A4-Tech RH-200-1 Kablosuz Kulaklık

A4-Tech RH-200-1 Kablosuz Kulaklık Yorumları

11 yorum
54 kişi 
43 kişi 
32 kişi 
21 kişi 
11 kişi 

 • telefon
  telefona bağlantısı hiçbir şekilde olmuyor!!
 • soru
  almak istiyorum çok beğendim ama bu ürünün mikrofonu var mı?
 • telefonda kullanılamaz, yorumun devamını okuyunuz.
  dikkat bu ürün bluetooth'lu değil, wireless'lı. yani bağlantı için kablosuz mouse gibi usb nano alıcısı var. onu bir usb girişine takmanız lazım. yani telefon için kullanılamıyor. ses kalitesi muhteşem değil, basslar az, iyi değil. malzeme kalitesi iyi.
 • EKSİKSİZ TESLİM ALDIM
  EKSİKSİZ TESLİM ALDIM
 • tasarımı çok daha iyi
  yumuşak oldukça. tasarımını ben özellikle kulağı içine almadığı için daha uzun kullanımlarda rahatsız etmediğinden diğer kulaklıklara göre daha çok sevdim. keşke telefon için de kullanılabilseydi.
 • güzel kulaklık
  tasarımının garipliğine aldanmayın çok rahat bir kulaklık. ben bu rengini tercih ettim fakat başka renk seçeneklerinin olması da güzel birşey kulaklık açısından. dahili mikrofonu kaliteli fakat keşke bilgisayar dışında da kullanabilseydim.
 • yüksek performans beklemeyin.
  ürün göründüğü kadar büyük değil kulaklığın gördüğünüz yazılı kısımları kibrit kutusu kadar sünger kısmıda ondan az hallice. oyun esnasında yada film izlerken diyelimki şarzınız azalıyor kablayu takar devam ederim mantığını düşünmeyin taksanız bile kapatıp yeniden açmak zorundasınız kaldıki tek seferde açılmıyor meret 3 defada açılıyor (şarj bitiyor uyarısı 3 bipden oluşuyor) şarjı bittiyse şarja takıp oyuna yada filme devam etme şansınız yok 2 dakika beklemelisiniz. 8 saate kadar performansa gelince bu duruma göre değişiyor dinlediğiniz sesin yoğunluğuna göre ben 5-6 saati gördüm ancak. oyun için kesinlikle uygun değil 35-40 dk sonra kulakda ergonomiden ötürü ağrı yapıyor (kişiye göre değişebilir) ve şarjı doldurdunuz köşe bıraktınız 2-3 gün kullanmadınız takıyım film- oyun - müzik dinlerim demeyin pil boşalıyor. bunlar benim kullandığım kulaklığın sıkıntıları kesinlikle online oyunda savaş esnasında istemeyeceğiniz durumlar bu sıkıntılar kişiye göre elbette farklıdır.


 • bozulma yok
  10 metre sanırım bi kaç tane daha farklı markada var fakat ben a4 tech in kalitesine güvendiğim için diğerlerine yanaşmadım. kare tasarımı biraz ilginç fakat alışıyor insan. televizyonun seslerinde en ufak bi bozukluk olmuyor netlik açısından. ben tavsiye ederim
 • Çok zarif
  Ürün gayet şık zarif ve kullanışlı. Tavsiye ederim.
 • kalite azalmıyor
  çok rahat bi kulaklık ve kablosuz olması en büyük avantajlarından birisi bence. ses kalitesinde herhangi bir azalma meydana gelmiyor.
 • batarya süresi yüksek
  fazla kullanınca aslında biraz başımı sıktı gibi hissettim ama harika bi ses netliği olunca baş ağrısını unuttum gibi. film izlerken evde bi an çıkardığımda vay be kaç saattir kulağımdaymış diyorum kendi kendime. batarya süresi özellikle çok iyi bi kulaklık. tavsiye edilir.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.