Microsoft LifeChat LX-3000 Kulaklık Yorumları

Microsoft LifeChat LX-3000 Kulaklık Yorumları

11 YORUM
7 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Microsoft LifeChat LX-3000 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

Microsoft alt segment kullanıcıları için basit bir kulaklık yapmış. Kendi ürettiği programlarla uyumlu çalışabilen bu ürün, kulak sağlığını düşünenler için önemli.

YorumBudur.com aracılığıyla

<p class="MsoNormal">Windows Live Messenger kullanıcısıysanız ve bu yazılımın tüm özelliklerini destekleyen bir mikrofonlu kulaklık seti arıyorsanız Microsoft LifeChat LX-3000 alışveriş listenizin kesinlikle başında yer almalı. USB arabirimli üründe Windows Live arama tuşu bulunuyor.<span> </span>Kulak kapsüllerinde imitasyon deri kaplı sünger yastıklar kullanılmış.</p> <p class="MsoNormal">Üründe ne pasif nede aktif gürültü engelleme teknolojisine yer verilmediği halde kapsül yastıkları önemli ölçüde gürültü kesebiliyor. Hat üstü kontrol ünitesinin panelinde iki tuşlu ses seviye denetim ve mikrofon kesici tuşları bulunuyor.</p>

Amazzon aracılığıyla, 09.11.2021

Ofiste kullanım için çok güzel...

Kulaklığı indirimde satın aldım. Fiyatına göre çok uygun. Ofiste kullanıyoruz. Katıldığım online toplantılarda sesi iletmesi çok net. Ayrıca gürültü engelleyici olduğu için arka sesleri tutuyor. Gürültülü bir ortamda bile kullanması çok konforlu.

Amazzon aracılığıyla

2 defa alıyorum.

Bu kulaklığı 2.defa alıyorum çünkü fiyat performans açısından benim için en ideali gibi geliyor. Hem toplantılarımda mikrofon kalitesinin diğer kulaklıklara göre iyi olmasıda seçim sebeplerimden bir diğeri. Onun dışında eğitim seti hazırlayan biriyim ve senelerce eğitim setlerini bu kulaklığım mikrofonu ile hazırladım. Tek sıkıntı yaşadığım tarafı uzun süre takılı kalınca terletiyor ve kulağı rahatsız ediyor. Sadece toplantı ve eğitim seti çekimi esnasında takıyorum onun dışında çok zorda kalmadıkça kullanmıyorum.

NI1 aracılığıyla, 04.10.2019

KALİTELİSİYLE FARKLI

Ürün çok güzel, tek kelimeyle süper.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Sesi çok iyi iletiyor. Microsoft kalitesi...

HepsiB. aracılığıyla

net ses

ürünü 8 yıldır kullandım. Düşmelerden dolayı sol kulaklık hasar gördü. Zamanla kulaklığın kafa bandına takılan yerleri kırıldı, japonla yapıştırdım. Zamanla kablosu da zarar gördü. Ses kalitesi olarak tatminkar net bir sesi var. Tavsiye ederim ama küçük çocuğunuz varsa dikkat edin derim.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Kulaklığı taktıktan sonra dışarıdan seslerin duyuluyor olması kötü.

YorumBudur.com aracılığıyla

Windows Live Messenger kullanıcısıysanız ve bu yazılımın tüm özelliklerini destekleyen bir mikrofonlu kulaklık seti arıyorsanız Microsoft LifeChat LX-3000 alışveriş listenizin kesinlikle başında yer almalı. USB arabirimli üründe Windows Live arama tuşu bulunuyor. Kulak kapsüllerinde imitasyon deri kaplı sünger yastıklar kullanılmış. Üründe ne pasif nede aktif gürültü engelleme teknolojisine yer verilmediği halde kapsül yastıkları önemli ölçüde gürültü kesebiliyor. Hat üstü kontrol ünitesinin panelinde iki tuşlu ses seviye denetim ve mikrofon kesici tuşları bulunuyor.

HepsiB. aracılığıyla

Süper bence

Yala yok Microsoft'un aldığım tüm ürünleri güzel çıktı. Mouse'dur, klavye'dir, ve bu kulaklık. Bas kalitesi gerçekten güzel ayrıca ses kaydı da gerçekten iyi. Direk tak çalıştır hemen driverı tanımlayıp dinlemeye başlayabilirisniz.

HepsiB. aracılığıyla, 06.05.2017

harika

Microsoft tan daha önce de mause almıştım. çok memnundum.. bu üründe hiç yorum olmamasına rağmen sipariş ettim. 3 günde geldi. kesinlikle alınabilir. ürün çok kaliteli. marka tartışmasız. usb girişi ile kendi yüklemesini anında yaptı. hiç bir ses butonuyla oynamak durumunda kalmadım. tak dinle tak konuş.

Microsoft LifeChat LX-3000 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft LifeChat LX-3000 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele