Microlab E-5104 Kulaklık Yorumları

Microlab E-5104 Kulaklık Yorumları

4 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Microlab E-5104 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

E-5104 olarak adlandırılan model kulak içinde kullanıma uygun fakat kulağa asılarak kullanılıyor; yani bazı modeller gibi kulağın içine girmiyor. Kulaklık 1.3 metrelik bir kabloya sahip. Dilerseniz kutudan gelen uzatma kablosu ile bu değeri 2 metreye yükseltebilirsiniz. İlginç şekilde ürün standart bir kulaklık gibi görünmesine karşın aynı zamanda kablosunun üzerinde bir mikrofon bulunduruyor ve mikrofonlu kulaklık görevi de görüyor. Ürün normal şartlarda 3.5 mm’lik bağlantısı üzerinden hem stereo ses girişini hem de mono mikrofon çıkışını alabiliyor, ancak tek bir çıkışta bunu sunan cihaz sayısı oldukça az. Uzatma kablosu kullanıldığında ise stereo ses girişi ve mono mikrofon çıkışı iki kabloya ayrılıyor ve bilgisayar bağlantısı gerçekleştiriliyor.

NI1 aracılığıyla

kulaklık ötesi kulaklık

5.1 ses sistemi ile film izliyor gibiyim. Başka hangi kulaklığın içinde kulaklık ve mikrofon için çift giriş var. pişman olmadan kullaacağınız bir ürün

HepsiB. aracılığıyla

Ses

Üründeki ses dagılı mükemmel sadece bir sorunu var fazla gürültü sevmiyorsanız kesinlikle almamalısınız . Çünkü gereginden fazla ses güzü var ve odak noktası sadece ama sadece beyin (tabi benim gibi rock müzik dinşeyenler kesinlikle kaçırmamalı:) )

HepsiB. aracılığıyla

düşünmeyin

ürün çok güzel özellikle hoparlöre takarsanız son sese kulaklarınız dayanmaz kulaklıktan ses ayarıda oldukça faydalı microfon seside oldukça tatmin edici tavsiye ederim.

Microlab E-5104 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microlab E-5104 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele