A4-Tech RH-200-1 Kablosuz Kulaklık Yorumları

A4-Tech RH-200-1 Kablosuz Kulaklık Yorumları

25 YORUM
  • 13 adet yıldızlı yorum
  • 4 adet yıldızlı yorum
  • 4 adet yıldızlı yorum
  • 3 adet yıldızlı yorum
  • 1 adet yıldızlı yorum

A4-Tech RH-200-1 Kablosuz Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Kullanışlı güzel bir ürün ama ihtiyacım olmadığı için iade ettim

telefon

telefona bağlantısı hiçbir şekilde olmuyor!!

soru

almak istiyorum çok beğendim ama bu ürünün mikrofonu var mı?

telefonda kullanılamaz, yorumun devamını okuyunuz.

dikkat bu ürün bluetooth'lu değil, wireless'lı. yani bağlantı için kablosuz mouse gibi usb nano alıcısı var. onu bir usb girişine takmanız lazım. yani telefon için kullanılamıyor. ses kalitesi muhteşem değil, basslar az, iyi değil. malzeme kalitesi iyi.

EKSİKSİZ TESLİM ALDIM

EKSİKSİZ TESLİM ALDIM

tasarımı çok daha iyi

yumuşak oldukça. tasarımını ben özellikle kulağı içine almadığı için daha uzun kullanımlarda rahatsız etmediğinden diğer kulaklıklara göre daha çok sevdim. keşke telefon için de kullanılabilseydi.

güzel kulaklık

tasarımının garipliğine aldanmayın çok rahat bir kulaklık. ben bu rengini tercih ettim fakat başka renk seçeneklerinin olması da güzel birşey kulaklık açısından. dahili mikrofonu kaliteli fakat keşke bilgisayar dışında da kullanabilseydim.

yüksek performans beklemeyin.

ürün göründüğü kadar büyük değil kulaklığın gördüğünüz yazılı kısımları kibrit kutusu kadar sünger kısmıda ondan az hallice. oyun esnasında yada film izlerken diyelimki şarzınız azalıyor kablayu takar devam ederim mantığını düşünmeyin taksanız bile kapatıp yeniden açmak zorundasınız kaldıki tek seferde açılmıyor meret 3 defada açılıyor (şarj bitiyor uyarısı 3 bipden oluşuyor) şarjı bittiyse şarja takıp oyuna yada filme devam etme şansınız yok 2 dakika beklemelisiniz. 8 saate kadar performansa gelince bu duruma göre değişiyor dinlediğiniz sesin yoğunluğuna göre ben 5-6 saati gördüm ancak. oyun için kesinlikle uygun değil 35-40 dk sonra kulakda ergonomiden ötürü ağrı yapıyor (kişiye göre değişebilir) ve şarjı doldurdunuz köşe bıraktınız 2-3 gün kullanmadınız takıyım film- oyun - müzik dinlerim demeyin pil boşalıyor. bunlar benim kullandığım kulaklığın sıkıntıları kesinlikle online oyunda savaş esnasında istemeyeceğiniz durumlar bu sıkıntılar kişiye göre elbette farklıdır.

bozulma yok

10 metre sanırım bi kaç tane daha farklı markada var fakat ben a4 tech in kalitesine güvendiğim için diğerlerine yanaşmadım. kare tasarımı biraz ilginç fakat alışıyor insan. televizyonun seslerinde en ufak bi bozukluk olmuyor netlik açısından. ben tavsiye ederim

Çok zarif

Ürün gayet şık zarif ve kullanışlı. Tavsiye ederim.

çok rahat bi kulaklık ve kablosuz olması en büyük avantajlarından birisi bence. ses kalitesinde herhangi bir azalma meydana gelmiyor.

kalite azalmıyor

çok rahat bi kulaklık ve kablosuz olması en büyük avantajlarından birisi bence. ses kalitesinde herhangi bir azalma meydana gelmiyor.

batarya süresi yüksek

fazla kullanınca aslında biraz başımı sıktı gibi hissettim ama harika bi ses netliği olunca baş ağrısını unuttum gibi. film izlerken evde bi an çıkardığımda vay be kaç saattir kulağımdaymış diyorum kendi kendime. batarya süresi özellikle çok iyi bi kulaklık. tavsiye edilir.

tasarımının garipliğine aldanmayın çok rahat bir kulaklık. ben bu rengini tercih ettim fakat başka renk seçeneklerinin olması da güzel birşey kulaklık açısından. dahili mikrofonu kaliteli fakat keşke bilgisayar dışında da kullanabilseydim.

yumuşak oldukça. tasarımını ben özellikle kulağı içine almadığı için daha uzun kullanımlarda rahatsız etmediğinden diğer kulaklıklara göre daha çok sevdim. keşke telefon için de kullanılabilseydi.

Mikrofon problemli.

Malesef mikrofon problemi var;-Kulaklık sesi yüksek seviyede dışa vuruyor,-Kulaklığın sesi mikrofona karışıyor,-Mikrofonda aşırı arkaplan uğultusu mevcut.*Realtek ses sürücüsüyle uyumsuzlukdan kaynaklı da olabilir mikrofondaki bazı problemler.-Eba için iş görmez, tavsiye etmiyorum.+Ses seviyesi iyi, malzeme kalitesi iyi, çekim mesafesi iyi, kulak üstü kullanım rahat, batarya süresi iyi.

Tavsiye etmiyorum. Mikrofon problemli.

Malesef problemli, kulaklık sesi yüksek seviyede mikrofona karışıyor, mikrofonda aşırı arkaplan uğultusu mevcut.Eba için iş görmez, tavsiye etmiyorum.İade edeceğim ürünü.Ses seviyesi ve kalitesi iyi.

Tam istediğim

Gayet güzel çalıştırdım.

Güzel Ses Kötü Mikrofon Dengesiz Batarya Ömrü

Avantajlar : Kablosuz olması,Kaliteli ses<br />Dezavantajlar : Kötü kalite mikrofon,Dengesiz Batarya<br />Başlık özetliyor zaten.Kulaklığın ses kalitesi oldukça iyi hatta kullandığım kulaklıklar arasında en iyisi diyebilirim.Gelen ses oldukça doyurucu diyebilirm.Ancak üzerindeki "gürültü önleyici mikrofon" dünyanın en kötü mikrofonlarından olabilir.2018 yılında a4 tech gibi bir markanın böyle bir mikrofona sahip kulaklıkları olmaması gerekir.Mikrofonu telefon ses kalitesine sahip.(Telefon dediysek iphone dur samsungdur gelmesin aklınıza eski telefonlar eski).Batarya ömrü ise çok dengesiz bir gün 8 saat kesintisiz kullanabilirken ertesi gün yine full şarj olmuş halinde yarısı kadar sürebiliyor ömrü.Şarj etmesi de aynı şekilde 8-10-12-15 saat değişebiliyor. Eğer ben film izleyeceğim müzik dinleyeceğim diyorsanız bence başarılı kablosuz olmasının verdiği rahatlık ve gelen sesin yeterince doyurucu olması yeterli zaten ama yok ben oyun falan da oynayacağım arkadaşlarımla sesli iletişimde olacak diyorsanız tercih etmeyin derim.

Başarılı bir kulaklık. Gövde üzerinde tekerlek dijital ses açma ve kapatma tuşları bulunuyor. Kulaklık dahili bir Li-ion batarya içeriyor ve tam bir şarjla sekiz saatlik kesintisiz kullanım süresi sunabiliyor. Uyku özelliği sayesinde ciddi şekilde enerji tasarrufu yapılabiliyor. Veri iletişimi zorunlu olarak USB bağlantılı nano alıcı ile yapıldığından kulaklığı akıllı telefon veya başka bir aygıtla kullanabilme şansınız yok. Bilgisayara bağlı olmak zorundasınız.

aga pili uzun dayanıyor. 10 m den de rahat rahat müziğimi dinleyebiliyorum istediğim zaman. ben memnunum.

skype görüşmeleri için bence yeterli bi kulaklık. bunun dışında müzik dinlerken de ses kalitesi fena değil. kafayı da ağrıtmıyor uzun kullanımlarda.

dahili mikrofonunun olması benim çok işime yaradı. ben öyle çenemin önünde uzanan kalitesiz mikrofonlardan pek memnun olmayan birisi olduğum için bunu kullanmak çok daha etkili oluyor benim için. ses kalitesi güzel fazla özellik aramayanlara. ben sadece görüntülü görüşmelerde kullanıyorum bana yetiyor bu yüzden.

kablosuz olması telefona bağlanabileceğini düşündürüyor insana ilk alınca fakat bağlayamadım ben. kulaklık oldukça rahat ve bir o kadar da kaliteli bir kulaklık. kulağı destekleyen yastıklar oldukça rahat hissettiriyor. kulak kepçesini tam içine almadığı için uzun kullanımda rahatsız olmuyorsunuz. ses kalitesini anlatmama gerek yok sanırım. uygun fiyatlı olması da beni almaya iten sebeplerdendi.

Tasarımı çok hoş, marshall kulaklıklara benziyo. Çekim kaliteside çok iyi, fiyatına göre güzel bir ürün.

Yorumları Filtrele