Lenovo W870 Beyaz Kulaklık Yorumları

Lenovo W870 Beyaz Kulaklık Yorumları

14 YORUM
9 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Lenovo W870 Beyaz Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla, 08.08.2017

Tatmin eden kalite 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽

Pratik kullanım seri bağlantı :) uzun şarj süresi :)

HepsiB. aracılığıyla

Güzel

Ürün yeni elime ulaştı. Resimde lenovo yazısının olduğu zemin rengi kırmızı ama ürün üzerinde o kısım koyu turuncu. Dizaynını çok beğendim. Malzeme kaliteli. Ses seviyesi çok yüksek değil. En yüksek seviyede iken dışarı sesleri belli belirsiz duyabiliyorsunuz. Genel olarak fiyat performansı gayet iyi.

Media Markt aracılığıyla

Fiyatına göre mükemmel bir kulaklık

Avantajlar : Konfor mükemmel, kulağı hiç acıtmıyor ve çok hafif , Ses kalitesi gayet iyi, , Dışarıdan ses almıyor. , Mikrofonu başarılı, ses karşıya net gidiyor , Dahili batarya ve 10 saat giden şarj<br />Dezavantajlar : Kafayı biraz daha sıksa iyi olurmuş. , Hareket halinde kafadan düşebilir.<br />Bu fiyata bluetooth kulaklık üstelik 10 saat giden dahili bataryası var.

Media Markt aracılığıyla

Mükemmel

Eğer bu ürün için tereddütleriniz varsa bir kenara bırakın ,kesinlikle beklemeden sipariş verin derim.Bu fiyata hiçbir yerde bulamayacağınız bir ürün .Çok memnun kaldım kesinlikle.

Media Markt aracılığıyla, 12.07.2016

Teşekkürler Mediamarkt

Avantajlar : herşey yolunda<br />Dezavantajlar : yok<br />harika bir ürün

NI1 aracılığıyla, 12.09.2016

Hızlı kargo,süper ürün

Hemen geldi , bu paraya müthiş kalite ,bedavadan biraz fazla.

NI1 aracılığıyla, 12.06.2016

Fiyat/ performans

Fiyat/performans olarak piyasada daha iyisi yok.

Media Markt aracılığıyla

Fiyatına göre mükemmel bir kulaklık

Avantajlar : Konfor mükemmel, kulağı hiç acıtmıyor ve çok hafif,Ses kalitesi gayet iyi,,Dışarıdan ses almıyor.,Mikrofonu başarılı, ses karşıya net gidiyor,Dahili batarya ve 10 saat giden şarj<br />Dezavantajlar : Kafayı biraz daha sıksa iyi olurmuş. ,Hareket halinde kafadan düşebilir.<br />Bu fiyata bluetooth kulaklık üstelik 10 saat giden dahili bataryası var.

Media Markt aracılığıyla

Arızalı

Urunun açma kapama tuşu arzali çıktı urun güzel arada olur böyle sıkıntılar müşteri hizmetleri gerekeni yapılacağını söyledi garantiye gönderdim bekliyorum

NI1 aracılığıyla

Bluetooth V 2.1

Bluetooth V 2.1 versiyon olduğu için açık alanda çekim 10 m. Cep telefonu yakınınızda olduğu sürece sorun yok. Telefondan biraz uzaklaşırsanız ya da arada engeller varsa çekim zayıflıyor. Bunun dışında aynen anlatıldığı gibi şık, kullanışlı, şarjı uzun giden bir ürün. Spor yaparken kullanıyorum, telefon genelde üzerimde oluyor. Spor yaparken kablolarla uğraşmaktan bıktığımdan bu cihazı aldım. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.

Media Markt aracılığıyla

Mükemmel

Eğer bu ürün için tereddütleriniz varsa bir kenara bırakın ,kesinlikle beklemeden sipariş verin derim.Bu fiyata hiçbir yerde bulamayacağınız bir ürün .Çok memnun kaldım kesinlikle.Teşekkürler Media Markt

NI1 aracılığıyla, 10.06.2016

fiyat performans ürünü

Eksileri: 2-3 saatlik kullanımdan sonra kulakta ağrı Orta seviyenin üstünde şiddetli seslerde sesin ortama sızması Artıları: Fiyatı Ses kalitesi Katlanabilir kolları Telefon ve pc ile kolay eşleştirme Şıklığı Makul pil ömrü

NI1 aracılığıyla

Ses Kalitesi Süper

Kullaklık üzün süre kullanım için uygun değil, çok sert ve belli bir süre kullandıktan sonra kullaklarda rahatsızlık oluşuyor. onun dışında, Ses Kalitesi Mükemmel, Bir sorun daha, ses dışarıya çok fazla sızıyor.

NI1 aracılığıyla

kaliteli ses

ürün ve kullanım kılavuzu gayet iyi. 1 gün de ulasti

Lenovo W870 Beyaz Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Lenovo W870 Beyaz Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele