Aerial7 Tank Blizzard Kulaklık Yorumları

Aerial7 Tank Blizzard Kulaklık Yorumları

4 YORUM
4 adet yıldızlı yorum

Aerial7 Tank Blizzard Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 02.11.2017

ÇoK İyİ

bundan önce 3 önemli markanın kulaklığını aldım ancak bu çok süper diğer bilindik markalar yanına dahi yaklaşamaz elinize aldığınızda kaliteyi hissediyorsunuz kutu içinden bir çok aparat çıkıyor. ben asus zenfone6 ile müzik dinliyorum baslar derin ve güzel seste en ufak bozulma yok özellikle bas ağırlıklı müzik sevenler kaçırmasın derim

HepsiB. aracılığıyla, 02.12.2017

Tank gibi aerial

Ses kalite ve yüksekliği mükemmel ayrıca dışarı çok az ses kaçıyor beklediğimden iyi ve İ phone ile uyumlu teşekkürler

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

1 haftadır kullanıyorum fiyatının çok çok üstünde bir kulaklık.

HepsiB. aracılığıyla, 01.01.2013

Kulaklık çok iyi

Arkadaşlar kulaklık dün elime geçti ben mobilden kullanacaktım ancak sesinin çok az çıktıgını fark ettim yani mobilden kullanacak arkadaşlar için pek uygun değil hemen gidip bir mp4 player aldım ses inanılmaz net ve berrak dışarıyla ilişkiyi tamamen kesiyor aralıksız 4 buçuk saat dinledim kulagımda hiçbir agrı yapmadı çok konforlu tavsiye ediyorum.

Aerial7 Tank Blizzard Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Aerial7 Tank Blizzard Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele