A4-Tech HU-200 Kulaklık Yorumları

A4-Tech HU-200 Kulaklık Yorumları

7 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

A4-Tech HU-200 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla, 26.02.2021

DJ kulaklığı ayarındaki muhteşem performans sesi de çok temiz berrak.daha iyisi vardır elbet ama henüz şahit olmadım.

HepsiB. aracılığıyla, 12.09.2017

Kullanici yorumu

4 senedir kullaniyorum sanirim. Kulak sungerleri olmamasina ragmen kullaniyorum. Sesi cok yuksek veriyor. Fps oyunlarinda ses kasanlar icin ideal. Aynisindan alacagi. Gecenlerde 300 tllik kulakligi iade ettim sesi coi boguk ve adim takip edemedigim icin. Hu200 candir. Kotu tarafi bi zaman sonra kulak sungerlerindeki deriler soyulur

HepsiB. aracılığıyla

Kaliteli hemde çok

Açıkçası ben bu kadar çok kaliteli bir kulaklık göremedim fiyat parfermans ürünü gibi baya iyi tek kötü yanı USB ile çalışıyor iyi kullanmalar

Media Markt aracılığıyla

Cızırtı olmasa iyi.

Avantajlar : Fiyatına göre kaliteli,Sesi gerçekten yüksek veriyor<br />Dezavantajlar : Cızırtısı var<br />Bilgisayarımın jak girişi bozulduğundan dolayı bana usb girişli bir kulaklık lazımdı piyasa da pek fazla seçenek yoktu, piyasadaki seçenekleri incelediğimde en iyisinin A4Tech olduğuna karar verip aldım. Kulaklık sağlam gibi duruyor. Ses açma kapama tuşları ayrı mevcut diğer kulaklıklardaki gibi çevirmeli değil bu daha güzel olmuş. Kulağa tam oturuyor fakat tek sorun arada inanılmaz bir cızırtı yapması. Usb 3.0 ve Usb 2.0 da denedim bu cızırtı bazen geçer gibi oluyor ama sürekli devam ediyor. Driver güncellemesi bulamadım. Tek sıkıntısı şu cızırtı şimdilik. Onu da bir şekilde çözebilirsem güzel olacak.

Media Markt aracılığıyla

Güzel Kulaklık

Kulaklık gayet güzel. Biraz boyuna uzun olması iyi olmuş kulagımızı tam sardığı için bir süre sonra acıtmıyor. Fakat çok yüksek ses ile bırakırsanız kulaklıktan garip sesler geliyor. Ama müzik varken sıkıntı yok. Birde bana çok hassas geldi.

Media Markt aracılığıyla, 02.06.2015

ses müthiş

internet cafem için baktığım en uygun usb kulaklık a4tech olunca aldım ses müthiş ama int cafe için biraz narin gibi zamanla anlıycaz :)

HepsiB. aracılığıyla

Süper

Yüksek ses isteyenler için süper kulaklık. Ses kalitesi orta düzeyde lakin ses çok yüksek seviyede. Üründe unutulan bilgilendirme ürünün USB oluşu. Diğer bir artısıda kulaklıkların en kolay bozulan yeri olan kablo üstündeki mekanik rulo ( ses açma kapama) bunda dijital olarak yer almakta. Kısacası aradığımı buldum. BU fiyata ancak bu kadar kaliteli olur. Ayrıca kutu içinden birde monitor askısı çıkıyor. Monitorun yanına kulaklığı asabiliyorsunuz.

A4-Tech HU-200 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. A4-Tech HU-200 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele