Razer Kraken 7.1 Chroma RZ04-01250100-R3M1 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Razer Kraken 7.1 Chroma RZ04-01250100-R3M1 Kulaklık Yorumları

Razer Kraken 7.1 Chroma RZ04-01250100-R3M1 Kulaklık

(7 yorum)

7 Yorum

5
4 yorum
4
3 yorum

yorumları filtrele:

 • Teknosa aracılığıyla

  Kulaklığı 2 Aydır Kullanıyorum,Çok Memnunum Özellikle 7.1 Surround Ve Bass Boost'una Bayılıyorum. Fakat Headband Kısmı Hafiften Acıtıyor 4-5 Saat Sonra,Onun Dışında Çok Memnunum.Müzik-Oyun-Prodüksyon İçin Kullanılabilecek Bir Kulaklık,Chroma Işıklandırmalarından da Çok Memnunum Ama Keşke Spectrum Cycling Biraz Daha Hızlı Olsaydı.

 • HepsiB. aracılığıyla, 02.02.2017
  Beş Yıldız

  Ürün mükemmel fakat kulaklık süngerleri belli bir süre sonra açılıyor birde yanında 1 tane yedek sünger almanızı öneririm.

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.11.2016
  M Ü T H İ Ş

  İlk 1 aylık kullanımda kulağınızı ağrıtıyor onun dışında mükemmel bir kulaklık son ses müzik açıca diğer odadan bile duyuyorum.Counter Strike ve Overwatch gibi oyunlarda da baya iyi bir ses kasma potansiyeliniz var.Mikrofonunda diğer tüm kulaklıkların mikrofonun'dan daha iyi olduğunun garantisini verebilirim.

 • Teknosa aracılığıyla

  Ses kalitesi gerçekten çok iyi. CSGO oynarken kullanıyorum ve çok memnunum. 7.1 Konfor açısından biraz eksikleri var, kulaklık kısmı yuvarlak ve küçük olduğu için kulağın etrafını sarmıyor. Kulağın üzerine denk geliyor ve bu da 2-3 saatin sonunda ağrılar yapabiliyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  İdare Eder

  Ses kalitesi ve yalıtımı mükemmel mikrofonu diğer kulaklık mikrofonlarına göre daha iyi ancak uzun süreli kullanım için pek rahat değil özellikle sıcak havalarda 1 saat geçmeden kulağınız ağrıyo...

 • HepsiB. aracılığıyla
  Kaliteli ses vasat ergonomi

  Kulaklıkta metal malzeme kullanılmasa da oldukça kaliteli, oyun içi performansı çok iyi. mikrofonu da çok kaliteli, kırmızıda değil, ışığı yanmıyorken çalıştığını hatırlatayım. ses için de oldukça geniş bir ayar seçeneğiniz var. ancak ergonomik olarak biraz sıkıntılı. ortam sesini sıfıra kadar indirse de kulağa çok baskı yapabiliyor. aldığınızda biraz esnetmeniz gerekebilir. bunu yaparken kırmamaya dikkat edin. bu parayı veririm derseniz tercih edebileceğiniz bir kulaklık.

 • HepsiB. aracılığıyla
  bence süper

  Bence bu kulaklık süper benim youtubeda kanalım var ve bu kulaklıkla çalışıyorum videolarım bence süper

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Razer Kraken 7.1 Chroma RZ04-01250100-R3M1 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Razer Kraken 7.1 Chroma RZ04-01250100-R3M1 Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat