A4-Tech HS-26 Mikrofonlu Kulaklık Yorumları

A4-Tech HS-26 Mikrofonlu Kulaklık Yorumları

23 YORUM
7 adet yıldızlı yorum
8 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

A4-Tech HS-26 Mikrofonlu Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Amazzon aracılığıyla

çok dayanıklı değil

sap kısmı kolay kırılabiliyor, rahatlığından dolayı 2. kere sipariş ettim ama iki kulaklığın da sap kısmı kısa sürede kırıldı

Amazzon aracılığıyla, 05.06.2020

Ses güçlü ama mikrofon nerde anlayamadım. Mikrofonlu diye aldım. Mikrofon yok.

Mikrofon yok

Amazzon aracılığıyla

Orta halli bir kulaklık

Fena değil; ses durumu iyi, en yüksek durumda bile rahatsız etmiyor. Çemberi biraz esnek, kulaklık bağlantıları hareketli olabilseydi, çemberi boynuna takmak istemeyen kafasına bant gibi çevirebilirdi.

Trendyol aracılığıyla, 15.05.2020

Dersler için aldım, çok kullanışlı sağlam ürün, iki ucu var hem mikrofon hem kulaklık için.

NI1 aracılığıyla, 04.02.2020

enseye takılan model.biraz küçük ama oğlumun işine yaradı.ebadan ders dinliyor.

HepsiB. aracılığıyla

güzel

çok takılırsa kulağın üstünü acıtabiliyor. onun dışında ürünün ses kalitesi yeterli.

HepsiB. aracılığıyla

Yorumlar okunmalı

Ses seviyesi düşük. Kulak üstünde duran malzeme sert. Keşke almadan yorumları okusaydım.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Fiyatına göre iyi bir kulaklık. Çabuk da elime geçti. Buraya kadar iyi.. Ancak ürün paketten arızalı çıktı.. Kablodan ses açma özelliği kesiklik yapıp tek kanalı kesiyordu. Elimden iş geldiği için açıp tamir ettim. Ama başkaları ne yapsın? İade vesaire uzun iş.. Ürünlerin kontrol edilerek gönderilmesi lazım.

HepsiB. aracılığıyla

Almayın

Yorumları anlamak imkansız çok iyi diyenler var bu kulaklıığın iyi yanı yok ses seviyesi az,malzeme kalitesi kötü en kötü tarafıda mikrofonu berbat online oyunlar oynayan ve sürekli takımla iletişim halinde olan biri olarak ben buna çok önem veriyorum. Höparlörün sesi çok az pc den ve kulaklıklığın tuşundan sesi tam açmama + olarak ekolayzır dan ayar yapmama rağmen az.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Fiyat ürün odaklı düşünürsek gayet iyi

NI1 aracılığıyla

Kötü Değil

Fiyatına göre iş görecek ürün. 23 TL ye daha iyisi herhalde olmaz. kablosu uzun 2 metre, ses iyi, yüksek ses açıldığında dışarıya ses veriyor doğal olarak, uzun süreli kullanımlarda kulağa geçen kısım rahatsızlık veriyor.

NI1 aracılığıyla, 12.08.2018

fiyat performans iyi

ürün kutulu geldi ama biraz yıpranmış kargoda olmuş olabilir.Ama ürün fiyatına göre gerçekten iyi.Bence bu fiyata kaçırılmaz .

HepsiB. aracılığıyla

İyi düşünün!

Ürün 2 günde elime ulaştı.Kablo uzunluğu iyi.Kablo kalınlığı da iyi yani kolay kolay kırılmaz.Taktığınızda çok hafif takılı olduğu hissini anlamıyorsunuz bile.Ses olarak çok yüksek müzik dinlemeyi sevmeyenler için tatminkar.Yalnız en büyük dezavantajı kulakların geçtiği yer plastik ve ortası kesik olduğundan yarım saatten sonra kulakları acıtmaya başlıyor.Silikondan yapılmadığı için olsa gerek!Ayrıca yarım saatlik bir kullanımı geçince bende başın arka kısmında sıkma yaptı.Bu kriterleri göz önünde bulundurun.

NI1 aracılığıyla

Süper kulaklık

Spor yaparken kullanmak için ideal kulaklıklar. Ne çok büyük, ne de kulak içi olanlar gibi rahatsızlık veriyor. Tşk.

NI1 aracılığıyla, 02.09.2018

Bu kriterleri göz önünde bulundurun.

Kablo uzunluğu iyi.Kablo kalınlığı da iyi yani kolay kolay kırılmaz.Taktığınızda çok hafif takılı olduğu hissini anlamıyorsunuz bile.Ses olarak çok yüksek müzik dinlemeyi sevmeyenler için tatminkar.Yalnız en büyük dezavantajı kulakların geçtiği yer plastik ve ortası kesik olduğundan yarım saatten sonra kulakları acıtmaya başlıyor.Silikondan yapılmadığı için olsa gerek!Ayrıca yarım saatlik bir kullanımı geçince bende başın arka kısmında sıkma yaptı.

HepsiB. aracılığıyla, 12.03.2017

süper

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ses harika. Baslar - tizler gayet güzel hissediliyor. Kabloları sağlam ve uzun. Bu paraya alınabilecek en kaliteli kulaklık bence.

NI1 aracılığıyla

güvenebilirsiniz.

Paranın hakkını veriyor. Orta seviye bir kulaklık. Ses fena sayılmaz.

NI1 aracılığıyla

hızlı kargo ve güzel ürün

kargo hızı ve ürün güzel ancak ürünün paketinin bir yanı açılmıştı ve bantla yapıştırılmıştır. yinede bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum

HepsiB. aracılığıyla

Çok değişik bi ürün

bu ürün gerçekten sıradışı,diğer klasik ürünlere nazaran farklı, başınızın üzerinden geçmediği için sanki başınaza taç takmişsınız gibi yada uzaylı gibi bi izlenim verdirmiyo. dengeli bi duruşu van. güzel yani

HepsiB. aracılığıyla, 02.02.2010

Ergonomik ve şık

Arkadaşım kullanıyordu kablosunun iki metre oluşu şık duruşu beni almaya iten sebep oldu ve fiyatı bir kulaklıklı mikrofon için oldukça ideal güle güle kullanın.

A4-Tech HS-26 Mikrofonlu Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. A4-Tech HS-26 Mikrofonlu Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele