünkü uzunluk olarak bayağı kısa.Bunun dışında sesin kulaklık üzerinden azaltılması çok güzel.Kablo kısalığı önemli değilse alınabilir.

HepsiB. aracılığıyla

güzel

güzelmiş ama görünüşü pek hoşuma gitmedi ama yinede güzel. Heralde kullanışlı ama kullanmadan bilemem rengi biraz renkli olsaydı iyi olurdu.

HepsiB. aracılığıyla, 09.07.2012

Mikrofon özelliği yok

ürün güzel fakat mikrofon özelliği yok. Mikrofon özelliği de olsa bence bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık olurdu. Ayrıca ses kontrol düğmesi kulaklığın cihaz girişine yakın yere yapılmış bence buda eksi bir özellik.

HepsiB. aracılığıyla, 10.08.2012

İHTİYACI OLAN HERKES ALSIN

Merhaba, Aldım ve begendim.Fiyatını düşününce acaba iyi çıkarmı diye dündüm terettü de ettim ama yine beni şasırttı ürünleriniz.Yine menun kaldım.Ses akontrollu olmasıda ayrı güzel. Bence pahalı ürün her zaman iyi degildir.Bu tür ürünler birazda sans işidir. Tavsiye ediyorum.

HepsiB. aracılığıyla

süperrr...!!!

gerçekten tek kelimeyle süperrr... özellikleri,fiyatı,modeli her şeyi en iyi kalite satın alacağımız yer güvenli bunu herkese tavsiye ederim ve bende alacağım

HepsiB. aracılığıyla, 09.03.2016

Malesef yazılanlar çıkmadı.

Bana gelen üründe boyun askılığı yok, ses ayar düğmesi de yok. Ses kalitesi de çocuklara verilebilecek türden.

Piranha PRN-301 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Piranha PRN-301 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele