Microsoft LifeChat LX-1000 Kulaklık Yorumları

Microsoft LifeChat LX-1000 Kulaklık Yorumları

6 YORUM
5 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Microsoft LifeChat LX-1000 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 01.12.2018

Çok güzel kulaklık

Ürün gayet güzel. Microsoft kalitesi bu fiyata kaçırmayın derim ben.

NI1 aracılığıyla

mikrofon kirik geldi

aldigimiz alti ustu bi kulaklik. paketi actim daha ilk denememi yaparken mikrofon kafa bandiyla birlestigi yerden kirik cikti. yapistirayim gondermekle ugrasmayayim dedim oda olmadi. ses kalitesi iyiydi ama urun berbat. urun malzeme ve magaza kalitesi sifir. almayin almayin almayin

HepsiB. aracılığıyla

Gayet iyi..

Fiyatına göre gayet iyi bir ürün.. Birçok modele göre rahat.. Mikrofon ve kulaklık kalitesi fiyatına göre gayet iyi..

HepsiB. aracılığıyla, 07.02.2010

çok kaliteli!

ergonomik bir ürün. üründen bende laptop için kullanıyorum. ses kalitesi çok iyi. ve ufak. ayrıca mobilite bür ürün kesinlikle tavsiye ediyorum.

HepsiB. aracılığıyla

tavsiye ederim

hepsiburada dan iki kulaklık sipariş etmiştim. Birisi ucuzlardan birisi de bu ürün. Bu ürün hemen farkını gösterdi. her şeyi ile harika ve kendinden bekleneni tam anlamıyla veriyor. kesinlikle tavsiye ederim. Hafifliği ve kulaklara fazla baskı yapmaması da kulaklığı uzun süre takmak zorunda olanlar için büyük avantaj. Ben uzaktan eğitim derslerinde uzun süreli kullanmak zorunda kalıyorum, daha önceki kulaklıklarıma göre oldukça rahat ettim.

HepsiB. aracılığıyla, 08.03.2016

SAĞLAM VE HAFİF

Ürünün hafifliği, plastik kalitesi, ses kalitesi iyi. Tavsiye ederim özellikle yüksek seslerde cızırtı yapmıyor ve sesi çok iyi veriyor. Mikrofonu da çok hoşuma gitti ses kaydı yaptım tiz sesleri çok iyi algılayabiliyor. Alırsanız pişman olmassınız.

Microsoft LifeChat LX-1000 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft LifeChat LX-1000 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele